Už netinkamą atliekų rūšiavimą – baudos iki 600 eurų

Grįžti į straipsnį

>lietuviai

>lietuviai portretas
rašyk lietuviškai NXja nesuprantu tavo paklodės

lietuviai-jus ciudai..??

lietuviai-jus ciudai..?? portretas
Чего Ви сейцас Так громко ругаетесь на свою лит власть? :)) Что хотели- то и получили! :)) Вспоминаите- "при русских"- за холодную и горячю воду и за газ (никаких счетиков на эти потребности) у лит-овцев - НЕБЫЛО!! И за электру лит-овцы( в те времена - платили только-4 капейки за киловат . Простой ,проводной телефон -стоил только 3 рубля - в месяц и болтать эти лит-овцы могли хоть сколько им угодно было, Хоть -25 часов в "сутки" Цена от этого -не менялась и , никаких "абонинистиних" денег(как сеицас) - никто не требовал!! За вывоз мусора тоже в "клятые рус времена " Лит-овцы -тоже ничего Не платили!! Просто они,бежали с своими мусорными ведрами к машине -мусоровозки - в 7часом утра и в 17 час вечера!! И, никаких таких лит"контор" которые, теперь-- вызоз муссора из квартиры - "Сцитают за метры квавадратные" а не ЗА сколько - там живет живих - людей Такого Бардака "При русских" Точно -НЕ БЫЛО

Mazafaki

Mazafaki portretas
O ką daryt,jeigu kaimynai asocialai ir nutempus konteinerį į šiukšlių išvežimo vietą,naktį į jį prikrauna visokio šlamsto,kurio ten neturi būti?!

Wtf?!

Wtf?! portretas
Už tinkamą pakuočių rūšiavimą,pakelsime jums sąskaitas už šiukšles.Kuo daugiau rušiuosite,tuo didesnes sąskaitas gausite.Čia nusprendžiau,pagal savo gautas sąskaitas.

išvada

išvada portretas
Turėsime dirbti už krac ir dar susimokėti?

mes rūšiuojame

mes rūšiuojame  portretas
kad sąžinę nuraminti, bet apmaudu, kai atvažiavę šiukšlininkai viską į vieną vietą supila.

klp

klp portretas
Tik pabandykite nubausti ir daugiau niekada neberusiuosiu. Bauduvos salis, daugiau svieskite zmones, o ne bauskite!!! Issivysciusiose salyse uz rusiavima netgi primoka pinigus, o pas mus imetus kojine uzdes dar bauda 600 eur. Nuvaziuokite i Indija ir pamatysite kaip siuksles su sunkvezimiais nuo tilto vercia i upes....

Va taip Kaunas

Va taip Kaunas portretas
Šiukšlių išvežimą vis didina,tad šiukšlių nerusiuosiu.

Taigi gerbiamieji

Taigi gerbiamieji portretas
anksciau stengiausi kiek supratau rusiuoti. dabar jau stengiuosi neberusiuoti, nes kuo daugiu rusiuojanciu, tuo didesni mokesciai uz siuksles. Patarciau visiems visiskai neberusiuoti nes nuo rusiavimo tik mokesciai kyla, nors turetu buti atvirksciai.

Principas

Principas portretas
Kas uždirba iš išrūšiuotų atliekų, tie tegul ir išsirūšiuoja. PVM didžiausią moka gyventojai už prekes, už vežimą atliekų taip pat moka, ir nepigiai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kas tikrins? Tie kur atvažiuoja surinkti?

Anonimas

Anonimas portretas
Tai jeigi teritorija neaptverta kas nori tas vaikšyo ka nori ta meta,reika džeuktis ad išvis išmeta y konteinery one kur pamiškėi

Žemaitis

Žemaitis portretas
Teisėjai nė velnio nesigrabalioja tuose "plastikuose", kurių yra dešimtys skirtingų rūšių,, todėl jus galima įtikinti, kad "pakuotės plastikas" (vienaskaita) - yra Oooo, o "ne pakuotės plastikas" - imperializmo kėslai. Tas gargždiškis darė pagal užrašą ant konteinerio, ir paskui jį užtampė neteisėtai.

Bauduvos šalis

Bauduvos šalis portretas
Tai turėtų būti skatinamo, rekomenduojamo pobūdžio. O tokios neadekvačios baudos kaip 600 eur, tai įmonės už įvairius pažeidimus gauna mažesnes baudas. Atrodo lietuvos žmonės visi milionieriai. Už ne ten išmestą šiūkšlytę žmogus gali gauti didžiausią baudą- ufonautai.

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia laikyti atliekas atitinkama kieky kol ušpuls tarakonai ir žiurkės,ar smarvė aciras namuose

>Keisti..

>Keisti.. portretas
Reikia ne gyventojams suverst darbus už kuriuos iš jų lupami mokesčiai o griebt už šiknos visus šiukšlių tvarkytojus. Pradedant atliekų tvarkymo centrais ir baigiant šiukšlių deginimo gamyklomis. Kam tada mes mokam jei patys viską darom o jie tik nusiveža ir pinigus susirenka?

manau

manau portretas
Jei aš atlieku KRA C darbą , investuoju savo laiką bei lėšas, tai ne aš turiu mokėti už šiukšlių utilizavimą, o man turi mokėti.

Keisti tvarką reikia

Keisti tvarką reikia portretas
Reikia keisti įstatymus susijusius su atlieku rūšiavimu. Jei tvarkingai rūšiuojama t.y. gyventojai tvarkingai perrenka atliekas, tada jokių mokesčių negalima reikalauti iš gyventojų arba jis turi būti ženkliai sumažintas.

Klpd.

Klpd. portretas
tai dasigyvenom jau iki to kad skalpuosim žmones už poelgius nepatinkančius RATCams, savo pelno naudai? Tipo, visi negerai rūšiuoja?:D) Dėsim kameras, seksim kiekvieną o gal dar bobutės per langą žiūrinčios į konteinerius savanoriškais pagrindais dirbs ? O kur KRATCo įsipareigojimai savo rūšiavimo įmonėje išrūšiuot atliekas? Ar gal specialiai kažkada (,, Masiulio laikais")šita pati įmonė neįsisavino rimtai rūšiavimo gamyklai duotų 400 milijonų kad praėjus tam tikram laikui (dabar) galėtų atidaryti sau dar vieną pajamų šaltinį? Žinoma taip mažiau ponams hemorojaus, bet palaukit, čia kas, šiukšlių tvarkytojai - gyventojams ar gyventojai - šiukšlių tvarkytojams turi dirbti? Gal paskaičiuojam atvirai kiek jums ,,nuskyla" nuo išmetamos medienos, tekstilės, plastmasės ir kitos žaliavos, kurią gaunat už dyką ir dar kelis kartus nulupdami mokestį už tą patį? _***_ Bl kaip pas mus nėr teisėsaugos ūkio srityse..Kas per apsurdai dedasi mūsų šalyje?

S.S.S

S.S.S portretas
o tai jeigu pas mane maisto atliekų nesusidaro reikiamas kiekis tai turėčiau pūdyti namie, kol susidarys? Ir kur namie reikia turėti tiek vietos, kad rūšiuoti galėtum... pas mumis tik baudom grasina daugiau nieko ir nesugeba.

>>>Anete,

>>>Anete, portretas
Matomai KRAC galvoja , kad pirksim dar po šaldytuvą tiems smirdantiems kibirėliams laikyti ...naujas biznis ... Pilna ta žodžio prasme-- jie ŠAIPOSI IŠ LIETUVOS GYVENTOJŲ. Gyventojus apgaudinėja, kiek uždirbi tek atima . O kalba apie taupymą. Ir visos įstaigos tai daro , lyg burtų lazdele mojuoja vienodą taktiką .

aš portretas
> ANONIMAS. Taip, taip - visi savo noru rūšiuoja ir dar susimoka už atliktą darbą, o ypatingi patriotai dar ir baudą primoka.

Anonimas

Anonimas portretas
bet aš juk savo noru rušiuoju o šiukšlevežių darbas išvežt šiuklės nes mes už ju darbą susimokam taip kad tik diktatūriškoj valstybėj galimas toks baudimas čia šiukšlevežiai daro lygiai taip pat kaip prišikus prie durų skambini į jas ir prašai popieriaus o šiukšlevežiai pasisamdę diktatoriškus teismus prisiteisinėja baudas ,biaru žiūrėt ir skaityt .

Anonimas

Anonimas portretas
Indijoj tegul tvarka daro rusiuotojai

aš portretas
Atliekų rūšiavimas yra darbas, sugaištas laikas, nepatogumai, ir išlaidos - kiek MAN MOKĖSITE už darbą?

Anetė

Anetė portretas
Tuose kibireliuose maisto atliekos, kol prikaupi pilną, pradeda dvokti, tai kur tą kibirelį laikyti...

jau per daug

jau per daug portretas
Gerai, kad apmažėjo plastiko, kad žmonės rūšiuoja stiklą, popierių, plastiką. Aišku, ne visi... Bet tikrai nežžisiu su tais oranžiniais PLASTIKO maišais, kažkokias lervas iš maisto likučių veisdama... KRATC-as darosi tik pinigų rinkykla. Žmonėms nepatogus tas retai organizuojamas stambių atliekų rinkimas, labai trumpas. Nusibodo dirbti už kitus: prekybos centruse už padavėjas, atliekų tvarkyme už lobstančius atliekų bendrovių vadovus ir jų komunikacijos bosus. Net kameros prie konteinerių neveikia, jos nepržiūrimos.

Anonimas

Anonimas portretas
rusiuojam uz dyka,siukslina ne zmones kv. metrai-absurdas,parduotuveje savitarna -dirbam uz dyka,prekybininkai sutaupo keleta etatu. kur sekantis zingsnis

ka ka

ka ka portretas
matet ant wilno pazeminiu konteineriu su uzrasu popierius, metalas melyna geltona spalvos? tai ten kaip supratau ukru tankus reikia mesti?

petrai

petrai portretas
reklama tai išlaidos, o baudos - pajamos. Matematika paprasta. Visokiems martinkams daugiau nieko ir nereikia. Prišiukšlinta aplinka jiems rūpi kuo mažiausiai, vienintelis tikslas - prisikimšti kišenes.

Petras

Petras portretas
Kiek jūs galite gasdinti su tom baudom, nusibodo jau, nieko daugiau ar geriau pasiūlyti nesugebat geriau paleiskit kokią reklamą vaizdinę nuolatos apie tai pvz; kokios šiūkšlės byra į kokį tai konteinerį ar pan., žmogus nuolat tai matydamas pats susigriebs ką daro ne taip. Negi tokie paprasti dalykai jums nedaeina biški kas-tuoj baudos, baikit pagaliau gasdinti ir dirbkite savo darbą protaudami....pagaliau galite kokius tai priminimus prie konteinerio prikabinti....

Anonimas

Anonimas portretas
O KUR MESTI PANAUDOTUS GANDONUS ???

citrina

citrina portretas
nerusiuosiu kol nebus zmogaus kuris skaiciuos gyventojus name nes daug butu nuomojami o pas mus skaiciuojama nuo gyventoju skaiciaus .Toki sprendima prieme gyventoju susirinkimas . Toki sprendima prieme VLAT kad galima moketi ir nuo gyventoju skaiciaus.Tai 155 BSB kaunas Partizanu 170

Neįmanomas \\\\\.../////

Neįmanomas  \\\\\...///// portretas
dalykas, duoti 3 šiukšlių kontreneriai,o jei 4-ios šiukšlių rūšys "atsirado"tai į susinė tą 4-tą? susikšti,___Žmogus rašę purkštuvą išmetė ir bauda,nors visas tas turinys supilamas į vieną krūvą,____Tai kuo jūs (didenybes) dirbat ar šiukleviažiais ar baudų surinkėjais?____Kur tik nepažvelgsi baudžia,draudžia,šaudo,gaudo.___Va tai "laisvę" turim,Š.Korėja.

GGG

GGG portretas
Konteinerius reikia perinkinėt o ne tikrint...prisiveisė pilna Lietuva tikrintoju baudėju, kontrolieriu o koki produkta jie kuria...? Bauskite... kai žmonės pasius galėsite iš mišku, parku kiemu rinkti...

Čia baudos tikrai neadekvačios

Čia baudos tikrai neadekvačios portretas
Pažiūrėsim kokią baudą stepukoniai sumokės, už lianzbirkių aferas. Nors gal ir nieko nemokės, nes įsislapino 75-kiems metams.

Drausti

Drausti portretas
Bausti! Surinkti baudas!

nūūū jo

nūūū jo portretas
Iki šiol plastiką rūšiavau, popieriaus --NE, kad grigiškių aferistai mažiau terštų marias. Dabar šustrikai prisižaidėt: viskas į vieną katilą, o jūs, vadukai, ir vadukų padlaižiai--surikiuojat prie rūšiavimo linijos savo buvusias, ir esamas meilužes, be abejo, už "kuklų" 5000 atlyginimą į rankas, ir --pirmyn. Gal bent kokį darbą "vardan Tos..."būsit padarę.

Nėra čia jokios problemos

Nėra čia jokios problemos portretas
Profesorių, medikų, kur kyšius ėmę yra grynais ir dar nuo medicinos įstaigų remontų otkatus paėmę, kur nesankcionuotus tyrimus su žmonėmis darė ir orekiavo duomenis farmacininkams, politikų, buvusių ir esam ministrų, viceminųstrų vaikai, jurisdikcijos atstovų vaikai, prokurorų ir žinomesnių menininkų vaikai visi yra arba nieko nedirbantys realiai, arba įkišti į geras vietas už pinigus su nupirktas diplomais, kartais pas drugelius profesorius kur oatys idiotai kitiem savi draugelių idiotams vaikams dalino diplomus, kur visokios barkašės vilnietės su kiaurymės galvom apiformintis kaip teisininkės, valdininkės ar UAB durektrių visa armija su jų vaikais ir darbo stalo bei pastalės pigiomis šliuchomis, is visos scenos kaliausės leitaitės, prudnikovaitės visi šitie gali plikomis rankomis rūšiuoti ir be jokių algų. Pastatykite juos sąvartyne, tegu rūšiuoja ir atidirba visuomenei.

Kaunietis

Kaunietis  portretas
Gyvenime nei aš nei mano pažįstami nerušiavom ir nesiruošiam rūšiuoti atliekas tegul rūšiuojasi tie balvonai kurie kraunasi iš to milijonus, o mums už tuos rūšiavimus pinigų nieks nemoka, atvirkščiai kelia mokesčius

Nesutinku su baudom

Nesutinku su baudom portretas
Idarbino gyventojus ir dar baudom grąso !

NA

NA portretas
apie kokį rūšiavimą jūs čia dėstot...jei jums atsiunti sukramtyta medžiagą, kad Kovo 11-sios prie 4 namo daugiaaukščio veža mašinom kavinės kiaušinių dėžes, pieno ir visokių atliekų nufotografavome ne tik mašinos Nr. , bet ir kiek prikrovė du konteinerius ir dar šalia...tą patį daro šalia iš nuosavų namų tiesiog atvažiuoja ir didžiausiais maišais išverčia...buvo pranešta Švarai, nei kripšt..ką jūs čia žmonėms makaronus kabinat...jei veiksmų nesiimat..kas rūšiuoja, kas moka..o kas naudojasi...tai ir nerašykit ir nejuokinkit žmonių jei jokių priemonių nesiimat. Gėda ...

Londonietis

Londonietis portretas
Tikri debilai,vercia rusiuoti,o paskiau paima i viena masina,kur viskas sumaisoma.Tai kam tada rusiuot?Daunu valdzia!!!

Debilams

Debilams portretas
Aga,pirma pagaukit,rusiuoti nezadu.

Lietuvai reikia skirti baudą

Lietuvai reikia skirti baudą  portretas
už tai, kad sugeba perdirbti tik pakuotes. Kažkaip kitos šalys sugeba perdirbti daugiau plastiko. Ir tai pas mus vadinasi atliekų rūšiavimu? Turėtų būti gėda visiems atsakingiems už šitą veidmeinystę.

.

. portretas
Beje, gudročiams iš gargždų švaros noriu priminti, kad konteineriai yra surenkami ne iš kiemų, o iš gatvės,- viešos erdvės, kur į juos bet kuris praeivis gali įmesti ką tik nori, ar net prišikti. Konteinerio turėtojas neprivalo jo saugoti, ir nebėra atsakingas už konteinerio turinį nuo jo pastatymo gatvėje momento. Jūs "formuodami praktiką" tiesiog dar nesusidūrėte su žmogumi turinčiu laiko ir noro rimčiau jumis užsiimti...

UŽ portretas
...mes mokam už šiukšlių išvežimą , o KRATC mums privalo mokėti už rūšiavimą , kodėl turime apsikrauti kibirais , maišais ir dar sukti galvą kur ką įmesti dar ir smardinti kambarius ? Visas KRATC darbas gąsdinti baudomis . Gal Greit ir šiukšles reikės pristatyti ir už pristatymą apsimokėti. Gerovės valstybėje - tik baudos ...

.

. portretas
Tas martinkus - gerai žinomas "verslininkas", nuvaręs į bankrotą bent kelias įmones. Viskas, prie ko jis prikiša savo kreivus nagus, pavirsta į šūdą. Turbūt todėl ir pritapo šiukšlių kontoroje...
Anonimas portretas
Geri laikai atėjo, susimoki pats už šiukšlių rūšiavimą ir dar nepatenkinti, kad ponams reikia perrūšiuoti. :)

Nuomone

Nuomone portretas
Vėl pamiškėse atsiras šiukšlių kadangi konteinerių mesti panašius daiktus nėra.Idomu tai,kad atsirado naujų etatu-siuksliadeziu tikrintojai o jie valgyti irgi nori.

Tam A

Tam A portretas
Sudarant su komunalininkais atliekų rūšiavimo sutartis, jokių kalbų apie "pakuočių konteinerius" nebuvo. Ant konteinerio užrašyta "plastikas metalas popierius" todėl į jį buvo kraunamos visos antrinės žaliavos. Iki tol, kol buvo atidarytos stambiųjų atliekų surinkimo aikštelės. Tada visokie martinkai su suskienėmis nusprendė, kad žmonės turi mokėti už atliekų išvežimą, bet vežti jas patys, į tas aikšteles. Ir vienašališkai pakeitė sutartis.

.

. portretas
Kalbant apie Dumpius. Kodėl policija ar garsieji "aplinkosaugininkai" nepasisukinėja sąvartyno apylinkėse? Net važiuojant pro šalį matosi šiukšlėmis nusėtos pakelės. Matyt, teks užsiimti fotkinimu ir siuntimu e-policijai, kad būtų "suformuota praktika" dulkinti šiukšlininkus už aplinkos teršimą.

A

A portretas
Reikia žmonės pirmiausia šviesti, televizijos ar spaudos pagalba, o ne bausti. Pagaliau, taip ir nesupratau, kur tą purkštuvą reikėjo dėti.

į priekabą sudėjau

į priekabą sudėjau portretas
viską kas atliko po remonto - gofrą, plytas, plasmasę, medieną. Aišku, ne jovalą o atskiriamai. O aikštelėje kur parodė kas kam priklauso.

Čia

Čia portretas
viena iš "inovacijų"- Lietuva prasigyvens iš baudų....

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
vagių gaujai.džiaukitės,kad žmonės rūšiuoja iš viso,,o jai grasina baudom,SIŪLYMAS NERUŠIUOTI.

Anonimas

Anonimas portretas
Rusiavimas yra DARBAS o uz darba demokratijoje yra privalomai mokama. Tegul rusiuoja siukliu mafija. Pilieciai nesileiskit kad svolociai jus uz dyka isnaudotu. Jeigu jie myli baudas tada mes PRIVALOME kuo daugiau ir slapta SIUKSLINTI VISUR ir VISADA. Nebijokit. Gamtosaugininkai dirba keliuose STRIBU darba tai yra baudomis p.i.s.a paklusnu pilieti.

Q

Q portretas
reiktu butus atiminėti , avansu , - visi linke nusikalsti

O kada

O kada portretas
zmonems mokes uz darba? Juk siukliu ponai is to turi pasakiskus pelnus! Net is Rusijos vezasi siuksles,vardan pinigu! Tai jie turi mums moketi uz siuksles,o ne mes jiems ir dar vergauti nemokamai rusiuojant!

Tautos balsas

Tautos balsas portretas
Baudos, baudos, baudos... Kada žmonės ims bauduoti korupcionierius?

Galerijos

Daugiau straipsnių