Daugiabučių gyventojus erzina vaikų keliamas triukšmas: kreipėsi į valdininkus

Daugiabučių namų gyventojus ir vėl erzina kaimynų keliamas triukšmas: skundžiamasi po butą lakstančiais, per garsiai žaidžiančiais ar verkiančiais mažamečiais.

Nors daugelis lyg ir supranta, kad gyvenant bute tikėtis visiškos ramybės nereikėtų, dar atsiranda žmonių, kuriems bet koks triukšmas – didžiausias siaubas.

„Gyvenu trečiame aukšte, virš manęs jau kelerius metus gyvena jauna šeima. Pavargau nuo nuolatinio triukšmo. Vaikui leidžiama viskas, atrodo, kad nuolatos kažką mėto, bėgioja taip, kad mano miegamajame šviestuvas ima linguoti. Vakarais prasideda nenoras miegoti, verksmas. Esu senjorė, tad norėtųsi ramybės. Gal jaunoms šeimoms reikalinga pagalba, jei nesugeba susitvarkyti su savo vaikais?“ – svarstė klaipėdietė Kotryna.

Kai kurie vaikų keliamu triukšmu pasipiktinę uostamiesčio gyventojai jau kreipėsi į Klaipėdos valdininkus.

Skyriaus specialistai pabendravo su vaikų tėvais.

„Per praėjusius metus į Viešosios tvarkos skyrių kreipėsi keli asmenys dėl vaikų keliamo triukšmo butuose vakare. Skyriaus specialistai pabendravo su vaikų tėvais, priminė Administracinių nusižengimų kodekse numatytas sankcijas už triukšmą vakaro ir nakties metu gyvenamosiose patalpose, kai tai trikdo asmenų ramybę, poilsį ar darbą. Dėl vaikų keliamo triukšmo lauke pastaruoju metu skundų negauta“, – sakė Viešosios tvarkos skyriaus Kontrolės ir prevencijos poskyrio vedėjas Linas Lapinskas.

Pernai buvo gauti keli nusiskundimai dėl vaikų keliamo triukšmo lauke.

„Buvo skundžiamasi aikštelėje žaidžiančiais vaikais vakare, apie 19 val., arba žaidžiančiais aikštelėje, kuri yra ne šalia gyvenamųjų namų“, – pasakojo L. Lapinskas.

Triukšmo prevencijos Klaipėdos miesto savivaldybės viešosiose vietose taisyklės numato, kad sporto aikštelėse, aikštynuose bei žaliosiose vejose, esančiose arčiau kaip 50 metrų nuo gyvenamųjų bei visuomeninės paskirties poilsio pastatų, žaisti triukšmingus žaidimus (krepšinį, lauko tenisą, tinklinį, ledo rutulį ir kitus) leidžiama nuo 8 iki 22 val., išskyrus organizuojamas varžybas, čempionatus ar kitus renginius, kuriems išduotas savivaldybės administracijos direktoriaus ar jo įgalioto asmens leidimas.

„Vadovaujantis šia taisyklių nuostata, nedraudžiama žaisti žaidimų aikštelėje, esančioje šalia gyvenamojo namo, iki 22 val., o aikštelėje, esančioje toliau nei 50 metrų nuo gyvenamojo namo, – ir vėlesniu laiku“, – priminė L. Lapinskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kaimieciai

Kaimieciai portretas
Dziaukites, kad bent viena vaika kas pasidaro, susikote seniai valstybe musu, dabar jauni dusti turi, kol Jus, seniai, jokios vertes nekuriat. Jokios. Ir jus vietoj to, kaf pyktumet, dziaukites, pensija bus kas moka, kurios tikrai nenusipelnet.

V

V portretas
Dabar užaugo tokia karta, bet tokie nagli, tokie žiaurūs, kad baisu, jie kitų negerbia, vaikus gaminasi, bet lipa per galvas visiem.

Kokie tėvai tokie ir vaikai

Kokie tėvai tokie ir vaikai portretas
Viskas visada priklausė, priklauso ir priklausys nuo tėvų. Jeigu tėvai gerbs aplinkinius, tai ir vaikai gerbs. Visais laikais visko buvo.
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių