S. Kairys: Klaipėda vilkina pašto įveiklinimo procesą, nors įsipareigojo tam skirti lėšų

Grįžti į straipsnį

lietuvaitė

lietuvaitė portretas
aš manau ,kad yra paruošti dokumentai kas ką turi vykdyti,labai gaila ,kad valstybės tarnautojai neskuba atlikti jiems priklausančių darbų, o atlyginimus tikriausiai gauna.Iš jaunimo labai dažnai girdžiu, kad Klaipėdoje gyventi liūdna, trūksta kultūros ir meno, tvarkos ir grožio, baigsim mokyklą ir važiuosim iš čia,tai girdėti labai liūdna.Jeigu naujasis Meras dirbs nekreipdamas dėmesio kokiai partijai jis priklauso ,o dirbs kaip tikras Lietuvis ,kad Klaipėda ir Lietuva klestėtų ,mes tikrai jį palaikysim.Sekmės

Nuomonė

Nuomonė portretas
Lietuvos paštas pastatą nugyveno ir numetė, vietoj to, kad už tuos pinigus, kuriuos dabar sumoka už nuomą, būtų atrestauravęs.

kolūkio meras

kolūkio meras portretas
jei ministras sugalvotų pašte įrengti restoraną ar viešnamį,visi klyktumėt kokią teisę turi ministerija šeimininkauti mieste.Pastatas mieste,ministerija savo pažadus įvykdė.Bet karbauskio meras viską naikina,ką praeita valdžia buvo sutarus.KIek rojektų sustabdyta į kuriuos jau buvo investuoti milijonai.Dabar dėl dunduko mero sugrius pašto pastatas.

Tonis

Tonis portretas
PASTATAS MINISTERIJOS, O PINIGŲ REIKALAUJA IŠ SAVIVALDYBĖS, gerai, kad dar mimistras neprašo ministerijai nupirkti higienos priemonių, šlepečių ar dar kokių gerybių? Liežuvį laidyti nori daug Klaipėdos "gelbėtojų", o kai rimtas reikalas visi šeškai į urvus sulenda. O kad bus nauja finansavimo tvarka, tai puiku, reikia viesiems pinigėlių, iki šiol viskas buvo vieniems.

PATARIMAS

PATARIMAS portretas
BUVO PASAULYJE TOKS NUTIKIMAS, PLAUKIMO TRENERIO AUKLĖTINIS LAIMĖJO PASAULIO AUKSĄ, OVACIJOS IR... Į BASEINĄ ĮMETA IR TRENERĮ. o NELAIMĖ, TRENERIS IMA SKĘSTI, NES...NEMOKA PLAUKTI. Manau, kad ministras tikrai moka skaityti ir žino kieno tai pastatas ir kam privalu juo rūpintis. Ministre, rūpinkitės kultūra, guikite iš Klaipėdos galimai dar buvusią chaltūrą ir tvarkykite ministerijai priklausančius pastatus, PERSKAITYKITE DOKUMENTĄ, GAL PAAIŠKĖS.

karbauckinis meras

karbauckinis meras portretas
paštui pinigų nebus.Bus remontuojami privatūs namai senamiestyje miestiečių sąskaita

Taigi ko laukia

Taigi ko laukia portretas
Liberalus seimas ir kultūros ministras ? Treji metai valdyme ! Paštas - ne Savivaldybės pastatas , o ministerijos .

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Dar metai ir nerestauruojami pašto rūmai nugrius. Ko laukia, "nežinomo pirkėjo"?

Niekingam melagiui

Niekingam melagiui portretas
Klaipėdos kultūros" vertinime "nėra nei vieno šoferio ar santechniko. Garbingi " kultūros " žmonės klaipėdiečiai . Diskusija su melagiu baigta . Niekšingas cinizmas .

Aimanuojantiems neva kultūrininkams

Aimanuojantiems neva kultūrininkams portretas
inkšti kas vertins jūsų projektų nereikėtų, jei rastumėte savo " menams " privačių mecenatų. Tobulėjate, salės/aikštės/ arenos pilnos žiūrovų , prie bilietų eilės ...o tas inkštimas " duokite eurų " , nors tie, kurie duos yra kolxoznikai ir nesuprantantys menų , pagarbos ar noro matyti jūsų menų, bent man nepridėjo. Turėsiu su draugais apie ką padiskutuoti . Šeiko teatrui ir " žuvims " duris uždariau . Nei euro.

Liberaliam cinizmu dzin klaipėdiečiai

Liberaliam cinizmu dzin klaipėdiečiai portretas
tik panašu su " kultūros ministerijos " požiūriu į savo objektus Klaipėda taps nepatraukli turistams , o požiūris į klaipėdiečių saugumą , mano galva , vos ne nusikalstamas abejingumas ! __ . Vaitkus taip pat atkreipia dėmesį, kad Kultūros ministerija turėtų pati labiau rūpintis savo turtu, nes nenaudojamas senojo pašto pastatas pačiame Klaipėdos centre kelia pavojų praeiviams. Po Savivaldybės 2022 metų rugsėjį atlikto statinio techninės priežiūros patikrinimo ir nustatytų trūkumų pernai vasarą Kultūros infrastruktūros centras įrengė apsaugos priemones, tačiau gruodį vėl kreiptasi į šį centrą dėl pavojingai besikaupiančio sniego ir išsiklaipiusių apsauginių konstrukcijų. ATKREIPTAS DĖMESYS , kad statinio valdytojas privalo užtikrinti, jog ant apsauginių tinklų ir stogo besikaupiantis sniegas nekeltų grėsmės praeiviams, šalia pastato statomiems automobiliams, statiniai atitiktų saugos reikalavimus. ________P.S. įsivaizduoju, jei būtų daugiabučio ar privataus namo savininkai

Man vis labiau panašėja, jog

Man vis labiau panašėja, jog portretas
buvusi Klaipėdos " kultūra " seniai negerbia klaipėdiečių žiūrovų , jiems rūpėjo tik eurai . Atlyginimą turėtų mokėti žiūrovai ! Miesto biudžetas galėtų paremti minimaliai , nes dabar panašėjate į pašalpinius " duokite eurų " ir dar tuos , kurių " niekas nesupranta " . O apie pašto pastatą, mano nuomonė, dirbti reikia pagal sutartis ! Pašto pastatas NE SAVIVALDYBĖS ! Lygiai kaip su buvusiais neva kultūrininkais - duokite pinigų , o kokia nauda klaipėdiečiams, ne mūsų reikalas ? Jie patys sau gražūs, pakeliavę, pamokėlėse patobulėję. Ne.

2021-06 -17 STT puslapis

2021-06 -17 STT puslapis portretas
STT analitinės antikorupcinės žvalgybos pareigūnai atliko informacijos apie Klaipėdos miesto lėšų paskirstymą kultūros sektoriui analizę. Nustatyti Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros ir meno tarybos narių ir/ar ekspertų tarpusavio ryšiai, taip pat jų RYŠIAI SU kultūros projektus teikusiomis įstaigomis, kurie galėjo turėti įtakos galimai NEOBJEKTYVIAM projektų vertinimui. _______P.S čia tik dalis info ką STT nustatė ! Pilnas tekstas STT TEIKIA KORUPCIJOS PREVENCIJOS REKOMENDACIJAS Dėl Kultūros ir meno projektų finansavimo skaidrinimo . Panašu saujelė savų taip buvo įsisiurbusi į klaipėdiečių suneštą biudžetą , jog " atitraukti " jų jau nebegalima ?

O kieno rankose beveik 20 metų buvo kultūra?

O kieno rankose beveik 20 metų buvo kultūra? portretas
Ar ne tų atitrauktų nuo klaipėdiečių biudžeto atitrauktų liberaliųjų ? metų kultūrininkai bujojo ir kultūrino Klaipėdą ? Beveik 20 m per kuriuos mezgė ryšius ir kontaktus , ir eurų dalybos iš biudžeto , juos tenkino ir ilgametės sutartys buvo su Prancūzų ambasada ir ? Kodėl tokia tragiška situacija Klaipėdoje , kurią paviešino ____Klaipėdiečiai iš visų šalies savivaldybių labiausiai nepatenkinti kultūros paslaugų prieinamumu. Kitaip tariant, 49,5 proc. yra nepatenkinti. Čia yra labai daug, kas antras. Kokybe yra nepatenkinti 39 proc., čia irgi yra labai daug“, – sakė A. Pakarklytė________P.S. manau ši , tarybos dauguma su meru ir vicemerėmis bei naujai suformuotomis darbo grupėmis , jokių eurų dar neskyrė ir klaipėdiečiai negalėjo išreikšti nuomonės ? Klaipėdiečiai LABIAUSIAI NEPATENKINTI ! Susitikimo metu buvo paviešinta info ir to meto kol nebuvo naujai išrinkti ! NEPATENKINTI kultūra klaipėdiečiai ! Taigi, sėdite tyliai ir eurus užsidirbate . Man vis labiau panašėjate į nevykėlius

Jooo...duokit pinigų ir nesvarbu

Jooo...duokit pinigų ir nesvarbu portretas
kad juos duos dergiami kolxoznikai ? Kultūrinė padugnė? ___SKaitant ministro pasisakymą dėl Klaipėdos pašto ateities , aš supratau, kad valdžios žodis ir noras turi didesnį ” svorį “, o ne tai ką norėtų pašte matyti klaipėdiečiai ir jų išrinkta savivalda .. nėra svarbu ir sutartys .....Konfrontacija nėra naudinga niekam , deja ją pradėjo ” kultūros ” atstovais besivadinantys. Pamiršote prieš tai buvusį performansą , dabar politinis performansas su ministru . O gal ministerija skirs finansavimą nors vienam ? Manau ne , todėl vadinu tik pasipolitikavimu. Ir dar man , klaipėdiečiui lankančiam renginius ir su draugais , ir su šeima atsiskleidė visa ” kultūros ” Klaipėdoje esmė . Supratau , reikia tik mano suneštų eurų į biudžetą ir už bilietus – tai asmeninis siekis . O mane žiūrovą , galima žeminti , niekinti ir tyčiotis , klaipėdiečių išrinktą miesto valdžią vadinti nekompetetinga ir t.t. ? Mūsų atvirai nekenčiate , bet eurų iš biudžeto norite ?

kolxoznykų kultūra

kolxoznykų kultūra portretas
Šie prieš Klaipėdos kultūrą nutaikyti veiksmai jau privertė Klaipėdos kultūros sektorių kraujuoti. Dalis Klaipėdos menininkų jau dabar svarsto nebeteikti paraiškų savivaldybei dėl projektų finansavimo, o kai kurie apskritai ruošiasi palikti šį miestą ir savo darbą tęsti kitur. Tuo tarpu kultūros skyriaus savivaldybėje darbuotojai dėl nepakeliamai toksiškos aplinkos yra priversti bėgti iš darbo

valstiečių kultūra

valstiečių kultūra portretas
Tad kieno rankose dabar Klaipėdos kultūra? Pažiūrėkime, kas per žmonės reikš „objektyvius“ vertinimus apie dailės, fotografijos, poezijos, šokio, muzikos ir kitų žanrų projektus. A. Vaitkui išvaikius profesionalius ekspertus, vertintojų komisijoje šiuo metu galima rasti kelis savivaldybės vairuotojus, kelis santechnikus, kelias archyvares bei viešosios tvarkos pareigūnę. Ne, nejuokauju – tokia realybė. Nuo šiol santechnikai – su didžiausia pagarba šios profesijos atstovams – vertins, ar Klaipėdos kultūriniai projektai yra verti savivaldybės paramos. Ko tikėtis toliau? Sporto srities sprendimus vertins virėjas, o sveikatos – geodezininkas?

Miestietis

Miestietis portretas
Eik iš čia grubiauskyno kultūrkės muse. Patrūksi po tris komentarus zalpu rašinėdama Gerai turėjot 12 metu. Pinigus lopetom sėmėt o dabar kuomet atėjo negaujos žmogus pasižiūrėjo tiesiai tai tiredžiat ant sienu? Nepadės ne ministro iškvietimas. Šukytė su Vaitkum tep pigiai neleis parzituot ir nieko nedaryt. Nesenia sužinjau kiek tu kolektyvu ir menininku Klaipedoj. Katru nieks niekada nematė ir nežino Ogi keli šimtai štuku Tai suprantamas toks žviegimas pajudinus lovius iš kuriu tos kiaulės tiek metu už dyka puto

klounada

klounada portretas
irma, p. Lina Šukytė-Korsakė – žmogus, kuris savivaldybėje yra atsakingas už kultūros politiką. Tai jau savaime verčia griebtis už galvos. O antra ir svarbiausia – jos žodžiai nacionaliniame radijuje skamba būtent tada, kai Klaipėdos valdžia užsimoja pertvarkyti kultūros finansavimo sistemą taip, kad paramos skirstymo procese būtų iki galo sutryptas skaidrumas bei išnaikintas demokratinis visuomenės ir ekspertų dalyvavimo procesas. Atsižvelgęs į šį kontekstą, supranti, kad L. Šukytės-Korsakės žodžiai – tik pirmieji simptomai viruso, kuris galų gale nustekens visą Klaipėdos kultūrą

žemaitaičio meras

žemaitaičio meras portretas
Kultūra, suprask, it koks karaokės baras, yra pramogų vieta, kur turistai gali palikti savo pinigus. Tokį mąstymą galima puikiausiai apibūdinti atlikėjo SEL pasisakymu: „bus daug garso ir šviesos“. Velniop išliekamąją kultūros vertę, svarbu, kad būtų daug garso ir šviesos – maždaug taip mąsto dabartinė Klaipėdos valdžia. Taip, galima sakyti, kad L. Šukytės-Korsakės žodžiai – tiesiog nemokšiškas nieko apie kultūrą nesuprantančio žmogaus pasisakymas. Tačiau reikia prisiminti, kokiame politiniame kontekste šie žodžiai buvo išsakyti. Reikia, kitaip tariant, suvokti destrukcijos mastą, kurį šiandien išgyvena Klaipėdos kultūra.

kultūra pagal žemaitaitį

kultūra pagal žemaitaitį portretas
Štai pagarsėjusio antisemito ir Seimo pajaco R. Žemaitaičio pirmoji pavaduotoja partijoje Klaipėdos vicemerė p. Lina Šukytė-Korsakė neseniai LRT radijo laidoje atviru tekstu sutrynė visą Klaipėdos kultūros sektorių į miltus. Jos nuomone, Klaipėdos kultūrai reikia tik „didelių renginių, kurie pritrauktų daug turistų“. O svarbiausia, anot p. L. Šukytės-Korsakės, reikia nešvaistyti Klaipėdos savivaldybės pinigų ir finansuoti tik tuos projektus, kurie patiks klaippėdiečiams

Klaipėdoje žemaitaitiška kultūra

Klaipėdoje žemaitaitiška kultūra portretas
Klaipėdos kultūra, kitaip tariant, yra prievarta plėšiama iš bendruomenės ir joje dirbančių menininkų rankų. Kuriama tokia sistema, kurioje kultūros projektų vertę vertina ne menotyrininkai, ne ekspertai, o politinės valdžios patikėtiniai. Supratote teisingai: Klaipėdoje yra sėkmingai kuriama švogeristinio kultūros rėmimo sistema.

ramūniuko subinlaižys

ramūniuko subinlaižys portretas
Klaipėdos meras ir kultūra nesuderinami dalykai

Anonimas

Anonimas portretas
Liberast-pi.de.ra.si.ne padla, NE TAVO REIKALAS tas MEMELIO PASTAS. Jeigu reikes tai ir susitvarkysim be Wilno pediku pagalbos. Jus geriau uzsiciaupkit ir imkites darbo vietoj birku smaukymo. . P I. D. E.R. A.I von is Memelio (klaipedos)

tai

tai portretas
nusikalstama veika, kur buvo ministras trejus metus? Nieko nedare, uz ka eme alga? O Simonyte ka priziurejo?

> neber kantrybės

> neber kantrybės portretas
Klaipėdą mylintys nori išsaugoti, tik liberalūs klerkai - ministeriai manyčiau nusikalstamai abejingai prižiūri savo pastatą .

Nebėr kantrybės

Nebėr kantrybės portretas
Klaipėdos klanas baigia sugadinti visus miesto architektūros paminklus. Kada atsakingus ims griežtai bausti?

Taškas

Taškas portretas
Ministerėli Kairy, nustok Klaipėdai reguliuoti. Esi nesąžiningas, neišsilavinęs NULIS, patupdytas ne vietoje...

Anonimas

Anonimas portretas
Kada grąžinsi nugvelbtus mikesčių mokėtojų pinigus, čekiste kairy?

klaipeda.

klaipeda. portretas
ministras kelia prieš rinkimus reitingus...gerb. ministre miegojot per ilgai ...

Melagis tu

Melagis tu portretas
Kairy

4

4 portretas
Nieko naujo, po 30 metu viskas išsispręs

duok pinigų asile

duok pinigų asile portretas
tuščiai netauzijęs. Gal paštui turi gyventojai duot tuo pat metu kuomet tu žydu sinagogas remontuoji?

Mentas

Mentas portretas
Koks mers,tokia ir iveiklinimo komanda.

O čia apie ką, pone liberale ? Kodėl stabdėte iki rinkimų !

O čia apie ką, pone liberale ? Kodėl stabdėte iki rinkimų ! portretas
Tačiau buvęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas primena, kad dar prieš metus S. Kairys PATS STABDĖ senojo pašto pastatų komplekso įveiklinimo procesus ir tuomet siūlė palaukti savivaldos rinkimų rezultatų. „Panašu, kad rinkimus laimėjo ne tie“, - retoriškai klausia liberalų deleguoto ministro V. Grubliauskas.

Liberalui ministrui , meluojate ?

Liberalui ministrui , meluojate ? portretas
Susitarime ir iki šių metų gruodžio NEBUVO jokių kalbų apie savivaldybės finansinį prisidėjimą PRIE projektavimo ir statybos darbų. Deja, tačiau dabar jau girdime ir turime raštiškus įrodymus, kad ministerija spaudžia savivaldybę skirti pinigų pastato sutvarkymui, nes tik tokiu atveju būtų galima paskubinti darbų eigą“, – teigė A. Vaitkus.

Kultūros ministrui liberalui Kairiui

Kultūros ministrui liberalui Kairiui portretas
politinės korupcijos byloje nuteistos partijos Liberalų sąjūdis atstovui . MINISTERIJA YRA PASTATO SAVININKAS ! ______Klaipėdos savivaldybė savo ketinimų neišsižada. Atvirkščiai – esame labai suinteresuoti, kad klaipėdiečiams svarbią reikšmę turintis istorinis kompleksas būtų kuo greičiau sutvarkytas ir pagaliau atgimtų. Apmaudu girdėti pasisakymus, neva savivaldybė kažko nedaro, kad tai taptų realybe. Norisi priminti ministerijai, kas yra istorinio komplekso savininkas ir kas jį turėtų sutvarkyti“, – savivaldybės išplatintame pranešime cituojamas Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus. Anot jo, tai, kad savivaldybės jau dabar prašoma finansinio prisidėjimo prie projektavimo ir pastato tvarkymo, sukelia daug klausimų, kas bus tolimesniuose etapuose, „jei valstybės lėšomis neįstengiama parengti net projekto“. ________P.S. liberalas ministras nesugebėjo per tris metus klaipėdiečiams net projekto išministrauti ? ! Nevykėlių vyriausybė.

Galerijos

Daugiau straipsnių