Palanga kviečia į Ukrainos ir Lietuvos draugystės dieną

Grįžti į straipsnį

>> jau tos ua

>> jau tos ua portretas
Tai nusikąsk uodegą,Šarik.

babajus

babajus portretas
Ar ne perdaug jau tuos ukrainos? Per tuos xoxolus visiskai pamirso apie lietuviu problemas, kuriu kuo toliau tuo daugiau

Jau tos ua

Jau tos ua portretas
Vėliavos perlenkia viska.atrodo Lietuva Ukrainos gubernija.

Aš portretas
Myliu Kulautuvą!

 Aš portretas
Myliu Ameriką!

Chi

Chi portretas
Kokiu tikslu mūsų valdžia gatava ukrainiečiams į sub..inę sulįsti.., kur čia šuo pakastas? Tokia maža šalis, o jau priėmėm virš 40 tūkstančių pabėgėlių! Savus nustekensit, negi tikite, jog atvykėliai dirbs Lietuvai? Pasvajokit!

Praeivis

Praeivis portretas
kokia draugyste, kai virš Palangiškiu galvu kasdien zuja lektuveliai, kokiu tikslu jie baugina zmones

Neptunas

Neptunas portretas
Kai prezidentas siūlė 100 vienkartinę pašalpą sunkiai gyvenančių ir pensininkams pinigų nėra sako Seimas. Dar prieš banderu naikinimą. Kai vaikus mokyklas darželius vietų nėra pilnos kitaip nukentės mokslo ir ugdymo lygis ir va paradoksas. Dabar klasėse 32 mokiniai ir t.t Visą gyvenimą dirbę ir senaties sulaukia gali naudotis tik 80% nuolaida. Visi vaiko, paauglių jaunimo būreliai mokami, bet banderos liekanoms už mūsų sąskaitą, nors ir mes mokame. Regitroje pakelkit duomenys ir bus įdomu kokias mašinos banderu per kelis mėnesius prisipirko ir užregistravo. Naujomis mašinomis važinėja su ua numeriais. Propaganda vykdoma į vieną pusę už gerai mokamų užsakymų.

Ukraina bus lasiva

Ukraina bus lasiva portretas
nuo neonaciu! ZZZ

ATSIBODO...!

ATSIBODO...! portretas
Jau man atsibodo toj ziniasklaida vien apie Ukraina. Lyg Lietuvoje nebutu problemu... Kur musu vyriausybe apleide, o gal B--- ,,dejo" ant savo pilieciu.

...

... portretas
aš irgi juos suprantu ir uzjaučiu bet greitai nuo jų ir mūsų valdzios noro pasirodyti reikės uzjausti mus pačius

parazitas --parazituj

parazitas --parazituj  portretas
biciulis ,draugas , brolis.......

Norite nuoširdžiai ir atvirai? Nuomonė čia, iš širdies tiesa

Norite nuoširdžiai ir atvirai? Nuomonė čia, iš širdies tiesa portretas
Mano butą Vilniuje toks nevykėlis užgrobė sostinėje dar iki 1990 m perversmo. Sakė, jam labai e...reikia, nes su pusukrainiete susilaukė itin lūzeriško tešliaus, kuris iki dviejų suskaičiuoti gal moka, gal ne, bet dirba kelių patruliu, o bet tačiau net ta pusukrainietė pasiskaičiavo, kad jai nebeapsimoka nevykusio vaiko biologinį tėvą-narkomaną šert... pabėgo. Todėl jam priklauso. Duokit duokit ir dar duokit. Daug pinigų, dar duokit. Visko nemokamai. Kur jūsų milijonai? Kodėl jiem nedavėt nė šimto eurų, kur jie padėti, ką pirkot, kodėl tai pirkote, kam jums - duokit jiems... na, pasiklausysit, pamatysit, jei nuo prarūgusių barščių nesuviduriuosit, o šiaip, atvirai - užjaučiu, labai labai jūsų gaila. Bet ir protas - išsigimėliai kitus dar sunkai išsigimusius į pasaulį leidžia ir eina reketuodami skersai išilgai ir kur tik randa geriau tupia triest - grynai skėrių armija prie jūros.

Galerijos

Daugiau straipsnių