Savaitgalis pajūryje buvo kupinas šiurpių įvykių

Savaitgalis pajūryje buvo kupinas šiurpių įvykių, pareigūnai dar nė neprasidėjus išeiginėms pranešė apie tragiškas žmonių žūtis bei skaudžius sužeidimus. Policininkams šios dienos tapo karštymečiu visomis to žodžio prasmėmis.

Sekmadienis – tragedijų diena

Painiausias įvykis, sukrėtęs ne tik klaipėdiečius, buvo sekmadienio šaudynės pietinėje miesto pusėje, tuomet žuvo du vyrai. Apie tai plačiai rašoma dienraštyje „Klaipėda“.

Pareigūnų darbas pietinėje miesto pusėje sekmadienį baigėsi tik prieš vidurnaktį. Po 23 val. policijai pranešta apie Vingio gatvėje prie daugiabučio namo rastą mirusį jauną vyrą.

Medikams beliko konstatuoti, kad automobilio „VW Passat“ salone rastas 1992 metais gimusio asmens lavonas.

Jaunas žmogus sėdėjo savo mašinos galinėje keleivio sėdynėje. Automobilis buvo tvarkingai pastatytas prie namo, kuriame šis vyras gyveno.

Įtariama, kad žmogus galėjo būti miręs ne tą pačią dieną. Oficialiai teigiama, kad išorinių smurto žymių ant velionio kūno nepastebėta.

Įtariamasis – giminaitis

Sekmadienio naktį tragedija įvyko ir sodų bendrijoje Derceklių kaime. Gavę pranešimą apie negyvą žmogų pareigūnai rado 59 metų vyro kūną.

Policijos atstovai nepraneša, iš kur sužinota, kad šis žmogus buvo nužudytas, bet neatmestina, kad 66-erių ten pat buvęs vyras prisipažino nužudęs savo šeimos narį. Kokia giminystė siejo šiuos du vyrus, galima tik spėlioti.

Įtariamasis buvo girtas, pareigūnai užfiksavo 1,72 prom. girtumą ir pradėjo tyčinės šeimos nario ar giminaičio žmogžudystės tyrimą.

Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Medikai teigia, kad daugelio vasarą ištinkančių traumų ir nelaimių būtų galima išvengti, jei žmonės būtų atsargesni ir atsakingesni.

Dar viena netikėta mirtis pasiglemžė 58-erių moterį. Penktadienį apie 14.30 val. I. Simonaitytės gatvėje ji staiga apalpo. Tai pamatęs praeivis skubiai iškvietė medikus, greitosios medicinos pagalbos stoties ekipažas įkėlė moterį į automobilį ir bandė ją gaivinti.

Moteris mirė medikų mašinoje. Manoma, kad ją ištiko biologinė mirtis, mat smurto žymių nepastebėta.

Tiksliau į visus tokiais atvejais kylančius klausimus atsakys mirties priežasties tyrimą atliekantys pareigūnai.

Skubėjo gelbėti medikai

Savaitgalį įvyko dar kelios nelaimės, kurių metu žmonės patyrė įvairių sužalojimų ir pateko į ligoninę.

Sekmadienį prieš pat vidurnaktį į Kretingos ligoninę kreipėsi 45 metų vyras. Jis spėjo pasakyti, kad tą pačią dieną Topolių gatvėje jį sužalojo kažkokie žmonės.

Netrukus šis vyras buvo skubiai išgabentas į vieną Klaipėdos ligoninių. Kas ir kodėl sužeidė šį žmogų, turės išsiaiškinti Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnai.

Šeštadienį vakare, jau po 19 val., kelyje Veiviržėnai–Pėžaičiai, ties Juodupio kaimu, nukentėjo 40-metis motociklininkas. Jo vairuojamas motociklas „Suzuki“ susidūrė su 20-mečio vairuojamu automobiliu BMW.

Pirminiais duomenimis, automobilis bandė išvažiuoti iš šalutinio kelio, o tuo metu labai nemažu greičiu atlėkęs motociklas išvažiavo iš savosios eismo juostos ir rėžėsi į mašiną.

Iš motociklo liko metalo laužo krūva, jo vairuotojas nuskrido kelias dešimtis metrų ir sunkiai susižalojo, jis buvo skubiai išgabentas į ligoninę.

Medikai teigia, kad daugelio vasarą ištinkančių traumų ir nelaimių būtų galima išvengti, jei žmonės būtų atsargesni ir atsakingesni.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Romas

Romas portretas
Užvakar mačiau stebuklą. Motociklininkas tvarkingai važiavo savo juosta paskui automobilius ir nei vienos nelenkė.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių