Dėl gaisro Kretingoje galima oro tarša bei draudžiamas automobilių eismas Klaipėdos gatvėje

  • Teksto dydis:

Dėl kilusio gaisro UAB „Imedeksa“ Kretingoje, galima oro tarša bei draudžiamas automobilių eismas Klaipėdos gatvėje. Apie tai savo feisbuko paskyroje paskelbė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

„Kretingos gyventojai, gyvenantys greta Klaipėdos gatvės, vadinamoje Lapyno teritorijoje, „Draugystės“ soduose bei teritorijose aplink, dėl galimos oro taršos prašomi uždaryti namų langus, laikinai išjungti rekuperacines sistemas bei vengti buvimo gryname ore.

Dėl gaisro yra uždraustas automobilių eismas Klaipėdos gatvėje. Taip pat vairuotojai prašomi nevykti Šventosios gatve. Pasirinkite kitus kelionės maršrutus“, – rašo meras.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

na

na portretas
aplinkos saugotojaistovi keliuose ir tipo tikrina vairuotoju ismetamasis dujas,bet nemato netvarkingu firmu ir firmeliu kuruiuos nuodija gyventojus,buvo gaisrai didziuliai alytuij ,kaune marijampolej, dabar kretingoj,jus isivaizduojat kokia tarsa,automobiliai per 10 metu tokios tarsos nesukurs.bet kur tau gendvilui nerupi tarsa jam rupi tik kaimiecius baust uz tarsiu auto.arba gaudyt kaimiecius pagavus zuvele ezere.kaip ir klaipedoj gatvese ne karto kai buvo karsta nemaciau pravaziuojant masinu kuriuos gatves pasaliuos rinktu susikaupusi smeli ir drekintu,kaune maciau kai buvo silta masinos vazinejo pirmyn ir atgal.paziurekit kai atrodo taikos pr pasaliai tikejosi kad lietus nuplaus tas liekanas i sulinius.greit atsil taip ir gyvensim dulkese a ne,,,

Kiaušingalviai

Kiaušingalviai portretas
Kada Lietuvoje baigsis tas bordelis? Dar tiek gaisrų nėra buvę? Ne automobilių išmetamąsias dujas tikrinkit, o šitą palaidą balą.

Guinius

Guinius portretas
Oro tarsa savaime ,bet cia gaisras nuo kurio neapsaugotas nei vienas nei juridinys asmuo neiprivatus jau irtaip nuostoliai
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių