Palangoje pasieniečiai sulaikė stipriai apgirtusį dviratininką

  • Teksto dydis:

Palangoje pasieniečiai sulaikė stipriai nuo alkoholio apsvaigusį dviratininką, jam nustatytas sunkus 3 promilių girtumas.

Antradienį patruliuodami Palangoje, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Palangos pasienio užkardos pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį dviratininką. Pasieniečiai nedelsdami sustabdė jį patikrinti.

Paaiškėjo, jog dviratį mynė 38-erių palangiškis, gyvenantis Šventojoje.

Pasak VSAT, vyras akivaizdžiai buvo stipriai apgirtęs – nuo jo sklido stiprus alkoholio kvapas, jis sunkiai orientavosi aplinkoje. Dviratį minti sugebėjo, tačiau nulaipintas nuo jo vos išsilaikė ant kojų.

Netrukus tai buvo patvirtinta alkoholio kiekio matuokliu.

Iškviesti policijos pareigūnai dviratininkui nustatė sunkų girtumo laipsnį – 3 promiles alkoholio. Įstatyme dviratininkui už tai numatyta administracinė atsakomybė – bauda nuo 150 iki 200 eurų.

Vairuotojui dėl tokio apsvaigimo jau būtų grėsusi baudžiamoji atsakomybė.

Tolesnį šio įvykio aplinkybių tyrimą atliks policija.

Pasieniečių sulaikytas dviratininkas neblaivus įkliūva jau ne pirmą sykį.NAUJAUSI KOMENTARAI

*

* portretas
manau pareigunai pasielge protingai. sumodeliavus: jei neblaivus nevertina savo gyvybes- jo pasirinkimas. bet ,jei netycia ji nudaus koks vairuotojas? pasekmes: mokes alimentus pijoko vaikams ,kol sukaks 25. ar apie tai kas nors is komentatoriu pagalvojo?

V

V portretas
Kokie didvyriai. galėtų įteikti medalius už drąsą.paprasta žmogeli jie gali nubausti.

Petras

Petras portretas
kodel pasienieciai nesulaiko kasdien virš Palangos kurorto skraidanciu mazu lektuveliu ir netikrina skraidytoju blaivumo, kodel gyventojai ir atvyke ukrai gasdinami karu
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių