Klaipėda – tarsi Gdansko uosto šešėlyje

Grįžti į straipsnį

dvasios ubagai

dvasios ubagai portretas
apsispręskite, kas svarbiau: euras už rusiškų prekių tranzitus ar pakartas putleris? Pro šalį neturi važiuoti net degtukų dėžutė tranzitu į Karaliaučių.

Uostukas

Uostukas portretas
Įžvalgūs Matučio straipsniai, tik kad valdžioj visi toliau savo asmeniniú interesú nemato… uostas ir geležinkeliai merdėja.

Klausimas

Klausimas portretas
Vata , kokia šviesa nešate su rubliu cento vertes???

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Ne paslaptis, kad lenkai nuo senovės trokšta pajungti, sunaikinti Lietuvą. Kalbos apie partnerystę - tik akių dūmimas susiklosčiusioje geopolitinėje situacijoje. Lenkai nepraleis progos mus pavergti. Būkim budrūs.

Na aš kvailas

Na aš kvailas  portretas
Suprantu, kad yra padaryta žala Lietuvos ūkiui. Tai asmenys privalo būti patraukti baudžiamajai atsakomybei? Kaip čia yra?

Romas

Romas portretas
"Kol Lietuvos Seime aiškinamasi, kas kaltas, kad Lietuva prarado daug krovinių, įskaitant baltarusiškas kalio trąšas...." A jūs rimtai ? Nežinote kas kaltas ? Į veidrodį pasižiūrėkite.

Lietuvis muzikas sunaujas

Lietuvis muzikas sunaujas portretas
Tai nors pameginkime gyventi kaip Gdanske.30 metu sude murdomes,o 100 dar tapsnosime ta suda.

Uostas dirba 1/3pajegumu

Uostas dirba 1/3pajegumu portretas
jau Klaipėdos uoste yra sukurta infrastruktūra ir suprastruktūra, kurios gali krauti iki 80 mln. tonų krovinių per metus, kažką naujo pargabens ir į Klaipėdos uostą.

Arunas

Arunas portretas
Cia dar tik pradzia. Tuoj išlys konservatoriu draudimai del nesanksionuotų krovinių iš Baltarusijos stabdymo iki šiol. Aišku , kaltininkais bus LG klerkai. Ieškiniai jau tarptautiniams arbitražams paduoti . Ne trąšos yra pagrindinis krovos mažėjimo veiksnys, o LG paraiškų stabdymas visiems kitiems nesanksionuotėms kroviniams, kurie išvažiavo į Latvijos ir Lenkijos uostus…

2klp

2klp portretas
Ar tikrai trasoms sankcijos ivestos? Pasidomek

Jonas

Jonas portretas
Baltarusai trasos kai pardavinejo, taip ir pardavineja, ir dar brangiau, Kas juos pirko, tie ir perka, Babkes uz tranzita dabar lieka rusam, O Lietuva ciulpia, Valstibe nebegauna dideliu mokesciu, zmones paliko be darbo, imones bankruotoja, Tai as ne supratau, kas kam sankcijas uzdejo? Pliat, kada jau konservu sutve atsakys uz lgenocida pries lietuvius???

agurkynas

agurkynas portretas
Partiniai tai juk AGURKAI. Kas agurkuose matete smegenis? Uz tai taip ir gyvename kaip agurkyne, t.y. durniu laive.

Ne

Ne portretas
Klaipeda,o Memelis. Ir ne Gdansko o Danzig.

klp

klp portretas
straipsnis kazkoks kvailas, lygina nesulyginamus dalykus, straipsnyje manipuliuojama aiskinant, kad seime nesutaria kas kaltas kad kalio trasos nebejuda per uosta, kas ir taip visiems zinoma, kad buvo ivestos sankcijos ir kalio trasu tranzito atsisakyta kryptingai, kokios cia dar diskusijos sia tema gali buti. plius lygina Klaipeda su Gdansku, tai taip pat sekmingai galite sulyginti Klaipeda su NewYorku

chutin puilo

chutin puilo portretas
Pažiūrėkit kas dirba uoste, kas valdo kompanijas... kremliniai jau čia...

vacys

vacys portretas
turi baigti teismo salėj visi, kurie priėmė tokius sprendimus. čia nusikalstamas veikimas prieš Lietuvos valstybę ir pagalba agresoriams

jurgis

jurgis portretas
kur Cenzura???Ingrida Vitautai darykit ka nors!

Galerijos

Daugiau straipsnių