Bendruomeniškiausios Lietuvos seniūnijos titulas – Priekulei

  • Teksto dydis:

Respublikinio bendruomenių konkurso „Bendruomenė – Švyturys 2023 – kelias į sėkmę“ apdovanojimuose nuskambėjo ir Klaipėdos rajono vardas. Priekulės seniūnija su bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir kultūros darbuotojais parveža „Bendruomeniškiausios seniūnijos“ nominaciją.

Vertinant pateiktą paraišką dėmesys kreiptas į visuomeninių organizacijų skaičių, aktyvumą ir veiklas, finansavimo pritraukimą iš įvairių fondų, seniūnijos ir bendruomenės tikslus, gyventojų įtraukimą į seniūnijos klausimų svarstymą, kultūrinius renginius ir NVO įsitraukimą į juos, savanorystę ir panašiai.

„Tai – didelis laimėjimas tiek Priekulės seniūnijai, tiek visai savivaldybei, nes ši nominacija apdovanojimuose pati svarbiausia. Didžiuojamės seniūnijoje aktyviai veikiančiomis bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis ir visais, kurie prisideda prie tokios aplinkos kūrimo, kurioje gera gyventi kiekvienam seniūnijos žmogui – tiek mažam, tiek dideliam. Tai didelis įrodymas, kad ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose miestuose ir kaimuose verda įvairiais aspektais turtingas gyvenimas“, – sakė rajono vicemerė Violeta Riaukienė.

Seniūnijoje veikia 16 aktyvių visuomeninių organizacijų, kurios, bendradarbiaudamos su seniūnija ir kitomis įstaigomis, yra įgyvendinusios nemažai reikšmingų projektų, pritraukusios lėšų, kuriais vykdyti visai bendruomenei svarbūs pokyčiai. Taip pat jos nuolat organizuoja įvairius tradicinius renginius, akcijas ir iniciatyvas, suburiančias ne tik Priekulės seniūnijos gyventojus.

Konkursas „Bendruomenė – Švyturys 2023 – kelias į sėkmę“ šiais metais išsiskyrė rekordiniu nominacijų skaičiumi – įteiktos 8 nominacijos, o paraiškų gauta net 111.

Konkurso dalyviai varžėsi dėl nominacijų už vietos bendruomenės lyderystę ir sėkmę, bendruomeniškumą, glaudų bendradarbiavimą su mokykla ir policija, sveikos gyvensenos propagavimą ir dėmesį civilinei saugai.NAUJAUSI KOMENTARAI

SS

SS portretas
Priėkulės apylinkėje turi nuosavą namą ir žemės.

Dėl įvaizdžio?

Dėl įvaizdžio? portretas
O VRM atstovė Bilotaitė nuotraukoje prie ko? Koks jos indėlis? Bendruomenęs formavo, iš Priekulės kilusi?
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių