Mirtinai girto vyro „šou“: tokio įvykio uostamiestyje nėra buvę

  • Teksto dydis:

Klaipėdos socialinės paramos centre neįprasta, daugeliui šypseną kelianti vagystė. Koją susižeidusiai mylimajai vyras nugvelbė neįgaliojo vežimėlį. Bet buvo greitai rastas. Matyt todėl, kad pats nebuvo itin greitas, o kone mirtinai girtas. Alkoholio matuoklis rodė beveik 6 promiles, praneša LNK.

„Absurdiška situacija, nes žmonės, kurie turi gydytojo siuntimą, kurie turi negalią, gali gauti tą vežimėlį nemokamai iš mūsų. O čia toks neeilinis įvykis. Tikrai kolegos, kurie daug metų dirba, sako, kad dar nebuvo, jog kažkas pavogtų techninės pagalbos priemonę ir dar tokiu būdu“, – sakė socialinė darbuotoja Rusnė Hrabovskyi.

Dėl neįgaliojo vežimėlio centrui teko kreiptis į policiją, mat jį nugvelbė į centro patalpas įsiveržęs vyras.

„Mūsų meistras kaip visada tvarkėsi ten, kur laikomos techninės pagalbos priemonės, vyriškis įsiveržė ir puolė to vežimėlio. Dar mūsų meistras bandė sakyti, kad eitų į viršų prašymą užpildyti, negalima taip pasiimti, bet jis nieko neklausė, čiupo vežimėlį, numetė išrašą iš ligoninės ir pabėgo. Kadangi meistras jau garbingo amžiaus, jis jau jo nepavijo“, – vagystę nupasakojo R. Hrabovskyi.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Kas su 300 eurų kainuojančiu vežimėliu nurūko, buvo nesunku išsiaiškinti. Vyras paliko išrašą iš ligoninės, kuriame nurodyta apie jaunos moters patirtą kojos traumą. Radę vagies mylimąją, policininkai aptiko ir vežimėlį. Tik apklausti vagies nesisekė.

„Asmeniui buvo nustatytos 5,63 promilės neblaivumo. Iš tiesų pasitaiko, jog piliečiai į alkoholio matuoklį pučia 4 ir daugiau promilių, tačiau tokio promilių kiekio bent jau aš kol kas nepamenu“, – teigė policijos atstovė Andromeda Grauslienė.

Klaipėdiečiams tai atrodo neįtikėtina. Kai kurie stebisi, kaip po tokios alkoholio dozės vyras išvis liko gyvas, o kai kas jį džentelmenu vadina, nes esą jis taip dėl mylimosios stengėsi.

Tik policija vyro polėkio neįvertino – liepė areštinėje blaivytis ir dar tyrimą dėl vagystės pradėjo.NAUJAUSI KOMENTARAI

jis

jis portretas
o medikams reikia gaišti laiką, švaistyti resursus dėl tokių degradų... Dėl jų kiti pacientai nesulaukia deramo gydymo, nes užkiša bomžai viską, kuriems nusispjauti ant savo sveikatos. Retorinis klausimas- o kam tada gydyti jei jis vėl ir vėl ir vėl prageria savo kepenis nekreipiant dėmesio į daugkartinius perspėjimus.

Pakrante

Pakrante portretas
Ką nepadarysi dėl mylimo žmogaus !

Baisu

Baisu portretas
Prieš savaitę delpis rašė kad priputė 6,5. Kiek nedaug nukrito per tiek laiko.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių