Informacija Klaipėdos individualių valdų savininkams

  • Teksto dydis:

Kitąmet maisto atliekų rūšiavimas prasidės ir bus privalomas visoje Lietuvoje. Todėl Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) kviečia pasiimti maisto atliekų rūšiavimo konteinerius.

Klaipėdos individualių valdų savininkams KRATC yra išsiuntęs laiškus su Konteinerio priėmimo aktu, kurį reikia pasirašyti ir grąžinti bendrovei vienu iš šių būdų:

1. Nuskenuoti (nufotografuoti) ir atsiųsti elektroniniu paštu rinkliava@kratc.lt.

2. Išsiųsti pasirašytą aktą pašto laišku adresu: Liepų g. 15, LT–92138, Klaipėda.

3. Atnešti pasirašytą aktą į KRATC biurą Liepų g. 15, Klaipėdoje.

4. Atnešti pasirašytą aktą į kitus KRATC Klaipėdos padalinius: biurą Tomo g. 2; aikšteles Šiaurės pr. 30, Tilžės g. 66A, Plieno g. 13. 5. Elektroniniu būdu aktą galima pasirašyti savitarnos svetainėje https://mano.kratc.lt/.

Kai KRATC gauna Klaipėdos gyventojo pasirašytą dokumentą, konteineriai yra atgabenami į jo namus, paliekami teritorijoje arba šalia vartelių.

Jei turite klausimų, kreipkitės telefonu 8 800 13344, el. paštu kokybe@kratc.lt.

Maisto rūšiavimo priemonių įsigijimas dalinai finansuojamas Europos Sąjungos Sanglaudos fondo ir Klaipėdos miesto savivaldybės lėšomis vykdant projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Klaipėdos miesto, Skuodo ir Kretingos rajonų bei Neringos savivaldybėse“.

Surinktos maisto atliekos bus apdorotos maisto atliekų apdorojimo įrenginiuose, kurių įrengimą finansuoja Europos Sąjungos Sanglaudos fondas ir KRATC, vykdant projektą „Maisto atliekų apdorojimo infrastruktūros sukūrimas Klaipėdos RATC“.NAUJAUSI KOMENTARAI

A jums gerai su galva?

A jums gerai su galva? portretas
Nuskenuoti, atnešti Klaipėdoje!!! Kas i ta Kas į Klaipėdą dėl to važiuos? I paštą ? Kad ir pašto daugelyje gyvenviečių nebėra ! Atsiųsti el paštu? Kažin ar daug senjorų juos turi? Gal koks 30% . O ką kiti? Susirinkit patys tuos dokumentus , jopštararai!!!

per silpno protelio valdžioje :(

per silpno protelio valdžioje :( portretas
BAIKIt su tuio vienkartinių maišelių apmopkestinbimu. Pastatykit kontenerius maisto atliekoms. Žmonės į tuos vienkartinius maišelius dės atliekas ir kasdiewwen, ar kas anrtą išneš tas atliekas. Ne, reikia ,,prapkauti '' pinigus su tais geltonais maišeliais, kibiriukais. KLOUNAI.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kai stiklo konteinerius dalino- nebuvo jokių "nuskanuot, pasirašyt, išsiųst ,atnešt...". Tiesiog radom prie vartų paliktą konteinerį ir viskas. Ecoservis'o nuosavybė yra konteineriai- lai patys ir laksto po rajonus susirinkti visus popieriukus. Gyventojai - jų klientai, nešantys jiems pelną! (taip taip- atliekų surinkimas yra didžiulis pelną nešantis verslas!) . Tai dėl pelno reikia padirbėti, ponai!
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių