Kirams – gyventojų rūstybė: siutina sparnuočių „dovanėlės“ ant mašinos

Grįžti į straipsnį

jis

jis portretas
prie ko čia kirai? Centre varninių kolonijos kai praskrenda, maža nepasirodo, kaip bomobnešiai. O balandžiai, pamiršot? Kas čia per kirų diskriminacija. Iš esmės tai straipsnis apie nieką... apie paukštį ap š ik usį automobilį.

žvirblis-pranašas iš Pempininkų

žvirblis-pranašas iš Pempininkų  portretas
džiaukites žadiugos, kad karvės neskraido, jums ant mašinų nešika, ir žinokit, kas pagailėjo sėmkos paukšteliui, kitą gyvenimą pats prašys ir negaus.

zylė

zylė portretas
dažnai paukčiai trukdo tiems padarams, kurie vaikšto su šunimis ir nesurenka savo augintinių išmatų, kiek pastebėjau daugiausiai klyksmo dėl paukščių lesinimo sudaro būtent jie.

brainwashed

brainwashed portretas
Kaimiečiai verkia, kad apšiko X5 penkiolikos metų senumo. Kirai - tokie patys gyventojai, bet ne tokie pikti rūnkeliai. Kai apsšiki - nusivalai. Ar ne?

OFbabules,,ka padaret,

OFbabules,,ka padaret, portretas
jurininku 12 namo viena pona irgi seria kirus,meta per langa duonos ,nieks cia nekaltas kai zmones patys kviecia kirus i savo kiemus,pauksciai nekalti kai patys proto neturit,dabar dziaukites ju draugyste,jos visas siuksles istampo po kiema,GERAS VAIZDELIS,

o

o  portretas
ar reikia maitinti žmones?

Butent

Butent  portretas
Gimė Klaipėdoje piktinasi baltomis varnomis visame mieste . Gal prieš dešimtmetį jie sau rado šilta ir ramia vietą ant daugiabučių namų stogų, kur niekas netrukdo būti šeimininkais.

Pikta

Pikta portretas
kad Vingyje lesinancia balandzius senjore mato tik gyventojai.O juk ten kybo kameros. Kodel institucijos nemato?ir nebaudzia...o ta moteriske jau daug metu juos seria kasdien, tuo paciu marsrutu autobusu vaziuodama per puse Klaipedos, ne tik Vingyje

> Mhm

 > Mhm portretas
Maziau cirskek zvirbleli, kad kartais tave pati nepradetu lesinti...

Kristina

Kristina portretas
Tai jei Kaunas tvarkosi, tai tegul leidžia konkrečius įskymus, kad draudžiama lesinti,nes żiopliams neaišku, kad negalima lesinti,tik bauds reikalingos ir nemažos

Mhm

Mhm portretas
lesinau, lesinu, lesinsiu.

Aš portretas
Dėl kirų mieste prie jūros galimai skundžiasi naujieji klaipėdiečiai, kurie prieš tai gyvenime matė tik vištas.

R

R portretas
Nėra didesnių idiotų kaip kačių šėrejai tai darantys ne numatytose vietose , bet po balkonais. Jų nupenėtiniai ne tik myža ir šika ten , bet po to dar sėkmingai nubraižo automobilių variklių dangčius bandydami ant jų pasišildyti , ar dar blogiau įlisdami į variklio skyrių ir apdraskydami variklio dangčio šilumos izoliacija. Ko pasekoje žmonės patiria keliašimtinius nuostolius.

Galerijos

Daugiau straipsnių