Klaipėdos policijos komisariate – tragedija: netrukus po sulaikymo mirė vyras

Grįžti į straipsnį

Nuomonė

Nuomonė portretas
Visi mirsim. Tik Navalnas turejo būti nemirtingu. Bet ir tas numirė, kaip visi. Putinas kaltas ...

Artimas giminaitis

Artimas giminaitis portretas
Gavus expertizes duomenis deja pareigunu kalte ,zmogus butu likes gyvas ne alkoholis.kaltas ir nebuvo girtas zmogus gatveje be samones buvo krites del blogos savijautos deja kai visad lengviausia palaikyt girtuokliu ir numot ranka ,butu suteikia bent pirmaja pagalba. Man geda uz ta diena dirbancius ir apmaudu ju elgesys.

tevas

tevas portretas
mentai uzmuse...

Anonimas

Anonimas portretas
O ka jus norit, jis persigere ir numire. Toks likimas gali betkokio alkoholiko istikti, o jie geria geria ir viena diena ateina mirtis. Neatlaiko kepenys ar sirdis sustoja, Zmogus galvoja kad 3 litrai degtines nera daug ir geria kaip vandeni. Jus zinot kad i smegenis viskas eina. Jo, milijardas lasteliu yra tenai ir puse is ju numirsta po tokios didziules dozes ir tada kaip rulete, arba liksi gyvas arba ne. O ka medikai galejo pasakyt ir kaip jie galejo nuspet kad jam bus koma ar mirtis po 15 min ar valandos. Sveiki futbolininkai numirsta nup sirdies infakto niekada nesirgo niekuo. Isivaizduokit kad po valandos susprogsta atomine bomba jusu galvoj, ta pati darosi pas alkoholiko galvoje kai jis isgeria kelias bonkes baltos. Ir dar nekokybisko turbut.

Civilizuotose

Civilizuotose portretas
salyse zmones,isvyde pareigunus,sako "Aciu Dievui!". Lietuvoje - "Neduok,Dieve!".

Bardakas

Bardakas portretas
Totalus košmaras.

Manau

Manau  portretas
Visa bėda tame, kad Klaipėdos m. nėra kur dėti girtų asmenų. Ligoninės priimti nenori gydytojai atsakomybę numeta paprastiems policininkams ir tie lieka kalčiausi.

sanitaras

sanitaras portretas
Pavasaris daro savo, žizofrenikams ligos paūmėjimas, komentaruose vien kliedesys

Joo

Joo portretas
Rusijoje taip žuvo vienas navalnas , lanzbyyrgyne taip pat žūsta.

Keista

Keista portretas
Ko nespiegią europos sovietų sąjungos apsišaukėlių viršūnėlė? Kodėl tylį amerikos silpnaprotis? Ko nestaugia, kad Lietuvos autoritarinis rėžimas nužudė žmogų? Kur protestai "laisvame ir demokratiniame" pasaulyje?

Jokio skirtumo

Jokio skirtumo portretas
Ar siandiena LR ar pries 40metu LTSR, jokiu pasikeitimu. Vakaru Europoje policininkai suteikia pagalba neblaiviam nesiorentuojanciam zmogui, o cia kaip sovietiniais laikais, tik ne i isblaivinimo istaiga o i kamera.

Koks vardas pavarde

Koks vardas pavarde portretas
Dede dingo!!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuviski fasistiniai STRIBAI uzmuse laisva zmogu. Taip kaip kruvinas Putinas pasmauge Navalna. Kur mitingai ir klyksmai kad fasistai smaugia laisve lietuvoje. MES NEUZMIRSIM STRIBU ZUDYNIU.

Chi

Chi portretas
Žmogui gal širdis sušlubavo, tai ir atsigulė ant suoliuko, o medikai, manau, net nepatikrino, o viską nurašė girtumui. Amžiną jam atilsį.

bigcatwar

bigcatwar portretas
..banditai...

....

.... portretas
Šunų neduočiau gydyti tokiems medikams

del girtavimo

del girtavimo  portretas
butu gatveje mires... nuo antikoroniniu vaistu... bet ne nuo vakcinos ir nieks nebutu kaltines nei geroves policininku , nei geroves aferistu, nei politiku uz tai kad jie laiku uz imoketa PSD mokesti nepasirupino privalomu mokescio mokejojo ir prievoliu atlikejo sveikata... nesuteike pagalbos......a daba nieko asmenisko tiesiog NAVALNAS zmogus toks pat kaip ir sitas...sitas irgi norejo gyvent laisvas

navalnas

navalnas  portretas
100% policininkai nekalti... ans pasimire grazia, oria ,naturalia mirtimi...

prisimenat koks buvo kipisas apie navalna

prisimenat koks buvo kipisas apie navalna portretas
rusai uzmuse.... per visas tlvizijas varetrisdami britvom....a sitas paraies tyliai ramei be stresu ir nepatogumu geroves politikams... ne ne sita mirtis niekaip nesusijusi su prievarta zmogaus teisem ir policija.... niekaip nes sitas asmuo ne politikas ne zmogus a tiesiog pilietis privalomu mokesciu ir prievoliu atlikejas ...ji visi aferistai gali nuodyt vakcinom ,apmokestint, abonementizuot ant jo balima kabint skolas ir butina priverst imt paskolas, prie to paties priverst sudalyvaut politinej akcijoje rinkim pagalba ukrainai ir uzmusinet policijos nuovadose... gerove..

galvoju gal ir gerai kad uzmuse

galvoju gal ir gerai kad uzmuse portretas
rusu propogandistai daba gales sakyt kad elektriku aferistu geroves salije demokratiskaiusios policijos pajegos nusaudineja moteris ir uzmusineja jega arestuotus atvesdintus ir uzdarytus i geroves karceri privalomu mokesciu ir prievoliu atlikejus... jus nesakykit nieko lanzbergiuj nes tas apsisiks is laimes isgirdes nowjiena...

navalna prisimenat ??

navalna prisimenat ?? portretas
nu va i valio... aferistu geroves policija uzmuse .... kas negerai ? netikit kad aferistu gerove ?? ar netikit kad policija zmogu prievartavo iki tokio lygio ka jis laiku negaves reikiamos medicinines pagalbos kaliosus atverte ? o gal netikit i PSD ir mediku mafijos sukurtos sistemos veiksminguma ??.... kitaip mastantiems brangi geroves prokurore pasiule taikyt priverstini medikamentini gydima... a vakcinos baudejai ir QR kodai yrode jog tai puikiai veiksmingai veikia...

Gintaras

Gintaras portretas
Koki 10 karta jau taip SAUGOKITES - KLAIPEDOS POLICIJOI DIRBA - BANDITAI

Anonimas

Anonimas portretas
Matyt, vežė kaip malkas arba tiesiog užbaladojo, jei tas priešinosi. Policijoj, manau, irgi yra visokių sadistų, tik juos gina uniforma.

Praeivis

Praeivis portretas
Policijai reikia permainu, kiek daug auku

alchogolis daro savo

alchogolis daro savo  portretas
Vieno pijokėliu gatvėse mažiau ,žmogus tiesiog mire ,Prie ko čia policija ar medikai ,kepenys juk ne gumines

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Nojus. Ar ne per dažnai piliečiai patekę į "saugot, gelbėti , padėti" žaliūkų rankas nusprendžia, kad nebenori gyventi?

Nojus

Nojus portretas
Gyvenimo varguolis baigė savo žemiškąją kelionę. Nebevarkite jūs savo sąmokslais, policijai ir medikams jo mirtis tikrai nereikalinga. Ji buvo reikalinga pačiam mirusiajam. Tegul ilsisi.

Anonimas

Anonimas portretas
Po navalno mirties , policai išbandė smūgi į širdi , na ką norit sakykit , bet reklama pasiteisino .

R

R  portretas
Dabar greitoji pagalba bet kokiu atveju stengiasi nevežti į ligoninę...

Cha cha

Cha cha portretas
Geras

Jurga

Jurga portretas
Keista,kodėl vadinamu valkatu ir bomžu,neima i komisariata pernakvoti.Jie geria ir slampinėja ir miega ant suoliuku mieste...

Baisu

Baisu portretas
Baisu,kas vyksta policijoje. Neseniai matėme,kaip elgėsi su blaivia moterimi,kuri nieko nedarė. Po susidūrimo su policija - mirtis. Galimai,policininkai parodė prieš vyriškį jėgą.

Galerijos

Daugiau straipsnių