Keršijo greičio matuokliui – padegti net du

Girti vairuotojai piktinasi pareigūnų siekiais juos demaskuoti ir nebeleisti važinėti. Galbūt būtent tokie asmenys sekmadienio naktį Klaipėdos rajone padegė greičio matuoklio priedus.

Žinia apie padegtus ant dviejų stulpų sumontuotus matuoklio priedus policiją pasiekė 4.24 val. Apie tai jiems pranešė Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai.

Kažkas itin ankstyvą rytą Graudušių kaimo ribose, kelyje nuo Jakų žiedo į Šilutę padegė keturis tokius priedus.

Kol kas policijos atstovai nežino, ar prietaisai buvo sugadinti nepataisomai, todėl apie žalą kol kas nepranešama.

Klaipėdos rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis turto sunaikinimo ar sugadinimo tyrimas.

Šeštadienį ir sekmadienio naktį pajūryje pradėti penki ikiteisminiai tyrimai dėl vaitavimo apgirtus daugiau nei 1,5 prom.

Šį kartą negarbingu rekordininku tapo Plungės rajone nutvertas 24 metų vaikinas, vairavęs BMW markės automobilį, būdamas sunkai apgirtęs (2, 91 prom.).

Sekmadienio naktį Klaipėdoje, Priešpilio gatvėje policininkai nutvėrė neblaivų 32 metų vairuotoją, kuris BMW vairavo būdamas neblaivus (2,34 prom.).

Šeštadienį apie 20 val. Vėžaičiuose įkliuvo ir toliau nebegalėjo važiuoti „Volvo“ vairavęs 54-erių girtas vyras (2,30 prom.). Jis uždarytas į areštinę.

Apie 19 val. Plungės rajone „Chrysler“ vairuotojas pagautas neblaivus (2,21 prom.).

Tą pačią dieną apie 17 val. Palangoje, Žilvičių gatvėje policininkai atėmė vairuotojo pažymėjimą iš „Chrysler“ vairavusio 41 metų vyro, jam nustatytas vidutinis girtumas (2,21 prom.).NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomonei

nuomonei portretas
Kvaily, tie matuokliai kliūva kiekvienam, norinčiam, kad eismo saugumu būtų rūpinamasi iš tikrųjų, o ne juo prisidengiant kemšami pinigai į švogerių uabų kišenes. Pasidomėk, kaip koreliuoja tarpusavyje paskutinių kelių metų surinktų baudų, biudžeto pinigų išleistų eismo saugumui didinti, ir keliuose žuvusių bei sužeistų žmonių skaičius...

nuomonė

nuomonė portretas
Tie greičio matuokliai užkliūva tik " krutiems loxams" , vairuojantiems "bimbalus". O visi žino, kokio protelio už jų vairų asabos sėdi.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
Dėl tokio poelgio jis-jie turėtų vair.teisių nematyti visą savo likusį sušiktą gyvavymą ir su milžiniška bauda.
VISI KOMENTARAI 13

Galerijos

Daugiau straipsnių