Uostamiesčio Paupių kvartale bus įrengta nauja laisvalaikio zona

  • Teksto dydis:

Klaipėdos Paupių gyvenamajame rajone bus įkurta laisvalaikio erdvė su daugiafunkce sporto aikštele, taip pat numatyti lauko treniruokliai bei vaikų žaidimo aikštelė, bus pasodinta naujų želdinių.

Kaip nurodo Klaipėdos savivaldybė, nauja poilsio ir laisvalaikio zona bus įrengta sklype Rūko gatvėje, plotas sieks beveik 4400 kv. m. Darbus planuojama baigti dar šiais metais. Darbų vertė – beveik 655 tūkst. eurų.

Savivaldybė pažymi, kad šiais metais naujos vaikų žaidimo aikštelės jau įrengtos daugiabučių namų kiemuose Vyturio g. 21 ir Panevėžio g. 11. Taip pat vyksta viešųjų pirkimų procedūros dėl dar dviejų aikštelių įrengimo – Kretingos g. 81 ir Birutės g. 15, 17 namų kiemuose.

Nauja aikštelė bus įrengta ir įgyvendinant dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas – daugiausiai gyventojų balsų surinko siūlymas įrengti žaidimų ir lauko muzikos instrumentų aikštelę Draugystės parke, šiuo metu vyksta viešųjų pirkimų procedūros.

Taip pat Draugystės parko ir Žardininkų kvartalo žaliose erdvėse numatomos diskgolfo aikštelės, dėl jų įrengimo taip pat vyksta viešųjų pirkimų procedūros.

Pernai Klaipėdoje kompleksinė poilsio ir laisvalaikio buvo įrengta Giruliuose, Stoties gatvėje. Taip pat įrengtos šešios naujos vaikų žaidimų aikštelės: keturias aikšteles buvo suplanavusi savivaldybė, dar dvi įrengtos įgyvendinant gyventojų pasiūlytas dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių