Klaipėdos uoste lankosi NATO sąjungininkų koviniai bei priešmininiai laivai

  • Teksto dydis:

Klaipėdos uoste nuo penktadienio iki pirmadienio lankosi NATO Nuolatinės parengties kovinių laivų I-jai bei Nuolatinės parengties priešmininių laivų I-jai grupėms priklausantys laivai.

Kaip sekmadienį pranešė Lietuvos kariuomenė, Klaipėdoje lankosi Vokietijos laivai „Hessen“ ir „Spessart“, Lenkijos „Czernicki“, „Hancza“ ir „Druzno“, taip pat Nyderlandų „Vlaardingen“.

„Vizitas Klaipėdos uoste suteikia galimybę pasipildyti atsargų, kad išlaikytume aukštą mūsų parengties lygį. Be to, tai suteikia galimybę puoselėti draugystę, pasitikėjimą ir remtis bendromis vertybėmis, kurios yra mūsų Aljanso pagrindas“, – pranešime teigė NATO kovinių laivų grupės vadas kontradmirolas Thorstenas Marxas (Torstenas Marksas).

Jo, taip pat priešmininių laivų grupės vado komandoro Piotro Bartosewicziaus (Piotro Bartosevičiaus) bei Lietuvos Karinių jūrų pajėgų karo laivų flotilės vado jūrų kapitono Tado Jablonskio susitikimo metu aptarta dabartinė saugumo situacija Baltijos jūroje, sąjungininkų pasirengimas greitai reaguoti į galimus iššūkius.

Šios dvi pastaruoju metu Baltijos jūroje veikiančios karinių laivų grupės, kartu su lapkritį Klaipėdoje viešėjusiu Italijos laivu „Marceglia“, sudaro NATO jūrinių pajėgumų regione šerdį.

Baltijos jūroje nuolat veikiantys sąjungininkų laivai vykdo įvairius mokymus, taip demonstruodami Aljanso solidarumą ir vienybę siekiant užtikrinti saugumą šiame regione.NAUJAUSI KOMENTARAI

"juriniai ekspertai " komentuoja

"juriniai ekspertai " komentuoja portretas
norisi zvengti. ar bent dygle esate meskere pagave? laivai uzeina uostan ne pasipuikuoti- tai tik atsargu pasipildymas. bukalaurai nusprende kad jie pagatavi rusus nuo valdymo isvaduoti... cha-cha-cha.

Senukas

Senukas portretas
Išdidus garbingas laivas

duskit vatiniai is pavydo

duskit vatiniai is pavydo portretas
nes jus tik loti temokat .
VISI KOMENTARAI 9

Galerijos

Daugiau straipsnių