Kretingos Rotušės aikštėje sužibo pagrindinė miesto Kalėdų eglė

  • Teksto dydis:

Šeštadienį Kretingos Rotušės aikštėje iškilmingai sužibo pagrindinė Kalėdų eglė. Ji į aikštę atkeliavo penktadienį, pranešė Kretingos savivaldybė.

Antrus metus iš eilės Kretingoje puošiama natūrali žaliaskarė. Apie 12 metrų aukščio sidabrinę eglę miestui dovanojo kretingiškė Irena Bričkienė.

Kretingos miesto seniūnės Gintarės Liobikienės teigimu, dovanoti miestui pagrindinę miesto eglę buvo pakviesti visi rajono gyventojai. Iš viso pasiūlytos 7 eglės, iš kurių atrinkta prie I. Bričkienės namo Kretingoje, Šiaulių gatvėje augusi žaliaskarė.

„Eglė prie namo buvo pasodinta maždaug prie 27-erius metus, – pasakojo kretingiškė – Bendrai tąkart pasodinau dvi iš Klaipėdos parsivežtas mažas eglutes. Tačiau vieną iš jų prieš porą metų su šaknimis išvertė audra. Ar šiandien gaila atsisveikinti ir su antrąja? Ne, svarbu, kad papuošta suteiktų šventinio džiaugsmo visiems kretingiškiams.“

Iš I. Bričkienės kiemo į Rotušės aikštę atkeliavusi eglė papuošta iš 15 tūkst. lempučių sudaryta girlianda, LED blykstėmis bei 200 auksinės ir sidabrinės spalvų ritulio formos žaislų.

Kretingos rajono vicemerė Vilija Venckutė-Palaitienė pažymėjo, kad Kretinga šiemet pretenduoja tapti tikra Kalėdų eglučių sostine.

„Iš viso miesto viešosiose erdvėse sužibs dešimtys įvairiausių natūralių eglučių. Džiugias šventines emocijas kretingiškiams bei miesto svečiams dovanos ir visą šventinį laikotarpį veiksiantis Žėrinčių eglučių skveras“, – sakė rajono vicemerė.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių