Duobės kelyje Jakai–Rimkai ir vėl kiurdė padangas

Prasidėjus atodrėkiui, įvairiose kelių vietose atsivėrė tokio dydžio duobės, kad vakar kai kuriems vairuotojams jau nuo penkių ryto teko pakelėse nuiminėti sugadintus ratus.

Didžiausias būrys nukentėjusiųjų stoviniavo kelyje Jakai–Rimkai.

Socialiniuose tinkluose klaipėdiečiai minėjo, kad per vieną rytą į aštrius duobės kraštus padangas čia prakiurdė apie penkiolika vairuotojų.

Kelias Jakai–Rimkai jau ne pirmus metus garsėja prasta dangos būkle. Vienais metais čia ratus jau buvo sugadinę kelios dešimtys vairuotojų.

Didžiausias duobes kelininkai buvo aplopę, tačiau kapitalinė šio ruožo rekonstrukcija dar neprasidėjusi.

„Važiavau, kai dar tamsu buvo. Nieko priekyje nesimatė. Pataikiau į duobę, ne tik padanga liko kiaura, bet dar ir ratlankis sugadintas“, – pasakojo Kęstutis, vairavęs automobilį „Hyundai“.

Kitas tame pačiame kelyje padangą sugadinęs vairuotojas Rimvydas pasakojo, kad be jo šiame kelyje antradienio rytą stovėjo visas būrys į nelaimę patekusių vairuotojų.

Ryčio Laurinavičiaus nuotr.

„Netoliese stovėjo šešios mašinos, o kiek tolėliau – dar aštuonios. Visos jos buvo prakirstomis padangomis“, – pasakojo Rimvydas.

Vairuotojai patarė kitiems labiau laikytis kairės eismo juostoje, taip pat patarta išlaikyti saugų atstumą, nes asfalto gabalai iš po ratų talžo priekinius stiklus.

Tą patį rytą pranešimai pasipylė ir apie didžiulę duobę greitkelyje, po Vėžaičių viaduku.

Čia iš pat ryto jau stovėjo keturi automobiliai, sugadintomis padangomis.

Klaipėdos policijos komisariato budėtojams nuo šešių ryto iki 9 val. 30 min. dėl duobių skambino ne vienas vairuotojas.

Ryčio Laurinavičiaus nuotr.

Keturi vairuotojai padangas sugadino Minijos gatvėje, vieno skambučio sulaukta iš kelio Jakai–Rimkai.

Vairuotojai socialiniame tinkle ėmė dalintis šabloninio tipo pretenzijos forma dėl sugadintų padangų ir ragino kolektyviai reikalauti žalos atlyginimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pofig duobės

Pofig duobės portretas
Pastatysim ženklą 30 km/h ir problemos nebeliks.

Tai gi

Tai gi portretas
Kelio savininkas, Kelių direkcija turi atlyginti nuostolius, reikia tik kreiptis, LAKD jau daug metų ruošiasi rekonstruoti šį kelią bet kiekvienais metais persigalvoja, ne tie Seime valdžioje...

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
Kada bus atliekamas normalus sio kelio remontas?? Kur atsakymas?
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių