Daugiabučio gyventojai skundžiasi: kirus senolė lesina lyg vištas

Grįžti į straipsnį

to-tam to-to

to-tam to-to portretas
Atmata, triedi kol kas čia tu. Turbūt ant boinkes negavai. Eik DIRBTI.

tam to-to

tam to-to portretas
gerai tave užkabino kap matosi:D) Net apsitriedei:D) Na dawai dawai dar papūliuok valdžiuku puspadi

to-to- >to-na

to-to- >to-na portretas
jokių algų tu niekam nemoki, nemoki jokių mokesčių- 100%, esi pašalpinis, tinginis, nes rankos auga ne iš tos vietos, tik bonkę kilnuoti sugebi. Normalūs žmonės ima ir padaro, neklykauja soc.tinkluose.

Visiems

Visiems  portretas
, kuriems trukdo paukščiai, benamės katės ir t.t.., o lietus, griaustinis, saulė jums netrukdo??? Lanbai abejoju. Jei galėtumėt ir ant jų rašytumėt skundus, tik juk negalėsit nubausti jų, dėl to tylit. Ligoniai.

to- >to-na

to- >to-na portretas
Gal mažiau gerk, klykanti BOBA???? Gal tada tau daėis -kas rašoma komentaruose, kas juos rašo? Ar visai beviltiškai alkoholikas, oj BOBA. esi ?? Tau gal ir už žodį-LABAS reikia sumokėti??? DINK iš čia, ir nebekomentuok apie netvarką ir t.t. Tau ji LAAABBBBAAAAIIII patinka. Ir pats esi DIDŽIAUSIAS šiukšlintojas -neabejoju tuo.

>to -na

>to -na portretas
jūs turbūt iš valdžiukų veislyno Liepų 11 kad jų darbą raginat daryt miestietei? Tai nx jiems mes algas mokam,leidžiam iš m.biudžeto pinigus imt, jeigu kuo toliau tuo daugiau miesto teritorijas ir ūkį turim patys tvarkyt?

Nors

Nors portretas
vienas iš čia besipiktinančių gyvūnais , yra pasodinės nors vieną gėlę prie namo, gražų medelį??? Neabejoju- NE. Apgailėtini egoistai..

to-na

to-na portretas
o tu sugebi tik tuščiai čia klykauti, spaudinėti klaviatūrą??? Tai veik. Organizuok kačių sterilizavimą, sukalk gražų -ir ne vieną namelį , pastatyk atokiau nuo vaikų darželio ir t.t. Gal esi ne vyras, o klykanti boba??? Ir namuose nesitvarkai, tik klyki, kad tau kažkas viską sutvarkytų???

to-oi bus baudos poniai ,laiko klausimas, Skaityti daugiau:

to-oi bus baudos poniai ,laiko klausimas,  Skaityti daugiau: portretas
Gal nesikankink čia, važiuok toli, toli nuo Klaipėdos, kur nėra kirų ir t.t.??? Juk grisauni sau sveikatą.

,,atsilikusioji'' šalyje

,,atsilikusioji'' šalyje portretas
Turkijoje benamėms katėms statomi nameliai, net vos ne miestai yra, kur jos gyvena, gydomos-jei reikia, ieško namų . Prie Savivaldybių yra specialus etatas žmogui, kuris kasdien važinėja su skirta tam mašina ir išvežioja maistą benamiams šunims, katėms, įpila vandens. NIEKAS nerėkia dėl to. Ši tradicija pas juos gyvuoja kelis šimtus metų. Buvo video, kur neščia katė atvyko prie gimdymo namų, prašėsi pagalbos, nes negalėjo išgimdyti. bet KAIP žinojo- kad būtent prie gimdymo namų reikia ateiti??? Aišku, ją pervėžė veterinarams, pafdarė Cezarį, išėmė 3 nuostabius kačiukuis. Kitas video- katinas su sulaužyta letena užėjo į traum.punktą ir jam medikai suteikė pagalbą- rentgenas, uždėjo gipsą. Visur yra incdeliai vandeniui, maistuoi prie kavinių, restoranų. Net barai, rest.per šaltas žiemas įleidžia į vidų benasmiukus-šunis, kates pernakvoti. Gatvėje kloja kartonus gyvūnams, apkloja plėdais ir t.t. ir t.t. Kur gi jiems ,,atsilikusiems'' iki ,,pažangos'' Lietuvos.

oi bus baudos poniai ,laiko klausimas,

oi bus baudos poniai ,laiko klausimas, portretas
Viena tokia gyvena jurininku 12 name ir seria zuvedras pro langa,visi langai balkonu apdergti,kodel nera baudu tokiem nemastanciems zmonems,

to-kažkur

to-kažkur portretas
jei turi smegenų, turi suvokti, jog visų kačių neįmanoma sterilizuoti, bet žymiai sumažinti jų populiaciją-taip. Taip daroma ir visose civilizuotose šalyse.

to-neturi proto

to-neturi proto portretas
Svarbu TU pats nešik po balkonais, nemišk ant kampų. O savo tačką laikyk savo narve- bute. Nes tavo TIK narvas, viskas kas už juo- Gamta. O Gamtos šeimininkai- gyvūnai-paukščiai , katės ir t.t.

to-Anonimas

to-Anonimas portretas
NEIŠMESK katinų ir nebus jų . Bet paskui kauksi- žiūrkės, pelės puola. Ir PATS NĖĖSK. Kaip Žemė nešioja tokius kaip tu??? Tokie kaip tu-o ne kažkas kitas- ir naikina Lietuvą.

Dėl benamių

Dėl benamių portretas
katinų kalti TIK dvikojai, jų buvę šeimininkai, atsikratę jų. Ir visiems rėkiantiems ant benamiukų, jų globėjų pasakysiu- KODĖL esat veidmainiai??? Einat į bažnyčią, krikštijat savo vaikus, švenčiat Kūčias, Kalėdas ir t.t., bet PAMIRŠOT Dievo žodžius - ,,Pamaitink alkaną, Pagirdik ištroškusi. ESAT SUPER.SUPER.APGAILĖTINI individai.

to-kažkur

to-kažkur portretas
ir jau rašiau-- kad sugauti katę sterilizacijai, reikia daug pastangų tam. Atvykus ,, Nuarui'' ar ,,Būk mano draugas';', jų staiga nesugaus. Turi būti perspėti VISI, kad iš ryto nedėtų jokio maisto, nes sočios katės neis į gaudyklę, ar pasitako gudrių kačių kurias užeina iki pusės gaudyklės, ištempia kaklą, suėda gale gaudyklės padėtą maistą, bet neužlipa ant pedalo prieš maistą, ant kuripo užlipus, užsidaro gaudyklė. Taip man teko vieną katiną gaudyti nuo ankstyvo ryuto iki vakaro ir visą savaitę, net susirgau, peršalus, bet katinas taip ir neužėjo į gaudyklę. Gal jūs pabandykit sugauti benamiukę (-ką ) tokiai procedūrai?? Tada pamatyoiit-koks čia ,,saldus'' darbas. Ar tik visi sugebat kaukti???

to-kažkur

to-kažkur portretas
kaip dauginasi???? DVIKOJAI , kuriems trukdo paukščiai, benames katės ir t.t. ir IŠMETA. KAS Met tokių atsiranda kiemuose. Ar sterilizuoti savo katės ,,gaila'', o išmesti jų kačouks į kiemą negaila. URODAI. O kiti katinų nenori kastruoti, o paleidžia pasiganyti į kiemą- ,,juk vyras, reikia panų,'' o kad po to pulkai benamiukų kačiukų- jiems ne motais. PILNA tokių postų-komentarų apie išleistus nekastruotus katukus pasiganyti ir negrįžtančius- ,,Padėkit surasti.''. Apie tai -negalima sterilizuoti kačių, tai nusikaltimas . :( Tik kažkodėl pačios geria kontraceptikus, negimdo kasmet. Vieną katė buvo pe proto nuvargusi nuo tų gimdymų, tiesiog sunkiai jau atsidūsdavo nuo kačiukų maitinimo, kol pagaliau sugavom ją, sterilizavom. Visiems kačiukams buvo surasti NUOSTABŪS šeimininkai.

kažkur

kažkur portretas
girdėjau kad pagal ta savivaldybės programa benamės katės turi būti visos sterilizuojamos. Tai kaip jos vis čia dauginasi?

to- Žiūriu

to- Žiūriu portretas
ir ,,žinovui''- strerilizuotoms-kastruotoms katėms pakerpama ausis-žymė, jog ji sterilizuota- kastruota ir NIEKAS neturi teises jos gaudyti ir žinoma-skriausti, JOKS gyvūnas neturi būti skriaudžiamas. Nors pasitaiko ir sterilizuotų kasčių be pakirptos ausies, veterinarai tiesiog pamiršta tai padaryti.Katukų globėjai žino tai. Mūsų kieme buivo 2 tokios, vieną išgamos nužudė. Nieko, Dangaus atpildo sulaks jie, jų vaikai, nes gyvūnai-irgi vaikai, amžinoi vaikai. O gal Dangus JAU atlygino išgamoms. Viena dvikojė rėkė, jog sterilizuotoms benamiukėms išduoda apie tai pažymėjimą, ji žinanti, pati turi katę. Kur jį pakabino-ant uodegos???:) :) :) JOKIOMS-nei benamėms, nei naminėms katėms NEIŠDUODA jokio pažymėjimo apie sterilizacijąč-kastraciją. KIEK nevispročių Klaipėdoje. Tokie ir savo gyvūnus išmeta ir tokiems trukdo paukščiai ir t.t. -visi gyviai.:(

to-Žiūriu

to-Žiūriu portretas
KLOUNE, kokia programa neveikia dėl benamių katukų???? VEIKIA. Nuo 2011m. po pasisakymo Gyventojų Tribūnoje apie tai, Savivaldybė finansuoja benamiukų sterilizaciją- kastraciją. Pietinę miesto dalį aptarnauja ,,Nuaras''-dirba pukiai, o šiarinę- ,,Būlk mano draugas''. ŽYMIAI sumažėjo benamiukų. Be to, kad sterilizuoti-kastruoti kates, jų globėjams reikia nemažai pastangų. Kitą kartą-njuo ryto iki vakaro stovęti, laukti, kol jos įėis į gaudyklę. Be to, reikia, kad jos būtų alkanos, nes kitaip neis ant padėto viduje maisto. Gal tu pats pabandyk nors kartą tai atlikti, prieš rašydamas savo ,,pūlius'' čia. Ir dvikojai BRUDAI, ypač su šunimis NEIKIT prie katukų namelių šerti savo šunų, ar siundinti jų ant katukų. Ir -NEIŠMESKIT savo katinų, o tokių PILNA KASMET.

to-To žiūri

to-To žiūri portretas
žiūrėk, kad ateityje tau netektų chatos siuriesti po balkonais. Yra toks dalykas-BUMERANGAS.

Man

Man  portretas
paukščiai netrukdo-JOKIE. Trukdo tik vaplinką teršiančios mašinosd, jų signalizacijų kaukimas, važinėjimais pesčiųjų takeliais, žolynais, ŠIUKŠLINIMAS dvikojų-cigarečių nuorūkos, tušti pakeliai nuo čipsų ir t.t., bet kažkodėl apie tai dvikojai TYLI. Jiems trukdo tik paukščiai, benamiukai katukai-jų PAČIŲ išmesti ir t.t. Beje, ankščiau net laidą per TV buvo, kaip panašūs dvikojai Maskvoje rėkė dėl šeriamų benamiukų katukų. Išnaikina jas IŠGAMOS. Bet... bumerangas grįžo. Pradėjo neužvesti mašinų, nes tiek prisiveisė žiurkių, pėlių, kurie net lizdus sukdavo mašinose, pragriauždavo laidus. Tai tie DEBILAI PATYS pastatė didelį, gražų namą su keliais iėjimais katukams, prižiūrėjuo juos.

Tai bent pasiūlymas

Tai bent pasiūlymas portretas
specialisto- senoliams eiti dirbti į prieglaudą. KLOUNAS.

to-to žiūri

to-to žiūri portretas
dėl to kalta TIK Savivaldybė. Pažymėjo ,,Kačių šerykla'', bet JOKIOS šeryklos NĖRA. Žmonės patys ją konstruoja po nameliais. Jau skambinau Savivaldybei, PRAŠIAU imtis priemonių, kad nebūtų tokių baisių vaizdų- tvarkingai apkalti namelių apačią, palikus tik 1 angą, kad po namelių benamiukų globėjos galėtų padėti maistą, palikti jį. Ir gyvūnams gerai ir paukščiai neišnešios indų. Nes dabar tai tikrtai klaikus vaizdas. Savivaldybės Miesto tvarkymo sk.vedėja atsakė man- tam neturim pinigų šiais metais. NĖRA pinigų nupirkti keletyą lentų-net pigiausio laminato, kad apkalti namelių apačią??? APGAILĖTINA . Gal jūs, besipiktinantys padarysit gerą darbą- tvarkingai apkalsit tų namųkų apačią, palikus ~25cm. įėjimo landą??? Ar sugebat TIK piktinitis??? Tikri vyrai padeda, o nekaukia ant visos Klaipėdos. + *

To žiuriu

To žiuriu portretas
Ateikt ant Simonaitytes kalno yra net 3 katinu šeryklos:) atrodo kaip koks bomžinas + po aplinkiniu namu balkonais chatos suriestos, skuduru ir maisto atieku primetita:) Ten ir kirai paeda ir varnos ir jus galit:)

Žiūriu

Žiūriu portretas
kai kurie čia rašantys mano, kad uždraudus šert kirus jie ant mašinų nenutūps ir ant jų nešiks? Labai apsirinkat. Kirai kai kur įsigudrino ant namų stogų stogų perėt, jų visur gali pamatyt..Aš šią vasarą mačiau kaip didokas kiras pasigavęs balandį prie namo esančios pievelės, be ceremonijų prarijo. Nekramtęs. Visi dar tikriausiai atsimena kaip Giruliuose šito plėšrūno buvo pagautas ir nuneštas į jūrą mažas jorkšyras.. Nepatrauklus paukštis bet niekur nedingsi. Uostamiestis..Gal ir gerai kad prišeria o tai nežinia ka jie alkani susigalvotų. Gal į balkonus pradėtų lyst..Na o dėl kačių čia jau kita kalba..P.S. Dėl benamių gyvūnų turi veikti(bet neveikia dėl miesto ūkio vadovų aplaidumo) tam tikra programa. Turbūt girdėjote, kad ji buvo paleista pradėjus statyt benamėm katėm namelius gyvenamųjų rajonų teritorijose..Bet tuo viskas ir baigėsi - entuziastams kovot dėl katinukų nusibodo, tai ir skirti tam pinigai nuėjo kitur

4

4 portretas
Kirai irgi skanus

Anonimas

Anonimas portretas
Baisiausia tai šeriamos katytės,dauginasi,neša po balkonais katilus maisto,dėžutės, kiti indeliai..gal jau sterilizuotų vietoj šėrimo,kad nesidaugintų...nėra kam rūpintis,pasirodo nėra,šėrė ir šers

To už piso

To už piso  portretas
Nepergyvenk laimę neša ir pinigus kuo daugiau apšiks bus daugiau naudos

Gaila

Gaila portretas
Visi valgyt nori lai lesina ir paukštukus ir gyvuliukus

Uzpiso

Uzpiso portretas
Tik masina nuplausiu, iskart apsiks, kiek kartu buvo, bet kur statyciau, ir bl#t sika tik ant mano!

Pažiūrėkit

Pažiūrėkit portretas
į ką jūs pavirtot..Iš gyvenamosios vietos norit padaryt fašistų lagerį.Ar dar niekas nesiūlė paskirt prižiūrėtojus kurie tom vargetom išrašinėtu mažiausia 1000 maurų baudas? Ar nelaikas inicijuoti įstatymus kuomet pas tokias nedrausmmingas babces antstoliai eitu atimt butą be teismo nutarties ir greitai? Todėl kad gyvendama tokiame bute kuris yra bendros namų valdos dalis senolė šerdama kirus baisiai trukdo ir piktina nukritusiais trupiniais savo kaimynus

neturi proto

neturi proto portretas
seria kates po balkonu,meto kirams per balkona maista,visos masinos apdergtos kiru ismatomis simonaitytes 7...

na

na portretas
kovo 11-sios g. (netoli Chemijos dujotiekio) prie pat darželis aptverta tvora, kaimynas kiekvieną rytą neša maisto matyt viso VI forto katėms tų kačių vis daugėja..praeinant smirda, tvora padaryta skylė..daug šiukšlių o ten guoliai ir kažkokios šiukšlės. Man tai baisu dėl mažučių vaikų nes šalia vaikų darželis..galima mylėti gyvūnus, bet reikia apsidairyti ir pagalvoti kur maitinti...ir kaip tėveliai vesdami savo vaikučius nemato ir neužuodžia tvaiko. tai kaimynas pensininkas neturi jokio užsiėmimo tai atrado šerti kates...apie pasekmes negalvodamas

Suvalgė....kažin, ar su padažu, ar be

Suvalgė....kažin, ar su padažu, ar be portretas
Katė graži buvo kieme ir niekam netrukdė. Praėjusių metų lapkritį žmonės iš daugiabučio pirmo aukšto suvalgė tą katę. Buvo nupenėta ta katė Samsono dešrelėmis. Galimai jos mėsa pateko į čeburekus ar šašlyką žmonės gamtoje išsikepė

Stabdykite tokias babas

Stabdykite tokias babas portretas
Tik dvidešimt nuošimčių senolių turi šviesias, neišprotėjusias ..smegenis, neserga demencijomis. Likusieji - Alzheimerio, Parkinsono, Delyro įkaitai. Stabdykite tą daugiabučio "gamtininkę" babytę administracinėmis baudomis , gal padovanokit kokią paukščio iškamšą... Ir pliušinis meškutis joms praverstų? Rusakalbės ciocės labai mėgdavo ir tebemėgsta benames kates šerti, padėti joms daugintis prie laiptinių. Dabar jau tų Leningrado kačių globėjų( ir valgytojų blokados metais) sumažėjo. Tapo madingi kirai ir varnos.

o

o portretas
tam turi buti vieta ir laikas o ne siukslinti po balkonu tai iskur tos ligos atsiranda ???===

Baisu

Baisu portretas
Kiek daug marazmatiku.. viskas jiem trugdo, nepatinka…ismeta provokacija del sunu - skundziasi, katinu- skundziasi… db pauksciai maiso..tokiem zmonem gyvenime nesiseka, nes patys nesugeba nieko gyvenime, tik skustis

futbolo aikstes tarp gyvenamu namu

 futbolo aikstes tarp gyvenamu namu portretas
Krepšinio aikštelės irgi nesąmonė. Žaisti ( ir keiktis RUSIŠKAI) jaunimas pradeda 21 val ir žaidžia 24 val , arba kol policijos neiškvieti. Koks aslias sugalvojo įrengti tokį dalyką gyvenamų namų kieme ???????

Strėva

Strėva portretas
Prie strėvos 8 - to namo konteineriu, kasdiena yra lesinama nesveikos bobulės. Atomobiliai , balkono langai nušikt skraidančiu vištu. Kodėl kiemuose nestatomi ženklai draudžiantis lesinti paksčius? Kodėl nėra iškabu su baudu dydžiais??? Tiesiog bananu miestas ...

babajus

babajus portretas
Paskolinti arbaleta?

Vau

Vau portretas
Kokia praktiška senutė. Tikriausia per ilgus metus iš Norfos perėmė gyvenimo būdą Mes esame praktiški. Ir kiaušinių senutė turės, kai atsiras lizdai, ir pradedančio gesti batono į šiukšles neišmeta. Dėl nieko neveikimo, tai jaunesni turėtų pasimokyt iš senutės ir nors kažką veikti, net tik žolytė rūkyti ir kaip tos padėvėtos moteriškutės kur teturi vienintelį užsiėmimą tai yra su šuniuku vaikščioti apie konteinerius ir laukti kol kas ką valgomi išmes ir jis galės iš to išmestos maisto vyrui pietus paruošti ir iš sutaupytų pinigų jam alaus parnešti kil jis sėdi pilvą didžiulį išmetęs pusantro metro į priekį prie televizoriaus ir tiesiai po savo sofa šita, nes grįžusi jo oadėvėta moteriškutė viską išvalys kaip ir yra įpratusi.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Tik skūstis ir temoka, visi skundžiasi ir skundžiasi. Tas blogai, anas blogai, o patys subinės nepakelia. Kabo ant palangės ir seka kiekvieną. Patvarkytų ką, pasidarbuotų nereikėtų skūstis. Kai nuorukas pro balkonus mėto, pelenus barsto niekas nesiskundžia ir nesudrausmina. Skūstis kiekvienas moka, tuo ir gyvena.

Aš portretas
manau kad labai gerai daro kad lesina paukščius, geriau negu tie kurie šaudo

Senukas

Senukas portretas
Demokratijos švente ir gyvūnams švente

o man

o man portretas
tai jau geriau pauksciu garsai, o ne tu buduliu futbolistu, kurie istisa para dauzo kamuoli i lentas ir ju gaidiski spygavimai ir triuksmas be perstojo, nes futbolo aikstele mokyklos padaryta 5 m nuo nuosaavu gyvenamu namu, tik durniu laive daro futbolo aikstes tarp gyvenamu namu

Galerijos

Daugiau straipsnių