Gargžduose atidaryta nauja autobusų stotis

  • Teksto dydis:

Pirmadienį Gargžduose atidaryta nauja autobusų stotis. Skelbiama, kad keleiviai iš naujos stoties bus vežami tiek tarpmiestiniais, tiek vietiniais maršrutais, o nuo 2025-ųjų iš čia kursuos ir visiškai nauji autobusai, dalis iš jų bus elektriniai.

„Iš tiesų naujoji autobusų stotis – miesto vizitinė kortelė. Ji pasitiks ir išlydės visus į rajoną atvykstančius ir išvykstančius svečius bei gyventojus. Visi labai laukėme šio projekto įgyvendinimo ir šiandien jau galime džiaugtis šiuolaikišku pastatu, kuriame gera tiek lankytis, tiek dirbti. (…)“, – sakė rajono meras Bronius Markauskas.

Kaip informuoja Klaipėdos rajono savivaldybė, stotyje įkurtos 4 autobusų stovėjimo vietos, 11 vietų automobiliams, įrengta lauko medija ir keleivių informavimo sistema. Stoties pastate veikia keleivių laukimo salė, prekybos vieta, bilietų kasa, informacijos centras, sanitarinės ir administracinės patalpos. Pastato plotas siekia 140 kv. m.

Planuojama, kad dar 2025 metais čia pradės kursuoti ir nauji, aplinkai draugiški, tvarūs elektriniai autobusai. Planuojama, kad atsiras dvylika iki 24 keleivių talpinančių autobusų, trys, talpinantys iki 60 keleivių, ir dar trys dideli, talpinantys iki 85 keleivių, autobusai.

Juose galios elektroniniai bilietai, veiks informacinės švieslentės, oro kondicionierių šildymo ir vėdinimo sistema, vaizdo ir garso įrašymo įranga.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gargždulis

Gargždulis portretas
Gagždų prostitutės galės eit pasišildyti belaukdamos klientų.

buvęs Gargždiškis

buvęs Gargždiškis portretas
šaunuoliai, taip laikyti, dar baseiną pastatykit ir bus nuostabus miestelis

Sensacija

Sensacija portretas
Pagaliau.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių