Stipriai įkaušęs klaipėdietis naktį užpuolė pensininkę: plėšiką sulaikė pro šalį važiavęs žmogus

Grįžti į straipsnį

Adolfas

Adolfas portretas
O ką, pensininkei jau negalima turėti geresnio telefono? Neseniai tik tik užsičiaupė rėksniai, kad Lietuvoje pensininkai badu miršta, dabar jau ims rėkti, kad telefoną geresnį turi, per gerai gyvena, atseit. Vėl konservai bus kalti, kad pensijos padidintos, kad šį tą geresnio sutaupę nusiperka, ar ne? Ir iš kur tokių kvailų komentatorių imasi? P.S. Pagarba pilietiškam piliečiui, nepabijojo, juk rizikavo kažkiek, aiškinkis paskui su visokiomis būtinosiomis gintimis ir būtinaisiais reikalingumais :) !

klaipėdietė

klaipėdietė portretas
Pagarba pilietiškam vyrukui, kuris sulaikė išsigimėlį - plėšiką. Sėkmės, sveikatos ir laimės, visose jo žingsniuose, einant sudėtingu Gyvenimo keliu.

Klaipediete

Klaipediete portretas
O kas jums nepatinka, kad Galaxi turi? Koks skirtumas, kiek metų žmogui, turi, moka naudotis, kur problemos? Aš taip pat Galaxi turiu, esu pensininkė.

Ona

Ona portretas
Ačiu šitam pilietiškai žmogui! Jei ne jis, močiutė būtų nukentejus! Padėka! Džiugu kad mieste yra pilietiškumo žmonių, kurie ne numoja ranka į tokius plesikautojus!

Ela

Ela portretas
Gerai , kad pasitaikė pastabus ir garbingas žmogus ,kuris sulaikė nusikaltėlį . Kitas gal būtų net " nepastebėjęs " ir nuvažiavęs. Kad daugiau tokių puikių žmonių ) .Ačiū jam.Ela

Pi*palo galvute.

Pi*palo galvute. portretas
O kam tokiai senutei Galaxi? - o kam tau smegenis? Uzpuole, nes neturejo pinigu alkoholiui. Viskas suprantama. Sedes 4 metus jeigu jis recedevistas. Gal praejo pro kazino, prapyle visas bapkes, o valgyt ir gert nera is ko. Nejaugi bonkes rinkti? Ejo ir apiplese. Tie kurie zuda, jie zudys arba sunkiai suzalos, o jis matyt tik vagia. Balvonas is didzios raides.

Dainai J

Dainai J portretas
Kodėl eilinis įvykis Klaipėdoje aprasinejamas Kauno dienoje?perkopijuojat kolegų iš Klaipėdos straipsnius ir gaunate pinigus? Kaune nėr problemų?

Anonimas

Anonimas portretas
Ko tą senė taip vėlai vaikšto ir dar su telefonų išmaniuoju.Negalima apiplėšinėti žmonių , tačiau nėra reikalo be reikalo vaikštinėti gatvėmis sutemus.

O kam tokiai senutei Galaxi?

O kam tokiai senutei Galaxi? portretas
Jau anekdotas. Senutė turėjo Galaxi.

Galerijos

Daugiau straipsnių