Klaipėdos centre – briedis

Grįžti į straipsnį

tevas

tevas portretas
matomai kazkas ragus gavo,,,

pasirodėm kaip tikri laukiniai

pasirodėm kaip tikri laukiniai portretas
nebuvo kam pokštelėti migdomųjų ir ramiai išvežti gyvūną į mišką. Nėra įstatymų, matote. O kurti naujus įstatymus medžioklei laiko netrunka. Žudyti gyvūnus maga labiau negu juos gelbėti.

tas pats

tas pats portretas
Reikia papildyti pavadinimą: Klaipėdos centre briedis ... neišlaikė miesto gyvenimo tempo.

Rieda nužudė

 Rieda nužudė portretas
Tarnybas

kosmaras

kosmaras portretas
Cia tai bent, mieste pilna visokiu instanciju, o kai reikia gyvuna gelbeti, kaip kartais rodo gelbejima, uzmigdo ir isveza, sioje parapijoje tyluma, ,....gerai, kad parode visiems, kaip dirbama.

To nuo kada

To nuo kada portretas
Nuo miesto parko iki miesto pašto pastato pėsčiomis 15 minučių. Blaivumą pasitikrink.

nuo kada kalabibiškės prie miesto parko

nuo kada kalabibiškės prie miesto parko portretas
tapo miesto centru, gal kai Daiva ten atvažiavusi iš kaimo ir pamačiusi pirmą parduotuve nutarė, kad čia kul

R>to R

R>to R portretas
tai zverys ir neina i tas seryklas vasara. Yra ir medziotoju durniu, kam jie tai daro tikriausiai ir patys nebesupranta, nes pievos pilnos daug skanesnio maisto. Ar tik zemdirbiai tuo patenkinti :) Ponus su blatu reikia varyti lauk. Bet tokiu tikrai nedaug. 10% aisku gadina ivaizdi likusiuju 90

R>to R

R>to R portretas
Kaip ponai per blatą savo sūnelius sukiša į medžiotojus turiu aibę pavyzdžių. Jei apie maitinimą , taip žiemą ne po kelis kartus važiuoju šerti. Bet kažkaip megavau atsakymo , kam tos šėryklos vasarą , kai gyvūnai turi pilna maisto? Ir kaip su tuo šaudymu šėryklose? Nes medžiokle tokio barbariškumo tikrai nevadinsiu.

As

As portretas
Tai masina ji partrenke ar ka?sedi simtai aplikosaugininku,medziokliu i nieko nedaro,kad gyvūną isgelbet,zalieji ...

Baba

Baba portretas
Niekas niekam nerūpi.maluno tvenkinį bebrai toliau griauzia medžius.naujai pasodintas taip pat.taip turi būt gyva gamta sakė marozas.

Audrius

Audrius portretas
Matėme briedį prabėgantį pro parke esančią kavinę- labai gražus buvo ir neatrodė sergantis, tai nuo ko jis galėjo nugaišti?

to R >to R

to R >to R portretas
Ne, Nenustate. Ar tikrai galvoji kad bet kas gali tapti medziotoju? Nesvaikite ponas, virs 5000 klausimu egzaminas, islaikymas ~50%. Medziokliu klubai nieko nelaukia, klubo vadovai daznai pernelyg griezti ir nieko neleidzia, klausosi AAA. O jus tamsta nors karta iseikite i miska pamaitinti zvereliu

DS

DS portretas
Pyktis ima ant visų tarnybų, visiškai neveiksnios, labai labai gaila gyvūno, kokį stresą jis turėjo patirti.....

Anonimas

Anonimas portretas
Jieško patelės

R >to R

R >to R portretas
O AAM nenustatė , kad jau per daug medžiotojų? Kiekvienas snarglys dabar save laiko medžiotoju , nors pliekia gyvūnus šėryklose. Dabar dar naktinių taikiklių prireikė, nes prietemoje pataikyti nebesugebat?

to R

to R portretas
O tu pabandyk pasidometi biologija ar miskininkyste. Miskininkai seniai kelia klausima, kad briedziu yra per daug ir jie niokoja miskus. Aplinkos Apsauga balansuoja tarp zemdirbiu, miskininku, veterinoriu ir t.t. Medziotojai tik ivykda AAA nurodymus

Anonimas

Anonimas portretas
alia pirma karta briedis laksto gatvemis

R

R portretas
Medžiotojų forumuose aktyviai agituojama nereguoti ir neatidarinėti straipsnių apie naktinę optiką . Tipo tegul viskas tyliai nugula , o mūsiškiai vistiek prastums ir legalizuos. Tad prašau visų , kurie prieš gyvūnų pramoginį žudimą , kuo daugiau atodarinėkite tokius straipsnius , ir ku daugiau apie tai rašykite komentaruose.

Briedis niekam nerūpi

Briedis niekam nerūpi portretas
Mieste blaškosi briedis, ir tai niekam nerūpi. Tai dar gerai, kad policija sureagavo ir bando saugiai nuginti briedį link Miesto parko, link Melnragės. O ką mūsų medžiotojų būreliai su savo naktine optika? Tik nušauti sugebėtų? Medžiotojai, žvejai, ką jūs? Didieji gamtos ”mylėtojai”. A? O tas Marozas, tai tikras marozas. Sėdi namie šiltai ir filosofuoja. Kad vykti į vietą galimai reikia blaiviam būti. Galimai... Pasikartosiu.

Galerijos

Daugiau straipsnių