Klaipėdoje keisis kapinių lankymo laikas

Grįžti į straipsnį

Nina

Nina portretas
Ka dabar daryti invalidams su stuburo ir koju problemai? Zenklas nekas neisdave, bet su masinai ne galima... Invalidumo pazimejimas yra, bet "ne tokio'. Toks taisyklai sugalvojo sadistai.

Ĵūratė

Ĵūratė portretas
Nu baisu,niekur jau neįgaliems nėra vietos.Kai neturi ženklo ir vos paeini,nesvarbu neškis tas savo puokštes,jeigu turi daug kapų ir toli eiti.čia diskriminacija.Kad daugiau samdytumėm kapinių firmas.Manau bus dar daugiau apleistų kapų.Nes kurie dar paeina,kažin ar sulauksim 75 m.

Anonimas

Anonimas portretas
Administracijos galvose tikrai neįgalumas:) imituoja darbą atseit daug dirba:) cirkininkai!

>Jo ir Xm

>Jo ir Xm portretas
Kai patys tapsit neįgaliais(nes, matosi, kad prašotes), tai kitaip giedosite!

Jonis

Jonis portretas
Gal šlapinimosi grafiką vyrams ir moterims

XM

XM portretas
Padaryti pensininkams ir neigaliems kapinėse pavežimo paslaugas (kapinių taksi, golfo elektrokarai) ir pasibaigs važinėjimai. O dabar ir į duobę įvažiuotu, jei sugebėtu. Košmaras!

Jo

Jo portretas
Lėbartų kapinės pavirto autodromu. Ir nevirkaukit čia apie nepaeinančias močiutes ar neįgaliuosius. Privalu uždrausti važinėjimą visiems kad ir kur užsimanę. Kapinių infrastruktūra nepritaikyta automobilių eismui. graudu žiūrėti į akivaizdžiai ratais apgadintas kai kurių kvartalų kampines kapavietes. Kai apžvelgi prie vairo ir šalia sėdinčių personų fizionomijas - tai toli gražu ne tas kontingentas, kuriam reikėtų lengvatų. Jei tikrai reikia įvažiuoti, būtina išsiimti leidimą tai daryti. Kapines paversti tarsi miesto gatvėmis tikrai nėra civilizacijos požymis. Pardėsit rodyti pirštais į užsienio civilizuotus kraštus? Taip, ten kai kur - ir tikrai ne visur - važinėja, tačiau tik ten, kur tam įrengta tinkama infrastruktūra.

Marijus

Marijus  portretas
Meras naujas, o administracijos pyderai tie patys....

>>>Klaipėdietei ir >>>Vartai

>>>Klaipėdietei ir  >>>Vartai portretas
Skaitykit atidžiai ir suprasit kas parašyta . Na, žioplumui nėra ribų ...

Vartai

Vartai portretas
Kodėl priėmėt neįgaliuosius diskriminuojantį sprendimą-neleisti įvažiuoti, ko nėra kituose miestuose?! Svolačiai prakeikti, teisti jus reikia!!!

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kapus reikia lankyti šviesiu paros metu, Vėlinės-išimtis. Valkiojasi naktimis visokie ir vagia gėles nuo svetimų kapų. Tvarka turi būti.

Anonimas

Anonimas portretas
Konkretus nupušimas ' kas sugalvojo tokias nesamones tai iš karto atleisti ir atstatydinti,nes ten tikrai jautru ir reikia sugebėti laviruoti,o ne Pinočetines taisykles įvedinėti, apsijuokimas prieš visą Lietuvą,gėda

Žmogus

Žmogus portretas
Pradės reguliuot kada į kapus įvažiuot! Viršūnė pasiekta! Visus vyti lauk iš tos administracijos!!! Ištikrųjų ten tai vedėjai į kalinių prižiūrėtojus eiti dirbti!!!!!!!!

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Didžiausia nesąmonė neįgalieji galėdavo visada įvažiuoti o dabar tik 75 dar tokios durnystės niekur nera

ką čia pisat protą

ką čia pisat protą portretas
kada norėsiu tada ir ateisiu, šikau ant jūsų taisyklių

Anonimas

Anonimas portretas
Durniau negalėjot sugalvoti , žmonės lanko savo artimus kurie ilsisi kapuose , ne jūsų reikalas reguliuoti kada man ateiti prie tėvų kapo , visiškas nupušimas .

Lankytoja

Lankytoja portretas
Lėbartų kapinių vedėja Breive tai tikrai ne tas žmogus kuris gali dirbti kapinėse. Teko susidurti dėl to pačio įvažiavimo kažkada tokio biurokratizmo šlykštaus neteko dar patirti ir kapinėse kur labai jautri vieta jokio žmkgiškumo atsiminsiu visą gyvenimą

Anonimas

Anonimas portretas
Debilizmo viršūnė! Ne visi gali vaikščioti naktimis pi kapines Breive. Už tokias taisykles tokia vedėja vyti kuo greičiau iš tų kapinių. Grynas lageris tapo Lėbartų kapukai,baisu kas darosi

Galerijos

Daugiau straipsnių