Naujovės Palangoje: atidaryta moderni šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė

  • Teksto dydis:

Trečiadienį į modernios šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelės atidarymą susirinko nemažas būrys palangiškių, dauguma jų atėjo kartu su savo keturkojais.

Renginys sulaukė ir didelio mažųjų kurorto gyventojų dėmesio, juo labiau kad susirinkusiems buvo ne tik pristatyta naujoji aikštelė, bet ir trumpa šventinė programa – dėmesį prikaustė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymas, pasidalinta šunų augintojams itin naudingais patarimais apie keturkojų elgseną, norintieji pakviesti ir į trumpą dresūros pamokėlę.

Renginio metu taip pat buvo galima susipažinti ir su keletu Vakarų Lietuvos gyvūnų priežiūros centro bei globos namų „Nuaras“ augintinių. Kas žino – gal atsiras norinčiųjų suteikti namus ir šeimininkų meilę „Nuaro“ globotiniams? Juo labiau kad renginyje tokių žmonių, vedinų savo keturkojais numylėtiniais, paimtais iš gyvūnų prieglaudos, buvo ne vienas, ir visi jie sulaukė kitų renginio dalyvių pagarbos bei plojimų.

Šiuolaikiška šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelė įrengta šunų augintojų pamėgtoje pasivaikščiojimų su savo keturkojais vietoje – priešais „Rimi“ prekybos centrą, plataus žolyno vietoje tarp Klaipėdos plento ir automobilių stovėjimo aikštelės, kurioje vasaros savaitgaliais vyksta vadinamasis bagažinių turgus.

Susirinkusieji į renginį pripažino – vienas iš šios aikštelės privalumų yra jos erdvumas – aikštelės plotas siekia 25,5 aro, tad vietos keturkojams išsibėgioti išties yra pakankamai. Siekiant užtikrinti keturkojų bei aplinkinių saugumą, aikštelė yra aptverta aukšta, pusantro metro aukštį siekiančia tvora bei  apšviesta tamsiuoju paros metu.

Palangos miesto savivaldybės nuotr.

Aikštelėje įrengta dresavimo įranga buvo parinkta, atsižvelgiant į Lietuvos kinologų draugijos šunų elgsenos specialistų patarimus bei rekomendacijas. Iš viso pietinėje aikštelės dalyje išdėstyta 11 šunų dresavimui skirtų įvairių įrenginių: gyvatėlė, tunelis, laipiojimo piramidė, balansinis buomas, įvairūs barjerai. Šiaurinė pusė skirta šunims vedžioti.

Šunų šeimininkų patogumui įvairiose aikštelės vietose įrengti suoleliai, šiukšliadėžės skirtos surinktiems augintinių ekskrementams, stoveliai pririšti šunims. Įrengtas ir modernus geriamojo vandens fontanėlis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas..

Jonas.. portretas
Sunims aiksteles daro,o tualetu nesugeba pastatyti........

Šunininkas

Šunininkas portretas
Šaunuoliai graziau ir buti negali
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių