Vestuvėse – „Lalunos“ vedėjai

  • Teksto dydis:

Praėjusį penktadienį amžiną meilę vienas kitam prisiekę Iveta Rukštelytė ir Deividas Slauzgalvis savo vestuvių šventėje sulaukė ir radijo stoties „Laluna“ staigmenų. Radijo programos „Vasaros banga“ duetas Vaida Vytaitė ir Vilius Regalas savo apsilankymu vainikavo trijų savaičių trukmės akciją radijo eteryje. „Pakviesk „Laluną“ į savo vestuves“ – taip vadinosi radijo akcija, kurios metu jaunavedžiai galėjo užsiregistruoti ir laimėti puikių dovanų – kelionę į Švediją automobiliu pirmyn ir atgal su pusryčiais bei vakarienėmis „TT-Line“ keltu; prabangią vakarienę, pusryčius, SPA malonumus ir nakvynę viešbutyje „Venckai Venckuose“; aštuonių kilogramų, trijų aukštų ir trijų skonių tortą iš „Cukraus studijos“.

„Tokio populiarumo nesitikėjome“

Vestuvinė akcija sulaukė itin didelio populiarumo. Internetinę registracijos formą užpildė apie 150 porų iš visos Lietuvos. „Sulaukėme kvietimų atvykti į Vilnių, Kauną ir net į Graikiją. Žinoma, daugiausia dalyvių iš Vakarų Lietuvos. Iš visų užsiregistravusiųjų tik 14 porų pateko į akcijos finalą, o laimingąja tapo tik viena, – pasakojo radijo programų vedėjas V. Regalas. – Džiaugiamės tokiu porų entuziazmu ir iniciatyvumu. Jaunuosius registruotis akcijoje ragino ir tėvai, ir kolegos darbe, ir sporto treneriai, ir giminės bei artimieji. Garsas apie radijo stoties organizuojamą konkursą pasklido tikrai plačiai. O tokio akcijos populiarumo ir patys nesitikėjome.“

Jaunavedžiai kartu – jau devynerius metus

Radijo akcijoje sėkmė aplankė Ivetos ir Deivido porą. Užsiregistruoti juos paskatino jaunojo tėvai, paraginę dalyvauti ir bandyti laimėti. Iveta ir Deividas – klaipėdiečiai, abu baigę „Ąžuolyno“ gimnaziją. Susipažino prieš devynerius metus Klaipėdoje, Teatro aikštėje, per eglutės įžiebimo šventę. Tuo metu abu mokėsi dvyliktoje klasėje. Deividas prieš trejus metus Ivetai pasipiršo Nidoje.

Sulaukę radijo stoties „Laluna“ skambučio su žinia apie laimėjimą, jaunieji šiek tiek sutriko, nes laimę akcijoje bandė, bet savo sėkme netikėjo. Iveta pasakojo, kad, praėjus pirminiam šokui, juos aplankė džiugesys. Pora tvirtino, kad džiaugėsi ir radijo vedėjų poros apsilankymu, ir akcijos rėmėjų dovanomis.

Vestuvių šventė vyko Kartenoje įsikūrusiame „Vyšnių dvare“. Radijo dueto apsilankymas tapo puikia ir tikrai neplanuota staigmena tiek jauniesiems, tiek poros svečiams.

„Lalunos“ vestuvių istorija

Radijo stotis „Laluna“ turi ne vienerius metus trunkančią vestuvių organizavimo patirtį. Gal klaipėdiečiai dar prisimena vestuvių ceremoniją prie jūros, kai paplūdimyje susituokė pirmoji pora, iškeitusi vestuves santuokų rūmuose į vestuves ant jūros kranto. Vėliau radijo stotis organizavo vestuves jūroje, kur jaunuosius, pagal jam suteiktus įgaliojimus, laive sutuokė kapitonas. Bene įspūdingiausios vestuvės buvo danguje, kai jaunieji į paplūdimį nusileido parašiutais, iššokę iš lėktuvo. Dar vienerios vestuvės buvo organizuotos su delfinais Jūrų muziejaus delfinariume. „Labai džiaugiamės atgaivinę šią vestuvių tradiciją. Nerealus jausmas, kai įsimylėjusiai porai galime padovanoti įsimintiniausias akimirkas. Akivaizdu, kad tokio populiarumo sulaukusią akciją būtinai kartosime. Su „Laluna“ – ilgai ir laimingai!“ – sakė programų vedėja V. Vytaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

oho

oho portretas
Oho kokios dovanos. Pasiseke jauniesiems

Džiuginta

Džiuginta portretas
Meilės Ivetai ir Deivydui! Klestėjimo Lalunai!

Optimistė

Optimistė portretas
Kokia graži pora! Ir vedėjai kokie faini. Laluniečiai šaunuoliai. Smagu, kai miestas turi tokią gerą radijo stotį!
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių