Neringos svečiams – įvažiavimo lengvata

  • Teksto dydis:

Rugsėjo 27-ąją kasmet minimos Pasaulinės turizmo dienos proga lengvaisiais automobiliais į Neringą vykstantiems kurorto svečiams bus taikoma įvažiavimo lengvata. Įvažiuoti į Neringą nemokant vietinės  rinkliavos bus galima visą parą.

Vietinės rinkliavos mokestis nebus taikomas visiems, į Neringą įvažiuojantiems lengvaisiais automobiliais nuo rugsėjo 27-osios, penktadienio, 10 val. iki rugsėjo 28-osios, šeštadienio, 10 val.

Tokį sprendimą priėmė Neringos savivaldybės taryba, siekdama paskatinti dalyvauti artėjantį savaitgalį vyksiančiuose renginiuose ir iniciatyvose.

Jau rugsėjo 27-ąją plačiai duris atvers Neringos muziejai ir galerijos, šią dieną kviečiantys ekspozicijas lankyti nemokamai. Dar viena Pasaulinei turizmo dienai skirta iniciatyva - kurorto lankytojų pamėgta ekskursija (ir vėl nemokama), kurios metu vietinis gidas Arūnas Balna pasakos apie Juodkrantės kurorto įstoriją ir dabartį.

Rugsėjo 28-ąją, šeštadienį, jau dvidešimtąjį kartą vyks Nidos pusės maratono bėgimas. Renginio dalyviai varžytis keliose distancijose – Nidos  pusės maratono bėgimo (21,098 km), 5 km bėgimo YIT Lietuva bei  vaikų bėgimuose (2 km, 0,5 ir 0,21 km). Renginio metu nuo 9 iki 15. 30 val. bus stabdomas/ribojamas eismas Nidos gyvenvietės gatvėse, kuriose drieksis bėgimo distancijos.

Neringos savivaldybės nuotr.

Artėjantį šeštadienį vyks ir daugiau renginių - Šeiko šokio teatro istorinė ekskursija-šokio spektaklis „Užpustyti“, Pasaulinei turizmo dienai skirta nemokama ekskursija „Paukščiu virš Lietuvos: Nidos sklandymo mokyklos istorija“. Thomo Manno memorialiniame muziejuje vyks koncertas „Fortepijoninės džiazo improvizacijos“.

Baltijos jūros pakrantėje ties Nida savaitgalį bursis „Žvejo tribūnos“ organizuojamos naktinės jūrinės žūklės varžybų „Neringos taurė“ dalyviai. Šeštadienio vakarą prasidėjusios varžybos tęsis iki kitos dienos ryto.

Rugsėjo 29-ąją, sekmadienį,  Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija organizuoja nemokamą pusdienio žygį pamariu, o Neringos sporto mokykla kviečia į Juodkrantės futbolo aikštėje vyksiančią Šeimų futbolo šventę.

Visą savaitgalį vyks didelio susidomėjimo kasmet sulaukianti akcija „Išsiųsk atvirlaiškį iš Neringos“. Šiemet atvirlaiškiais iš Neringos keliaus Nidoje vykusio fotografų simpoziumo „Nida 2019“ laureato Andriaus Repšio darbas – mįslinga nuotrauka iš serijos „Vasaros įkalčiai“.

Neringos savivaldybė primena, kad nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą yra atleidžiami asmenys, vykstantys tik su elektra varomomis transporto priemonėmis, pateikę transporto priemonės  registracijos liudijimą. Taip pat neįgalieji, turintys 0-25 % darbingumą su juos lydinčiais asmenimis, pateikę atitinkamą pažymėjimą ir kt.

Detalesnę informaciją apie savaitgalį vykstančius renginius rasite: www.visitneringa.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

Turistas

Turistas portretas
Šios vasaros skandalai su keltais, nežmoniškos eilės, parkavimo ypatumai, numesti statybos objektai, maisto ir nuomos brangumas, valdininkų savivalė ir gobšumas - dar ilgai išliks mūsų atmintyje. Ilsėkis ramybėje, Neringa.

Emigr.

Emigr. portretas
Užsiidarė,apmokestino ir nori pelno turėtį.Sėdėkite tame kaime ir bezdėkite ,žiūrėdami vienas į kitą..Neteko matyti europoje uždarytų ,apmokęstintų įvažiuojančių kaimų ar pajūrių.Turėk tik kelionei pinigų ,važiuok kur nori ir kokiu transportu nori.Visur pateksi be papildomų mokesčių.
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių