Uostamiestyje – vargas dėl kvaišalų

Narkotikai ir nuo jų apsvaigę asmenys jau seniai yra tapę uostamiesčio kasdienybe. Šį pirmadienį policininkams teko kelis kartus susidurti su apkvaitusiais žmonėmis.

Pirmasis įvykis užfiksuotas apie pietus. Į policijos komisariatą buvo atvežtas 34 metų vyras.

Oficialiai skelbiama, kad jis pažeidė viešąją tvarką, o konkrečiai – viešoje vietoje buvo apsvaigęs ir, matyt, elgėsi neadekvačiai. Netruko paaiškėti, kad apsvaigimo priežastis – ne alkoholis, o kvaišalai.

Paprastai pristatyti į komisariatą asmenys apžiūrimi pareigūnų, patikrinamos jų kišenės. Šį kartą vyro kelnių kišenėje rasta 19 baltų tablečių ir aštuonios tablečių dalys.

Policininkai įtaria, kad tai yra narkotinės ar psichotropinio poveikio medžiagos.

Kol kas nėra įtarimo, kad vyras norėjo parduoti šias tabletes, bet ir už jų disponavimą grasia baudžiamoji atsakomybė.

Kitas policininkų ir medikų susidūrimas su narkomanu įvyko pirmadienį vakare, po 21.30 val. Vieno Šiaulių gatvės daugiabučio namo gyventojai iškvietė medikus, radę laiptinėje gulintį jauną vyrą.

Greitosios medicinos pagalbos automobilyje 32 metų vyras buvo gaivinamas, medikams teko kviesti policininkus, nes kilo įtarimas, kad žmogus apsinuodijo narkotikais. Jo kišenėje buvo rastas švirkštas su skaidriu, neaiškios kilmės skysčiu, spėjama, kad tai – narkotinė medžiaga.

Ten pat pareigūnai ėmė aiškintis, kur šis vyras tą vakarą buvojo, ir apsilankė viename šio namo butų.

Įtarimai pasirodė esą pagrįsti – policininkai šiame bute rado kanapėmis atsiduodančių medžiagų ir dvi pakuotes neaiškios kilmės, aitraus kvapo medžiagos.

Bute buvo du asmenys, jiems įteikti šaukimai į apklausą policijoje. Ar jie įtariami įgiję ir disponavę šiomis medžiagomis, kol kas nežinia.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
kAIP tokia zudyke gali sedeti seime,ten daug siuksliu,valysim seima,mums jaunimu zudyku nereikia seime,von parazyte,

čia

čia portretas
morganos aukos

Anonimas

Anonimas portretas
Morganų ir dobrovolskių rezultatai.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių