Malūno parke traktorius apgadino takus

Dėl sunkiasvorės technikos Malūno parke esantiems takams padaryta žala – įspaudos. Jos atsirado, kai traktoriais buvo šienaujama žolė. Klaipėdos savivaldybės specialistai dar nenustatė, ar žala reali, bet, esant būtinybei, už šį parką atsakingas rangovas dangą turės nedelsiant sutvarkyti.

Apie atvejį Malūno parke klaipėdietis pranešė Klaipėdos savivaldybės svetainėje, „Praneškite apie problemą mieste“ skiltyje.

„Malūno parke žolė pjaunama sunkiasvoriais, žemės ūkio tipo traktoriais, kuriais taip pat važiuojama ir dviračių bei pėsčiųjų takais, nepritaikytais sunkiasvorei technikai. Deja, žala takams daugelyje parko vietų jau padaryta: takų asfalte prispausta šių traktorių protektorių raštų, kurie dabar yra kaip tarka visiems takais besinaudojantiems ratuotiesiems (dviratininkams, riedutininkams, paspirtukininkams ir pan.)“, – rašė klaipėdietis.

Jis paragino šiame parke žolės pjovimo ir kitus darbus atliekantį rangovą naudoti tinkamą techniką parko tvarkymo darbams arba apskritai savivaldybei atsisakyti šio rangovo.

„Dėl netinkamos technikos naudojimo padaryta žala turėtų būti atitaisyta – išlyginamos takuose paliktos įspaudos“, – pastebėjo gyventojas.

Žala: po to, kai traktoriukas išvažiavo, pėsčiųjų take liko įspaudos. Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Klaipėdos savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjos Ingos Kubilienės teigimu, mieste panašių atvejų jau būta.

Skyriaus vedėja pripažino, kad Malūno parkas šienaujamas traktoriukais, nes plotai yra dideli, o rankiniu būdu nušienauti visą teritoriją užimtų daug laiko.

Esą nešiojamomis žoliapjovėmis šienaujami mažesni plotai, sunkiau prieinamos vietos.

„Mieste pasitaiko pavienių atvejų, kai sunkesne technika sugadinama danga, tačiau jei taip atsitinka, rangovai privalo sugadintą dangą atstatyti. Didžioji dalis takų įrengti ant stiprių pagrindų, tad daugeliu atveju nekyla sugadinimo grėsmė. Ar danga pažeista Malūno parke, savivaldybės specialistai įvertins, jei bus nustatyta, kad danga sugadinta, kaip ir kitais atvejais, rangovas ją turės sutvarkyti“, – tikino I. Kubilienė.NAUJAUSI KOMENTARAI

A.

A. portretas
Anonime, gal neatidžiai skaitėte straipsnį, bet ten ne tik žymės, bet ir mechaniškai įspaustos duobės į asfaltą, t. y. realus asfalto dangos sugadinimas. Jei tokios įspaudos atsirastų gatvėse, vairuotojai jas kaip mat pastebėtų, bet kadangi čia tik dviratininkai ir pėstieji naudojasi, tai visiems dzin.

Anonimas

Anonimas portretas
Gražiai pasakius žmonės nebeturi prie ko prikipti kiek tenka eiti takais darbuotojai darbuojasi kaip priklauso bet ne užkliūna kad pučia takus ale dulkes pakele negali praeiti poto jei nesutvarko vel blogai o čia suprasčiau kad butu take provežos kurios neleistu praeiti ar pravažiuoti su dviračių o čia tik žymes kurias per laika lietus nuplaus...

Pinigai dingo

Pinigai dingo portretas
Dudoriaus asfaltas silpnas liko
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių