Savaitgalį Neringoje vykstančių renginių metu bus taikoma įvažiavimo lengvata

  • Teksto dydis:

Savaitgalį Neringoje vykstančių renginių metu atvykstantiems bus taikoma įvažiavimo lengvata.

Kaip nurodo Neringos savivaldybė, nuo vietinės rinkliavos už įvažiavimą bus atleidžiami asmenys, vykstantys lengvaisiais automobiliais nuo penktadienio, 12 valandos, iki šeštadienio, 12 valandos.

Skelbiama, kad vasario 16-ąją Neringoje vyks ekskursijos, kūrybinės dirbtuvės švyturių temomis, koncertuos Neringos meno kolektyvai, gros pianistas Darius Mažintas. Tą dien istorine krištolinų Frenelio lęšių sistemos šviesa sužibs Nidos švyturys.

Šventinį šeštadienį vyks „Stintapūkio“ šventės renginiai, prasidėsiantys žūklės varžybomis „Nidos blizgė 2024“.

Šventės metu pasirodys Neringos meno kolektyvai, su tradicine Kuršių marių žvejyba supažindins šio amato atstovas Karolis Tamulis. Vyks edukaciniai, kūrybiniai užsiėmimai, mankštos, šokiai, žaidimai ir rungtys. Šventinis akcentas – tradicinio bumbinimo demonstravimas.

Į susitikimą ir diskusiją su „Stintapūkio“ šventės svečiais kvies klimatologas Silvestras Dikčius. Šeštadienio vakare Neringoje visų lauks koncertai: atlikėjos Bjelle Nidos bendruomenės namuose ir „Garbanotojo bosisto“ kavinėje „Sangrita.Nida“.

Neringos savivaldybė primena, kad tarybos sprendimu įvažiavimo į Neringą lengvata kasmet taikoma vasario mėnesį minimos „Stintapūkio“ šventės, pavasarį – „Žiobrinių šventės“, rugsėjo mėnesį – Pasaulinės turizmo dienos proga, taip pat lapkričio 1-ąją bei lapkričio 2-ąją.

Visus metus įvažiavimo į Neringą lengvata taikoma tik elektra varomoms transporto priemonės bei kitais Savivaldybės tarybos nustatytais atvejais.NAUJAUSI KOMENTARAI

ramass

ramass  portretas
Tai sakot ekologinis mokestis srautams reguliuoti? Bet masiškai įsileisit didžiulį automobilių srautą nemokamai.

Anonimas

Anonimas portretas
NX lai eina ....

Šiknon

Šiknon portretas
Ir vel tie "Tipo Neringiškiai" pro tave be eiles i kelta važioja ir už nieka nemoka. Nx puskit su savo ta derevnia su meru čiugonu.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių