Klaipėdos rajone duris atveria pirmieji savarankiško gyvenimo namai

  • Teksto dydis:

Klaipėdos rajone duris atveria pirmieji savarankiško gyvenimo namai. Savivaldybė jau pasirašė akreditavimo sutartį su kaimo bendruomene „Smilgynai ir kaimynai“. Apgyvendinimo paslaugas pirmieji klientai čia galės gauti jau nuo penktadienio.

Kaip nurodo Klaipėdos rajono savivaldybė, net aštuoniems vienišiems senyvo amžiaus bei socialinę atskirtį patiriantiems žmonės galimybė rasti užuovėją savarankiško gyvenimo namuose suteikta įgyvendinus VVG „Pajūrio kraštas“ ir Klaipėdos rajono savivaldybės finansuotą projektą.

Gyventojams bus suteikiamos patalpos atskiruose 17 kv. m moduliniuose nameliuose, kuriuose yra kambarys, virtuvėlė ir sanitarinis mazgas.

Čia gyvenantys žmonės patys tvarkysis patalpas ir gaminsis maistą, o prireikus galės konsultuotis su socialinės ir individualios priežiūros darbuotojais. Savarankiško gyvenimo namuose įrengtos ir bendro naudojimo patalpos susirinkimams ir laisvalaikiui, taip pat – skalbimo patalpa.

Bendruomenė „Smilgynai ir kaimynai“ nupirko ne tik 9 modulinius namelius ir juos įrengė, bet ir susitvarkė aplinką: įsirengė takelius, pasirūpino teritorijos apželdinimu, kiemo apšvietimu, vandens filtrų, priešgaisrinės signalizacijos ir kamerų įrengimu. Savivaldybė projekto įgyvendinimui skyrė kiek daugiau nei 160 tūkst. eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kas

Kas portretas
Dalbajobas

Kas

Kas portretas
Nedir, turi teises. Kas tirba , tik pareigas.

Pavydu ir liūdna

Pavydu ir liūdna portretas
Puiku, svajonė toiuose gyventi. Kodėl Klaipėdoje nieko panašaus nedaroma? Viskas tik rajone... Labai gaila, kad pas mu uostamiestyjes taip apleista socilainės sritis, globos namai labai brabgūs, juose- senjorai-turtuoliai
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių