A. Vaitkus: politikuoti nereikėtų

Grįžti į straipsnį

Sakau visiems

Sakau visiems portretas
Atsipeikėkit. Dėl Žemaitaičio. Šitas farsas su jo nuteisimu YRA SUSIDOROJIMAS su seimo nariu, jo pašalinimas iš konkurencijos ir mokomasis spektaklis. Kad kiti žinotų kas bus jei nenusilenksi seimo daugumos korupcijai, oi pardon, VALDANČIOSIOS DAUGUMOS KOALICIJAI, o ypač landzbergynui. Taip ,,suėdė" gražulį, taip galvojo suėst ir Žemaitaitį. Bet jis netoks.Jis kietas. Plikom rankom nepaimsi - turi juridinį išsilavinimą, yra gudrus ir turi pinigų. Čia ne koki ubagėlį ar mėmę nusodint ir pasodint:D)

O ir šiaip kritinio mąstymo nerasta ...

O ir šiaip kritinio mąstymo nerasta ... portretas
Partija NENUTEISTA , partijos lyderis gali kandidatuoti į prezidentus , partija gali dalyvauti seimo rinkimuose ( Nemuno aušra ) , t.y . jokia " teisė ar teisės aktai " nedraudžia , o jūs norite , kad Klaipėdos meras taptų viršesnis už visus teisės aktus, kurie galioja LR ? Konservatorių daugumos + liberalių seimo balsais seime liko " dirbti " ir tos pačios politinės korupcijos byloje nuteistas seimo narys iš Darbo partijos , " dirba " iš kalėjimo ! Jūs pradžioje galvokite ką renkate į seimą , jei likęs tik toks " patryyyyjotų padorumas " .

Smegenų nerasta ?

Smegenų nerasta ? portretas
Jei Žemaitaitis gali kandidatuoti į seimą su partija , kodėl meras turėtų jaudintis dėl taryboje dirbančių šios partijos atstovų ? Konservatoriai seime net dėl NUTEISTOS partijos Liberalų sąjūdis nesijaudino , seimo pirmininkė nuteistos partijos pirmininkė ir ?

Rūpinkitės ,

Rūpinkitės , portretas
NUTEISTOS PARTIJOS " darbu " seime ir miesto taryboje .

Dangė-Nemunas

Dangė-Nemunas portretas
Kol kas nemaušriai nenuteisti, tas tiesa, bet ir nuo savo lyderio, kuris šiurkščiai pažeidė Konstituciją, žada nešti kadašių iš Seimo, kad liktų kandidatu į prezidentus, jį remia ir natsiriboja. Kaipgi su tokiais mūsų gerbiamas meras gali būti su tokiais vienoje koalicijoje

Anonimui

Anonimui portretas
GIRULIUOSE LIEKA ! Atsiras dar viena vieta prie Vaikų ligoninės !!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Labai gera vieta giruliu palitivi paslauga. Gal ir gera inecatyva miesto centre, bet tikrai nepakeiciama vieta miesto pakrastyje bei gamtoje. Net įžengti tevam su vaiku(kaip smalsus zvilgsniai, ar komentarai) ,aplinka kur bus paliktas vaikas kur ramybe ir kur centras šurmulys, jautriai reguoja,i betkokius kitus garsus, isaukia priepolius ar dar ko visko buna visi su įvairiomis savo diagnozemis reguoja, ten tinkama vieta tokiem vaikam, centras tikrai per judru, geresniu oro galimybe iseiti į lauka.bent mes tai tik geru galime leisti sau, gulintis vaikas kitoks iskarto plaučių uždegimas.Slaugytojos geros, pazystame sita įstaiga nuo atidarimo.Manau neisbuna ne pasišvente žmonės tokiame darbe.Atsirinke geri slaugytojai. Labai patenkinti sia galimybe palikti vaika dienos metu ir galimybe palikti keliom nakvynėm,. Aisku ir dekingi savivaldybei kad remia, nes mokamu neipirktume arba jau labai retai.Del gydimo, tai viskas Kaune 3 lygio koncultacijos, bent musu atveju.

O jūs teksto neskaitėte ?

O jūs teksto neskaitėte ? portretas
Teko visą projektą stabdyti ir galvoti, ką daryti toliau. Mums apsispręsti padėjo Sveikatos apsaugos ministerijos šių metų vasarį nustatyti nauji normatyvai paliatyviųjų paslaugų teikimui ir kvietimas 10-iai savivaldybių steigti paliatyviųjų paslaugų dienos centrus vaikams ar suaugusiesiems tose sveikatos įstaigose, kurios turi stacionaro licenciją. Paliatyviąja slauga nuo 2030 metų galės užsiimti tik tos įstaigos, kurios atitiks keliamus naujus reikalavimus pagal naujausius normatyvus. Tokiam vaikų dienos centrui įkurti reikiamą licenciją turi tik Vaikų ligoninė.

Ar nesuklydo Meras

Ar nesuklydo Meras portretas
Ar nesuklydo Meras, sakydamas, kad Kūdikių namai licencijos teikti paliatyvios pagalbos paslaugas neturi? Tai kaip jie galėjo iki šiol teikti tokias paslaugas? Kažkaip nesueina galai...

Buvę nevykėliai nepolitikavo, nes

Buvę nevykėliai nepolitikavo, nes portretas
nesuprato " ką veikia " vyko klaipėdiečių eurų įsisavinimas ir to užteko ? ___Kūdikių namai šios licencijos neturi, nors čia ir buvo suplanuota plėtra bei tam numatytos milijoninės lėšos.!!!!!!!!

Spjoviau į jūsų virkavimus dėl Nemuno

Spjoviau į jūsų virkavimus dėl Nemuno portretas
kol miesto taryboje ir seime dirba politinės korupcijos byloje NUTEISTOS PARTIJOS Liberalų sąjūdis atstovai ! NUTEISTOS PARTIJOS ! kuriuo partija nuteista dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo.Liberalų sąjūdžiui skirta beveik 377 tūkst. eurų bauda . Ši situacija tenkino ir seimo daugumos konservatorius bei laisvūnus , todėl taip sakant " nieko tokio " ir dėl Nemuno aušros :) Partija nenuteista :)

Nemuno saulėlydis

Nemuno saulėlydis portretas
Teks, gerbiamasis mere, papolitikuoti. Juk ne fasonas būti koalicijoje su nemaušrių partija, kurios lyderis sulaužė Seimo nario priesaiką, šiurkščiai pažeidė Konstituciją kaip konstatavo Konstitucinis Teismas. Kaio galima Klaipėdoje, kur gyvena tiek daug įvairių tautų žmonių, būti koalicijoje su partija, kurios lyderis kursto tautinę nesantaiką, neigia holokaustą, žemina kitos tautos atstovus.

Geri laikai

Geri laikai portretas
Politikai ragina nepolitikuoti. Teisėjai skatina neieškoti tiesos. Policija siūlo nesilaikyti įstatymų.

Aušra

Aušra portretas
Dabar viskas aišku. Būtina įsisavinti ES paramą garbingai ir tikslingai. Kai trūksta informacijos atsiranda įtampa. Kuo daugiau tokių centrų, tuo geriau. Vaikų su spec. poreikiais daugėja. Tėvams tai atgaiva ir parama. Gerų darbų sąžiningai įsisavinant lėšas ir padedant mažyliams sveikti. Pagarbiai Aušra.

Politikavimui

Politikavimui portretas
Politikavimas politika del politikos

> perkelti

> perkelti portretas
ir NIEKAM NEATIDUOTI ! TEN TAIP PAT VYKS REABILITACIJA ! skaityti nemokate ? Aš tik taip jau suprantu tuos kurie komentuoja " iš lubų " .

Daliai ir kitiems iš iliuzijų pasaulio

Daliai ir kitiems iš iliuzijų pasaulio portretas
Šiandien ne tie laikai, kuomet ten kur ,,yra geras oras" tuo pačiu būtų ir aukštas medicinos bei priežiūros paslaugų lygis. Dabar jau medikų specialistų trūksta ir net į miesto Vaikų ligoninę pvz. chirurgai, kitų sričių medikai atvažiuoja iš Kauno ar Vilniaus nustatytu laiku (darbo režimas - kelias dienas per savaitę slenkančių grafiku..) Taip kad perkelt centrą prie ligoninės yra geras sprendimas..Dar sukčius ''besišildančius'' prie tokių projektų, jei išgaudytumėt ir neutralizuotumėt, tai būtų visai puiku

Perkelt

Perkelt portretas
kūdikių namus į centrą geras sprendimas. Tik labai įdomu kam bus atiduotas senasis pastatas Giruliuose? Vėl Vilniaus ,,plėtotojams"ar šiaip eiliniams NT sukčiams? O gal jau net fizinis asmuo yra?

Viskas aišku

Viskas aišku portretas
Buvusios valdžios draugeliai buvo susukę gera lizda sau ir nesuspėjo įgyvendint. Pagal visas korupcines prtadicijas. Štai ką reiškia perdaug uždelst vis keliant projekto kainą. Vis permažai jiems ,,paršelis užaugo, kad jį papjaut":D) ,,Projektą vykdė ne savivaldybė, o pati įstaiga" todėl socialinis skyrius gražiai šia kryptim neveikė..:D) Antras buvusio garsiojo ir sėkmingai nudusintos Hospiso aferos varijantas..

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
Kada bus takas apie tvenkini pietines gat,kiek dar brisim purvyna,mere atvaziuok isitikinsi...

lizinginis

lizinginis portretas
eilinis vaitkaus sužlugdytas projektas.Kas sekantis eilėje?

Liberalus cinizmas

Liberalus cinizmas portretas
O kuri vieta pasikeis ? __Klaipėdos savivaldybė rengiasi steigti naują Paliatyviosios pagalbos dienos centrą vaikams. Tokį centrą numatoma įkurti J. Karoso gatvėje, šalia Vaikų ligoninės, pritaikant buvusį konsultacinės poliklinikos pastatą. Kūdikių namai, kuriuose iki šiol buvo teikiama paliatyvioji slauga, ir toliau veiks. Čia ir toliau bus teikiama reabilitacija raidos sutrikimų turintiems vaikams, socialinė globa ir daugelis kitų svarbių paslaugų. _____P.S. skubi pagalba iš Vaikų ligoninės medikų yra blogai ? O Kūdikių namai kaip veikė senoje vietoje taip ir veiks , o paslaugos ir toliau bus teikiamos . Pagaliau Pagal nustatytas sąlygas, paliatyviosios pagalbos centras Klaipėdos apskrityje gali būti steigiamas vienas ir būtent Klaipėdos mieste, tam skiriant 652 tūkst. eurų ES lėšų. Anot Klaipėdos mero Arvydo Vaitkaus, dar pernai pradėta mąstyti, kur ir kaip būtų galima steigti tokį centrą.

Nesuprantačiam cinizmo

Nesuprantačiam cinizmo portretas
Kur čia cinizmas? Ar tai kad reiks iš biudžeto pridėti virš 6 milijonų ir kiekvienai metais dar po 600 tūkstančių, ar vieta tokiam centrui ne ta ? Giruliai ar Karoso gatvė. Ar tiesiog šis meras turi spręsti ir prisiimti atsakomybę, kad tai ką nusprendė tikrai įgyvendins?

Liberalus cinizmas dirbti nemoka ?

Liberalus cinizmas dirbti nemoka ? portretas
Mane labiausiai nustebino politikavimas šiuo klausimu. Manyčiau, kad tai yra didžiausias cinizmas. Nereikėtų čia daryti politikos. Atsakingai pareiškiu, kad niekada niekaip nebuvo kalbama apie Kūdikių namų patalpų pardavimą. Būtent tai gąsdina tėvus labiausiai, bent jau taip sprendžiu iš informacijos, kurią esu gavęs“, – pabrėžė meras. A. Vaitkus patikino: iš 10 paslaugų, kurios dabar teikiamos Kūdikių namuose, paliatyviąją pagalbą perkėlus į Vaikų lig

> Daliai

> Daliai portretas
Paliatyviosios pagalbos centro įkūrimas šalia ligoninės atvers galimybes komandoje dirbti reikiamų specializacijų medikams iš stacionaro, suteikti skubią medicinos pagalbą ESANT kritiniams atvejams. Tuo metu Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose, KUR ŠIUO METU teikiamos kai kurios paliatyviosios pagalbos paslaugos, ATSIVERS da

> Daliai

> Daliai portretas
teksto neskaitėte ? Paliatyvios pagalbos dienos centras vaikams .

Panašu Klaipėdos valdyme " dirbo"

Panašu Klaipėdos valdyme " dirbo" portretas
libernevykėliai ? ___nuodugnią vykdomų pažangos projektų peržiūrą, paaiškėjo, kad likus vos porai mėnesių iki oficialios projekto pabaigos, dar tik buvo vykdomi rangos darbų viešieji pirkimai. Tai reiškė, kad norint gauti ES finansavimą, per kelis mėnesius ne tik turėjo būti baigtos procedūros, bet ir atlikti visi statybiniai darbai, įsigyta įranga. Taip pat paaiškėjo, kad skaičiuojamoji projekto įgyvendinimo kaina yra beveik daugiau nei dvigubai didesnė nei numatyta sutartyje su CPVA. Sutartyje su CPVA fiksuota sutarties vertė – 3,9 mln. eurų, iš jų 3,5 mln. turėjo būti finansuota ES ir valstybės biudžeto lėšomis. Tačiau techninio projekto dokumentacijoje nurodyta skaičiuojamoji kaina jau sudarė 8,9 mln. eurų. Vykstant rangos darbų pirkimo procedūroms, paaiškėjo, kad ir už tokią kainą rangovai projekto įgyvendinti neapsiimtų – pagal pasiūlymus projekto įgyvendinimas būtų brangęs iki 10,2 mln. eurų.

Politikavimas

Politikavimas portretas
Keista, kai meras aiškina, kad nereikia daryti politikos, tai yra nepolitikuoti. Juk jis yra meras - aukščiausio rango politikas, gavęs pareigas per politinį vyksmą - rinkimus Jeigu jis nori būti ne politikas - tegu eina dirbti kurio nors skyriaus vedėju. Savivaldybėje viskas yra politika. Net tada, kai svarstoma įstaigos ateitis.

Dalia

Dalia portretas
Negi šiuo metu, kai per keliatą minučių gali suvažinėti į bet kurį Klaipėdos rajoną , labai svarbu tokius sunkius ligonius patalpinti vietoje , kur net tyro oro trūksta. Manyčiau, kad apskritai vaikų reabilitacijos , globos ar senelių namai - turėtų įsikurti kuo arčiau gamtos .Kad su jais būtų galima išvažiuoti į kiemą pasėdėti ar pasivaikščioti o tas buvimas tarp keturių sienų su tokiais pat ligoniais- tikrai gali iš proto išvaryti. Tai jokia slauga, tai tik žmonių kankinimas.

Galerijos

Daugiau straipsnių