Sportavimas Klaipėdoje kainuos brangiau

Klaipėdos miesto taryba tvirtins biudžetinių įstaigų „Gintaro“ sporto centro, Lengvosios atletikos mokyklos, V. Knašiaus krepšinio mokyklos turimų sporto bazių nuomos valandos įkainius, kurie veikiausiai didės, nes sporto salės, baseino ar maniežo nuomos kaina esą nesikeitė nuo 2019-ųjų.

„Sporto bazės laisvu nuo jų pačių ugdymo metu gali būti išnuomojamos, sakykime, rytais, kai moksleiviai mokosi ir nesitreniruoja, ar savaitgaliais. Tačiau, tarkime, V. Knašiaus krepšinio mokykloje labai mažai lieka laisvo laiko, kai salė neužimta ir ją būtų galima išnuomoti. Pavyzdžiui, pernai iš nuomos jie uždirbo tik 3 tūkst. eurų“, – teigė Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vadovė Rasa Rumšienė.

Šiais metais savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba atliko auditą dėl sporto infrastruktūros valdymo Klaipėdoje ir pateikė rekomendacijas Sporto skyriui.

„Pastarąjį kartą sporto bazių nuomos kainos nustatytos 2019 m. Kontrolieriai, tikrinę įkainius, mus įpareigojo kainas perskaičiuoti pagal realią situaciją ir šių metų sąnaudas. Tiesa, yra viena išlyga, kad 50 proc. mažinamos paslaugų kainos tiems, kurie dirba su vaikais“, – patikslino R. Rumšienė.

Šiemet planuota surinkti 62 tūkst. eurų pajamų iš nuomojamų sporto bazių.

Padidinus įkainius, 2024 m. planuojama surinkti apie 87 tūkst. eurų pajamų už teikiamas atlygintinas paslaugas, tai yra 25 tūkst. eurų daugiau.NAUJAUSI KOMENTARAI

Aš už nemokamą sportą...

Aš už nemokamą sportą... portretas
:GERIAUSIA SPORTUOTI INDIVIDUALIAI:BĖGIOTI ARBA GREITAI VAIKŠČIOTI GALIMA IŠTISUS METUS. ..

Purmaliai

Purmaliai portretas
Sportbačiai į kojas,kepurė ant galvos,ir pirmyn,viskas nemokama !

Jo, be abejo, kad jo

Jo, be abejo, kad jo portretas
Senjorams viskas už beveik nemokamai. Nes jie užsitarnavo. Štai, šitas kontrabandą varė ir jaunus matrosus dulkina, kad tylėtų, o, va šita buvo BFSnikė ir per visus kam iki 21 metų pati perėjo, natūra liepė susimokėti, nes kitaip būtų pranešusi, kad jų motinos išties tebuvo uoste pigios prostitutės, pačios susimokėdavusios už vietą ant šaligatvio arčiau triperbaro. Taip. Šitokuems viską gal už dyką duokite, jie miesto garbės senjorės ir senjorinai.
VISI KOMENTARAI 4

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių