Palangoje vyks karinės pratybos

  • Teksto dydis:

Palangoje trečiadienį prasideda dvi dienas truksiančios karinės pratybos.

Kaip pranešė Palangos savivaldybė, Karinių jūrų pajėgų Jūros ir pakrančių stebėjimo tarnyba organizuoja karines pratybas „Audros stebėtojas 2023“.

Atsižvelgiant į pratybų scenarijų ir iškeltus uždavinius, veiksmai bus vykdomi Palangos mieste – Jūros stebėjimo poste ir jo prieigose Vytauto gatvėje 9 bei jūros pakrantėje nuo Nemirsetos iki Palangos.

Kaip skelbiama, pratybų metu bus griežtai laikomasi gamtosauginių taisyklių reikalavimų. Apkasų įrengimo ir kiti kasimo darbai nebus vykdomi, nebus naudojama ir sunkioji karinė technika.

Pratybų metu padalinių manevrai Palangos apylinkėse, kurių metu bus naudojami imitaciniai šaudmenys, bus vykdomi Palangos jūros stebėjimo posto teritorijoje, bet pavieniai šūviai gali būti atliekami visame pratybų ruože.NAUJAUSI KOMENTARAI

išvada

išvada portretas
Pratybos nudistų pliaže , dalyvaus profesionalai - instruktoriai rackevič ir simonko. Patriotams teks sudėti ginklus ir nusimauti kelnes....rakom.

Nemanau...

Nemanau...  portretas
Nemanau, kad Palangos pliaže pati tinkamiausia vieta pratyboms. Kažkoks idiotizmas...

fasistas putleris.

fasistas putleris.  portretas
Demokratai privalo prisidengti gyventojais miestuose prie ligoniniu, mokyklu gyvenamu namu nes kariskiai mus gina tai ir gyventojai turi apsaugoti savo gynejus.
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių