Pareigūnams įkliuvo motociklininkas: ant vieno rato važiavo 151 km/val. greičiu

  • Teksto dydis:

Klaipėdoje motociklas ant vieno rato važiavo 151 km/val. greičiu, nustatė nežymėtu automobiliu patruliavę policininkai.

Šeštadienio vakarą, apie 19.37 val., Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, dirbdami specialiais policijos ženklais nepaženklintu automobiliu, Kairių gatvėje užfiksavo išskirtinį greičio viršijimo atvejį – 33 metų motociklininkas važiavo ant vieno rato ir skriejo 151 km/val. greičiu. Leistinas greitis toje vietoje yra ne daugiau kaip 50 km/val.

Kaip pranešė policija, taip važiuodamas motociklininkas kėlė didelį pavojų eismo saugumui, tačiau nesutiko, kad toks jo vairavimas yra chuliganiškas.

Pradėta administracinė teisena dėl chuliganiško vairavimo ir nustatyto greičio viršijimo daugiau kaip 50 kilometrų per valandą. Vairuotojui gresia bauda iki 550 eurų.

Visą praėjusią savaitę, balandžio 17–23 dienomis, Klaipėdos apskrityje kelių policijos pareigūnai vykdė policinę priemonę dėl transporto priemonių greičio kontrolės, inicijuotą Europos kelių policijos tinklo ROADPOL.

Per ją mobiliuoju greičio matuokliu, vadinamuoju trikoju, užfiksuoti 738, rankiniu – dar 75 leistino greičio viršijimo atvejai.

Penktadienį sustiprintą greičio kontrolę pareigūnai nepertraukiamai vykdė vykdė visą parą ir vien tądien rankiniu greičio matuokliu užfiksavo 34, mobiliuoju – 298 greičio viršijimo atvejus.

Užfiksuota ir kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Tarp jų – devyni neblaivūs vairuotojai ir šeši neturintys teisės vairuoti transporto priemonės.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunuolis donoras reikėjo ant 200 pabandyti manau laukiantieji organų būtų dėkingi.

Ramus

Ramus portretas
Tevams pats laikas ruostis laidotuvems - geruoju nesibaigs jei turi moca, bet neturi smegenu..

pastebejimas

pastebejimas portretas
vėl prasideda tu velnių siautejimas, kokios baudos, atimti iš bepročių ir motociklus ir teisės, bei baudas uždėt tokias, kad neissimoketu,kodel kiti vairuotojai turi savo gyvybę aukoti už šituos durnus, kiek jau žuvo ir kiek dar žūs,ir gyventojai kodėl turi kentėt nuo jų keliami triukšmo
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių