„Klaipėdos energija“ remia Ukrainą, perduodama energetinę įrangą

Rusija nuo pat invazijos į Ukrainą pradžios kryptingai atakuoja ir naikina šios valstybės energetikos infrastruktūrą. AB „Klaipėdos energija“, suprasdama nuo karo kenčiančios šalies kritinės infrastruktūros išlaikymo ir atkūrimo svarbą, įvertino savo galimybes prisidėti prie infrastruktūros atstatymo. Šiandien suruošta ir išsiųsta Ukrainai Klaipėdos centrinės katilinės sandėliuose laikoma dalis nenaudojamos įrangos.

Klaipėdos centrinės katilinės sandėliuose yra saugomi veikiantys, tačiau šiuo metu nenaudojami ir artimiausiu metu nenumatyti panaudoti elektros ir termofikaciniai įrenginiai. Jie buvo atrinkti nuodugniai įvertinus būtinybę laikyti tokią įrangą kritiniame bendrovės rezerve, todėl šių įrenginių perdavimas įtakos veiklos tęstinumo užtikrinimui neturės. Iš viso į Ukrainą, Poltavos miestą, šiandien iškeliavo 30 elektros variklių, kurių nominali galia nuo 40 kW iki 630 bei 1000 m3/h našumo tinklo siurblys.

„Klaipėdos energija“, bendradarbiaudama su VšĮ „Mėlyna ir geltona“, rūpinasi sklandžiu krovinio perdavimu.

Šiuo metu Ukrainoje, Poltavos srityje, kur vyksta nuožmūs karo veiksmai, atakuojami civiliniai objektai, žūsta civiliai žmonės – miestų ir rajonų gyventojai, yra ypatingas elektros tinklo įrenginių ir kitos technikos poreikis.


Šiame straipsnyje: Klaipėdos energijaparama Ukrainaienergetinė įrangakaras Ukrainoje

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių