Uostamiesčio jaunimo erdvėms – naujos idėjos

Atvirame jaunimo centre ir uostamiesčio savivaldybėje vyko trečiasis Klaipėdos jaunimo forumas, kurio tikslas – naujos idėjos jaunuomenės erdvių įrengimui. Renginiu siekta padidinti jaunimo dalyvavimą sprendimų priėmimo procese ir suteikti neorganizuotiems jaunuoliams galimybę dalyvauti bei išsakyti savo nuomonę.

Renginyje dalyvavo 30 jaunuolių iš Klaipėdos miesto mokyklų.

Jaunimas diskutavo, kokios, anot jų, turi būti tobulos jaunimo erdvės, ieškojo sprendimų, kaip jas įveiklinti ir pritaikyti.

Buvo renkamos geriausios jaunimo pasiūlytos idėjos. Visų komandų idėjos buvo originalios dėl jaunimo erdvių išplanavimo ir veiklų, kurios ten galėtų vykti.

Akcentuota, kad erdvėse turėtų būti vietos sportui, meninėms veikloms, psichologo konsultacijoms, sveikos gyvensenos propagavimui ir karjeros patarimams.

7-ios komandos pristatė savo koncepcijas, pabrėždamos, kad jaunimo erdvės turėtų būti jaukios, spalvingos, o svarbiausia – jaunuoliai jose turėtų jaustis kaip namie, galėdami pailsėti nuo mokyklos rūpesčių.

Pirmąją vietą užėmė mokinių komanda „Jaunimo portalas“, kurioje atsispindėjo dirbtinio intelekto elementų, parodant, kaip tobulos jaunimo erdvės galėtų atrodyti.

Antroji vieta atiteko komandai „Kūrybos fūra“, kurios pristatymas išsiskyrė meniškumu ir išskirtine vizualizacija.

Jaunimo forume, kuriame buvo pristatytos idėjos, dalyvavo ir Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus, kuris pasidžiaugė jaunimo iniciatyvomis, jų kuriama pridėtine verte mieste ir pažadėjo skirti daugiau dėmesio jaunajai kartai, įtraukiant į bendras miesto veiklas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių