Dėl Kuršių nerijoje gyvenančių ukrainiečių Neringos meras kreipėsi į Lietuvos vadovus

Grįžti į straipsnį

Aha

Aha portretas
Ir as noriu tai pagyventi kaip gyvena chochioai all inclusive..Jiems tik I nauda tas karas, pagaliau galejo pabegti is Ukrainos...Ir dar kur vyksta karas zmones is ten negali pabegti...Isvaziavo tie kur nera jokio karo..As ukrainieciams pasakiau-Pasakykite aciu Putinui,kad galite dabar gyventi ES,UK,Kanadoje...Nes daugumos buvo tokia svajone ...tik nebuvo galimybiu

Kodel?

Kodel? portretas
Bet, taciau kazkas prisikviete i si kurorta , tai ir atsakingas, kur nukreipe, ten ir vaziavo sie nelaimeliai, butu i koki raj, butu vaziave, o dabar, kas dejo paraselius, tas teatsako, kyla klausimu, kodel i Neringa?

Aš portretas
Visa žinesklaida rašo kad haholai laimi. Na tai lai neždinas iš lietuvėlės namo. Su tais Amerikanskais džipais kuriu prisipirko varkšeliai.

kostas

kostas portretas
Cia savo tautos izdavikai,o ne karo pabegeliai.Paziurekit prie grozio salono tik pabegeles ir varo grazintis.Sunku patiketi .

Kur isigyt hoholiska pasa?

Kur isigyt hoholiska pasa? portretas
Jei tu pikts esi, ar gnida Nevaziuok geriau i Nida :)))

Prašymas

Prašymas portretas
Kas gali paaiškinti kodėl išskirtiniame ir brangiausiame kurorte nemokamai turi gyventi karo pabėgėliai? Taip, reikia prieglaudos ir pagalbos žmonėms, bet ar tai turi būti kurortai?

Alkas

Alkas portretas
Įleisk kiaulę į bažnyčią, ant altoriaus užsilips.

Apkasai- ne jiems

Apkasai- ne jiems portretas
Meras nekaltas, jis istorinį pastatą siekia palikti Neringos bendruomenei. Oo štai sveteliai jau ant galvos lipa ir niekur nesitrauks... Jie nekovoja už Tėvynę, į apskaus nelips, o mes tad irt toliau klykime ir duokime: "Radarom"

tai

tai portretas
> Ai...Norėčiau tokiu "vergu" pabūti - viskas įskaičiuota :)

Ogupas

Ogupas portretas
Susirasti darba ir eiti nuomotis butuko nenori, negali ar kažkam nenaudinga. Nes nu kiek žinau žminiu dirba jie ir apsirupina patys

Ai

Ai portretas
Nidai reikia vergu? Žinant ta mera jaučiu kad kažkas čia ne taip.

taigi

taigi portretas
Jei nėra galimybės apgyvendinti nemokamai kurorte, tai gal tiktų Akmenė ar Pabradė, ten daug laisvų butų , juk ne į kurortus išvažiavo - nuo karo pabėgo. Ar Akmenėje "nesaugu"?

> Obanai

> Obanai portretas
Tau, kartais baltieji arkliai namuose nesivaidena? Tai iš tikrųjų šventė vyrų kariams, kovojusiems ir nugalėjusiems Vokietijos fašizmą. Tau, matomai, kaip ir nemažai daliai landsberginės šutvės, fašizmas arčiau prie širdies...

LIETUVOS VALDŽIOS PRIEŠMIRTINĖ AGONIJA...

LIETUVOS VALDŽIOS PRIEŠMIRTINĖ AGONIJA... portretas
Šiandien landsberginė šutvė, priešmirtinėje agonijoje, plėšikauja visuose Lietuvos rajonuose. Eilė atėjo ir gardžiam Neringos kąsneliui.

Antanas

Antanas portretas
Turbut tą pastatą nori kažkas į kišenė privatizuot, palikit Ukrainiečius pabėgelius ramybėj!

Obana

Obana portretas
Kažkoks Anonimas ar Onanistas parašė ruskius šlovinantį opusą pasveikino su raudonosios arba kruvinosios armijos diena. Tai štai ką, Onaniste, noriu tau pasakyti: tavo Putinas yra padugnė, šliužas, šūdo krūva šiukšlyne. Eik ir nusiimk nuo sąskaitos 3 rublius, kuriuos gavai už savo komentarą iš ruskių spec. tarnybų.

Siuskit

Siuskit portretas
Namo,tegu gina Tėvyne.

Rožiniai akiiai

Rožiniai akiiai portretas
Didžiausia klaida buvo juos apgyvendinti garsiausiame ir brarngiausiae kurorte. Niekur jie navažiuos, o karas- jis nesibaigs. Įvertinkim tokią realybę. Ar labai jau saugu tiems žmonėms Rusijos pasienyje? Ar čia kokie netekę tėvų našlaičiai vaikeliai atvažiavo?Kodėl jie ne kituose Lietuvos miestuose, kur taip trūksta dirbančiųjų ? Kažkaip nesmagu, kad grįžtam prie sovietų tvarkos: ir tada "laikinai" atvykdavo" mūsų vaduoti, bet jau nebeišvykdavo... Kokius darbus jie dirba Nidoje, kur darbas yra sezoninis daugiausia? Kokius, gal galima paviešinti? Tačiau visi žurnalistai,visa spauda privalo rašyti apie pabėgėlius tik teigiamai. Didžiulė Ukraina kebčia, bet ne visur vyksta karas toje šalyje, tik, patikėkit, nebegrįš šie žmonės niekad atgal. Jie- ne Ukrainos patriotai.

Pilietis

Pilietis portretas
Ir aš noriu į Nidą.

KUR

KUR portretas
KUR UKRAINIEČIAI VEŽA PRABANGIAS USA AUTO, AR TIK NEPASIEKIA JOS RUSIJOS,/???

Jonas

Jonas portretas
na nieko sau kaip riebiai isitaise vargseliai haliavos megejai...Ne kiekvienas lietuvis, mokedamas milziniskus mokescius gali sau leisti pagiventi Nidoj. Jeigu jau tikrai esat pabegeliai, tai dziaugtumet bet kokia saugi vietam, o ne elitini prestizini kurorta

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrus vyrus kurie gime TSRS ir tarnave Tarybineje Armijoe SVEIKINAME su Vasario 23 d. - slovingos Tarybines Armijos svente. Musu ir jusu puseje Dievas ir Tiesa. ir mes NUGALEJOM ir NUGALESIM prakeikta kruvina fasistini zveri.. Slove Rusijos tautoms. Mirtis fasistams.

Ak ak

Ak ak portretas
Mes atvažiuojam atostogų užtarnautų,o ne tinginiauti jeigu ką.

AK

AK portretas
"o kodėl Nida,Neringa,Palanga?" - todėl, kad ten nemaža menkai, tik šiltojo sezono metu, apkrauto gyvenamojo fondo. Taigi, rezervo apgyvendinti. Kurortinėse vietovėse žmonės dirba jūsų labui, o jau ypatingai sezono metu, skirtingai, nei įsivaizduojate. Tai jūs atvykstate patinginiauti.

> Arūnas

> Arūnas portretas
Įtariu, pas juos tik pasas ukrainietiškas.

Manau

Manau portretas
Jie gali ne tik juodkrantėj gyvent.Pvz kaišiadoryse.Poniški pasidarė.Aš irgi norėčiau ant dykučio pajūryje pagyventi.Nukentėjusiems turėtų būti vienodai,kur gyvent,o tai ne,įsikabinę kur geriausiai.

Jaunalietuviai

Jaunalietuviai portretas
O tie bernai kamputyje ką čia veikia? Nuo kariuomenės "pasitraukę"? Klausimas ar moka ukrainietiškai. Naujam prezidentui ir seimui pirmu klausimu užsiimti rusakalbių imigrantų deportacija iš Lietuvos.

Pelėda

Pelėda portretas
Matau ukrainiečių vėliavą. Lietuvos vėliavos šalia nėra. Darykime išvadas.

Oi koks apsukrus meriukas !

Oi koks apsukrus meriukas ! portretas
Nepraleis progos užsigrobti daugiau gyvenamo ploto savivaldybės žinion , o tai = merui....

Nimas

Nimas portretas
Suskiai namo. Veltedziai ir valkatos.

Klp

Klp portretas
Mano nuomone, jeigu ukrainietis jau 2 metus gyvena Lietuvoje, turi dirbti, kalbeti lietuviškai. O gyventi gali kur tik nori, bet už viska moketi kaip ir mes. Nereikia jiems be reikalo erzinti lietuvius. Mes irgi gyvenam pagal savo kišene. Mokėk ir gyvenk Neringoje kiek tik nori.

*****

***** portretas
tokio rusų kalbos atgijimo seniai Lietuvoje nebuvo, net vietiniai rusakalbiai, kurie puikiai kalba lietuviškai manau tokio " gėrio " nesitikėjo. Dabar tereikia pasakyti " gavorite po ruski" ir visi į ką kreipiasi : parduotuvė, įstaigos ir t.t. - su jais turi kalbėti rusiškai ! Ne, manau pabėgėliai, jei jie Ukrainos patriotai , turėtų grįžti į Ukrainą ir kovoti ar dirbti Ukrainai . Jei lieka Lietuvoje , gyvena kaip visų tautybių žmonės , lygiomis sąlygomis : valstybinė kalba, darbas, mokesčiai ir t.t. Jokių " lygesnių" už Lietuvos piliečius , manau jau neturėtų būti .

Kawenskas

Kawenskas portretas
Rusafobams ir naglu xaxolu rėmėjems!!! Rusams nereik pulti LT, pati LT baige nusivažiuot ir parsiduos! Yra saikas ir moralės... Visa evropa jau kratosi tų kurie dykai nori gyvent ir ėst! Aplamai Lietuva ir Ukraina jokio ryšio! Prieš 15/20 metų ukrainiečei labai sėkmingai Lenkuose plėšbavo/reketuodavo lietuvius!

O tai Arūnas

O tai Arūnas portretas
galvoja, NEKOVOJĘ , pabėgę iš Ukrainos kovotų už Lietuvą , jei ateitų toji baisi diena ? Jie net dirbti Ukrainoje nenori, nors jų prezidentas ragina grįžti ! Jie tik čia reikalauja ....Neberemiu , nes nepasitikiu . Karas yra blogis .

Jokios paramos

Jokios paramos portretas
Ukraina didelė. Išsišst juos atgal. Kodėl negrįžta į savo šalį? Jei jie būtų ukrainiečiai, čia nebūtų be darbo ir rusiškai nekalbėtų. Varyt su šakėmis juos visus. Ir skubiai.

> arūnams

> arūnams portretas
Garbė Lietuvai! Šlovė lietuviams !

O tie pabėgėliai

O tie pabėgėliai portretas
kurie nekovoja už Ukrainą kas ? Ukrainiečiai gal pagal pasą ? Kokia kalba jie kalba Lietuvoje ? Aš girdžiu tik rusiškai ! Ir AŠ vėl turiu kalbėti maskolių kalba ? Jūs rimtai ? Tie, kuriems svarbi Ukraina, liko ir kovoja ! Arba dirba ir mokesčius moka Ukrainai ! Remti mano nuomone reikia tik juos . Pabėgę gyventi turi lygiai tokiomis sąlygomis kaip ir šalies gyventojai. Dirbi, užsidirbi, susimoki . Jiems net VALSTYBINĖS kalbos darbe nereikia mokėti , atidėjo iki 3 metų ! Artėja daug rinkimų . Man skvernelinis meras liko politiniame užribyje . Į seimą , į prezidentus, į EP rinksiu tik tuos , kuriems pirmiausia rūpi Lietuva , jos piliečiai ir Lietuvos saugumas .

bliamba su jumoru--

bliamba su jumoru-- portretas
Литовцы! Шо- ругаетесь на хохлодурнев? Ви сами их зазывали в Литву!! ДА, ДА !! так воно и було и так и есть и так и..будет ..дальше.! По всей Литве "висят Укр флаги"?? "вукраинцы-беженцы" - требуют себе - бесплатное жилье , бесплатный проезд в автобусах_ тильки показав свий вукраиньский паспорт.. В то время как все лит-оцы , за Платят - в автобусе - Один "Эура( Евро) :) Такими темпами -скоро вукраинци в Ниде поставят "шлагбаум" для лит-овцев - " на укр мове не размовляешь ? ""Таки и ШО ви прирелис в---- нАшу ВУкраинкскую-- Ниду и Неренгу ;))

Arūnas

Arūnas portretas
Rėmiau ir remsiu UKRAINIEČIUS, tame tarpe ir pabėgėlius, nes tai dabar vieninteliai garantai, kad maskolių rušistai nesuės manęs čia LIETUVOJE. Gaila, kad taip greitai užmiršome kas tai yra maskolius. SLAVA UKRAINĖ !! GĖROJAM SLAVA!!

OPS

OPS portretas
Aš asmeniškai remiu ukrainiečius, bet čia gal perdaug. Pagalba dabar reikalinga ukrainiečiams kurie Ukrainoje. O pabegėliai turi gyventi pagal savo kišene, mokiek ir gyvenk kur tik nori. Kaip ir mes.

aš portretas
Ar laisvų apartamentų ten dar yra? Norėčiau "vargingai" pagyventi iki rugsėjo mėnesio, skirtingai nuo slavų pasižadu susimokėti komunalinius mokesčius už suvartotą elektrą, vandenį, šiukšlių išvežimą bei šildymą ir nekelti jokių " nusavinimo" pretenzijų į svetimą nekilnojamąjį turtą. Ačiū..

dušanski pasekėjai

dušanski pasekėjai portretas
Jau po truputį ima neramumus organizuoti? Deportuoti visus rusakalbius iš Ukrainos, tai galimai 5 kolona.

Kęstutis

Kęstutis portretas
O kaip ten su tuo susprogdintu penkiaukščiu Vilniuje? Kaip ten su jame buvusiai lietuvaičiai? Tai tie jau px? Nx tie lietuviai Lietuvoje, jiems gerų sąlygų nereikia? Pize, kad ten ale palivarkas tą namą ir lietovcam bus gerai

Aš seniai

Aš seniai portretas
taip galvoju, remti reikia likusius ir kariaujančius už Ukrainą , o pabėgėliai - dezertyrai arba ekonominiai , kurie seniai norėjo pabėgti iš Ukrainos . Ukrainos prezidentas kviečia pabėgėlius grįžti, nes reikia dirbančių Ukrainai , reikia mokesčius mokančių ir kurie keliauja kariams , o dabar ... Meras apsivožė..... ..Žiūrėsiu ką atsakys Šimonytė ir prezidentas . Taip nesirūpinti Lietuvos piliečiais ...

Jonas

Jonas portretas
o kodėl Nida,Neringa,Palanga? Matomai taip apsimoka turėti pabėgelius,net kreipiasi i Nausėda.Tiesiog prarado gėdos jausmo

Anonimas

Anonimas portretas
tam Vagiui greiciausia krenta i kisene jai taip rupinasi SVETIMSALIAIS

Anonimas

Anonimas portretas
Konfliktas vyksta tik 20 -tyje procentų UKR teritorijos, saugios vietos į valias. Kas nenorėtų "nachaliavų" gyventi UNESCO, restauruotame paveldo objekte, gamtos apsuptyje , šalia jūros Palangoje , Druskininkuose ar Nidoje ir nemokėti NIEKO? Aiškinimai esą kažką remontavome , padažėme yra pretenzija į svetimo turto užgrobimą - esą beveik mūsų? Viskam pradžia, viskam pabaiga, galima ir kukliau pagyventi, nes 80 procentų lietuvių gyvena daug kukliau.

:)

:) portretas
čia gyvena tie, kurie rėkia " mes už jus kariaujame " , remkite mus ? Pabėgėliai ? Kariauja likę Ukrainoje . Karas yra blogis . Nuo rusų kalbos parduotuvėje , įstaigose jau bloga . Seniai to nebuvo. Jie nesimoko, o mes vėl turime rusiškai kalbėti ? Na jau ne ...tegul gyvena kaip visi , o jei nenori ....paskui tą rusų laivą ...

>Romui

>Romui portretas
.Tikrai ne prieš pagalbą jiems, bet gal norai turi būti kuklesni? Matau maxsej, kaip jie prekinasi, tik firminės parduotuvėse, tik po daug.. Už ką, jei čia taip blogai? Dzipukai taip pat ne antikvariniai....pilvukai, ypač vyrų, tikrai solidus...

> Romui

> Romui portretas
jau tik nereikia . Lietuva padeda labiausiai , tik patys pabėgėliai nelabai nori integruotis : kalbos nesimoko, dirbti nenori , bet visko nori už dyką . Skaičiau net Ukrainoje moka kažkokius pinigus tiems , kurie lieka Ukrainoje , bet turi persikelti į kitą vietą , tolyn nuo karo zonos. Karas yra blogis .

manau

manau portretas
Susimoka po 100 eurų į parą ir tegu gyvena- kaip visi.

Romas

Romas portretas
Visiems kas prieš tuos, kurie pabėgo nuo karo. Labai nelinkėčiau jums tokio "gero" gyvenimo.

Močiutė

Močiutė portretas
Aš nors mėnesį norėčiau ten pagyventi..nebėra žodžių dėl to, kas vyksta...tikrai kažkas savo naudą gaudo.

Keisti

Keisti portretas
dalykai dedasi Lietuvoje! Ar bent vienas meras kreipesi del savu pilieciu,kuri jie savo mokesciais oi,kaip riebiai islaiko!? Tada,kokios apimties biznis vyksta is sio "karo",jei svetimi rupi labiau savu!?

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Dirbi ir butą nuomoji kaip daugelis Lietuvos piliečių . Kas čia per ašarojimas ? Kiek iš jų moka nors kiek lietuviškai ?

chutin puilo

chutin puilo portretas
Gal truputį per gerai įsitaisė? Nida, Palanga... Ar N. Akmenėje butų nebėra?

Galerijos

Daugiau straipsnių