Klaipėdoje automobilis partrenkė vaiką ir pasišalino: policija ieško įvykio liudininkų

  • Teksto dydis:

Klaipėdos apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai prašo atsiliepti eismo įvykio liudininkus.

Lapkričio 23 dieną, apie 08.26 val., Klaipėdoje, Sausio 15-osios ir Birutės gatvių sankryžoje, nuo Minijos gatvės važiavęs pilkos spalvos automobilis partrenkė ir sužalojo per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusį vaiką.

Automobilis iš įvykio vietos pasišalino.

Mačiusius ar turinčius informacijos apie šį eismo įvykį policija prašo pranešti telefonu 8 700 61082 arba el. paštu vitalija.petrikiene@policija.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sandra

Sandra portretas
Atsilikeliu prakeikta salis! Istatymu nera, baismiu nera, zmones ne zmones, o zverys! Kaip gyvent kai vaika partrenkei ir palikai likimo valei. Mynko issigimeliai savo telefonus masinose ir nieko nemato kas kely vyksta! Is visos sirdies linkiu viso ko blogiausio tokiam siukslei, kuris ta vaikuti partrenke!

...

... portretas
Taip yra todėl, kad šūdai, sulindę į saugaus eismo komisiją rūpinasi radarų statymu, o ne eismo saugumu. Klaipėdoje turbūt pusė perėjų pavojingos.

aš portretas
Toje sankryžoje seniai šviesoforo reikia. Keletą kartų vos nenutrenkė. Pirmoj juostoj auto sustoja, praleidžia, o antra net nestabteli, lekia kaip išprotėję.Suaugę pasisaugo, o vaikams pavojinga, ir mokykla šalia...
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių