Meras B. Markauskas: vandens lygis Minijoje nukrito 20 centimetrų

Situacija dėl potvynio pamaryje gerėja – Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas sako, kad Minijos vandens lygis pastaruoju metu vietomis nukrito 20 centimetrų.

„Gerėja situacija, 20 centimetrų nukrito – nuo vakar vakaro iki šiandien 11 valandos. Neturim signalų, kad kam nors kažkas būtų nutikę. Neskubam džiaugtis, nes vakar buvo intensyvus lietus, kol vanduo iš melioracijos subėgs į upelius, dar visko gali būti“, – BNS šeštadienį sakė meras B. Markauskas.

Pasak jo, į potvynį jautriau reaguoja rajono naujakuriai, senbuviai panikos nekelia, žmonės naudojasi valtimis, nevažinėja lengvaisiais automobiliais.

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba skelbia, kad šiaurės vakarinėje, vakarinėje ir šiaurinėje šalies dalyje stebimas 1-65 cm vandens lygio kilimas. Rytuose ir pietuose – 1-77 cm kritimas.

Stichinis vandens lygis stebimas Nemuno atšakoje, Atmatos upėje, ties Rusne ir Leitės upėje, ties Kūlynų kaimu Šilutės rajone.

Pavojingas vandens lygis stebimas Mūšoje ties Žilpamūšio kaimu Pasvalio rajone, Saločių seniūnijoje, taip pat Kražantės upėje ties Pluskių kaimu Kelmės rajone, Minijoje ties Lankupių kaimu ir Priekulės miesteliu Klaipėdos rajone.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

ramass

ramass portretas
Laikykitės. Kartenoje per parą pakilo apie metrą. Dabar jau kreivė linksta į apačią . Pas jus Priekulėje vėl linksta į viršų.

Net 20 cm

Net 20 cm portretas
Ačiū tau,Markauskai.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių