Klaipėdos senamiestyje – įspūdingas istorinių automobilių šou

Klaipėdos senamiestyje šiandieną šurmuliuoja automobilių mėgėjai. Istorinių automobilių muziejaus „Memel Automuseum“ atidarymo proga senamiestyje vyksta senovinių automobilių paradas.

Kruizinių laivų terminale nuo vidurdienio miestiečiai galės apžiūrėti išsirikiavusius istorinius automobilius.

„Pasiskolinau idėją, matytą užsienyje. Ten žmonės miesto šventes leidžia ant atsineštų kėdučių, kurias išdėlioja čia pat, ant šaligatvių. Gyventojai renginius stebi su užkandžiais. Tad raginu klaipėdiečius pasiimti nešiojamas kėdutes ir įsikurti šalia senamiesčio pagrindinių gatvių“, – patikino Augustinas Jankevičius, muziejaus „Memel Automuseum“ įkūrėjas.

Nuo 13 val. miesto centrinėmis gatvėmis pajudės automobilių paradas.

„Gali būti, kad susirinks 100 dalyvių, tad nežinau, kaip visiems pavyks susirikiuoti. Žadame apsisukinėti ties Senojo turgaus žiedu ir sukti ratu centrinėmis gatvėmis“, – pasakojo organizatorius.

Aktyviausi renginio stebėtojai ir palaikytojai gali tikėtis nemokamos kelionės kokiu nors senoviniu automobiliu po uostamiestį.

G. Banevičiūtės nuotr.

Prieš skelbiant parado startą ralio dalyviai išsirikiavo Kruiziniame terminale, kur sulaukė ne tik klaipėdiečių, bet ir užsienio turistų dėmesio.

Blizgantys, išpuoselėti, ne vienerius metus tobulinti ir remontuoti senoviniai automobiliai traukė praeivių dėmesį.

Po šventinio maratono miesto gatvėmis, ralio dalyviai rinksis senojo Klaipėdos dujų fabriko teritorijoje.

Šeštadienį oficialiai Trilapio ir Liepų gatvių sankryžoje duris atvers istorinių automobilių muziejus, todėl miestiečiai kviečiami ne tik aplankyti automobilių parodą, bet ir dieną praleisti uostamiesčio širdyje.



NAUJAUSI KOMENTARAI

jo

jo portretas
daugiau svenciu

Senukas

Senukas portretas
Jau tie žiguliai nusibodo, nebuvo padangu pirkti tada o reikalaudavo protektoriaus
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių