Prie pietinio Slengių karjero atsivėrė smegduobė

Už šešių kilometrų nuo Klaipėdos esantys Slengių karjerai – mėgstama klaipėdiečių poilsio vieta. Čia gyventojai pastebėjo atsivėrusią smegduobę.

Ji atsivėrė prie pietinio karjero, netoli pliažo, kuriame karštomis dienomis maudosi ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.

Gyventojai apie smegduobę pranešė Sendvario seniūnijai, o pačią vietą pažymėjo šakomis, kad kas nors neįkristų ir nesusižeistų.

Klaipėdos rajono savivaldybė planuoja, kad Slengiuose esantį karjerą apjuos pėsčiųjų takas su poilsio zonomis. Savivaldybė jau rado rangovą, kuris atliks šiuos darbus, jie jau turėtų prasidėti.

Šiuo projektu norima sukurti dar vieną erdvę Sendvario seniūnijoje, kurioje bus galima ne tik ilsėtis, bet ir aktyviai leisti laiką.

Slengių karjeras Sendvaryje yra viena iš nedaugelio viešųjų erdvių, kur šios seniūnijos gyventojai gali leisti laisvalaikį, tačiau iki šiol ji nebuvo pritaikyta kokybiškam poilsiui, nebuvo reikalingos infrastruktūros pasivaikščiojimams ar kitai veiklai.

Projektavimas prasidėjo dar praėjusiais metais ir, vos gavus statybos leidimą, buvo paskelbtas konkursas rangovo paieškai. Jį laimėjo įmonė „Stamela“, kuri ir atliks visus numatytus darbus.

Aplink abu karjerus bus nutiesti pėsčiųjų takai – tiek plūktos dangos, tiek trinkelių, bus įrengtos poilsio erdvės, apšvietimas ir vaikų žaidimų aikštelė.

Teritorija jau perduota rangovui, tačiau Sendvario seniūnija pažymės smegduobę.

Darbai čia turėtų prasidėti jau netrukus, pirmu etapu žadama atlikti darbų už pusę milijono eurų.NAUJAUSI KOMENTARAI

A

A portretas
Rašinėlyje tikėjausi perskaityti informaciją apie smegduobę, o pateikėte jau žinomą informaciją. Kam gaišinti skaitytojus, jei neturite nieko naujo pasakyti...

Kodėl

Kodėl portretas
Kodėl nepateikia smegduobės fizinių parametrų - gylio, spindulio?
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių