Brutalus nužudymas Klaipėdos daugiabučio kieme: gyventojai girdėjo mažiausiai penkis šūvius

Daugiabučio kieme Klaipėdoje sekmadienio rytą rastas nušautas žmogus.

Tai įvyko Varpų gatvėje. 7-ojo šios gatvės namo kieme praeiviai telefonu užfiksavo ant šaligatvio gulintį kūną.

Nuotraukose, pasidalytose socialiniame tinkle, matyti, kad lavonas buvo uždengtas baltu audeklu, o daugiabučio teritorija aptverta „stop“ juosta.

Teritorijoje taip pat buvo prabangus baltos spalvos „Mercedes-Benz“ automobilis. Mašina stovėjo atvertomis keleivio pusės durelėmis. Neaišku, ar tai reiškia, kad nušautas žmogus sėdėjo keleivio vietoje.

Socialiniuose tinkluose klaipėdiečiai dalijosi įvykių versijomis. „Du įvykiai iš pat ryto. Prie P. Mašioto progimnazijos vyrą nušovė, o dabar sulėkė į Mogiliovo gatvę. Aptvėrė vieną namą, kelios greitosios, policija“, – socialiniame tinkle pastebėjo viena klaipėdietė.

Į įvykio vietą atskubėjo du greitosios medicinos pagalbos (GMP) automobiliai ir trys policijos ekipažai. Pareigūnai apklausė liudininkus ir namo gyventojus. Žmonės pasakojo girdėję penkis šūvius.

Policija bepilotėmis skraidyklėmis fiksavo aplinką, rinko įkalčius. Įvykio vietoje, kaip galima numanyti, buvo nušautojo draugai. Jie su portalo klaipeda.diena.lt žurnalistais elgėsi agresyvokai. O paklausti, ar galėtų apie incidentą papasakoti daugiau, atžagariai rėžė, kad šūvių buvo daugiau nei penki. Žurnalistai pastebėjo mažiausiai devynias pažymėtas vietas. Tai – galimai šūvių arba rastų gilzių vietos.

Astos Aleksėjūnaitės nuotr.

Klaipėdos apskrities pareigūnai pranešė, kad sekmadienį, apie 8.21 val., buvo gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Varpų gatvėje, viešoje vietoje, pirminiais duomenimis, nušautas vyras.

Įtariama, kad šovė 1986 metais gimęs vyras, kuris tą pačią dieną apie 10 val. rastas galimai nusižudęs kitoje Klaipėdos gatvėje. Pirminiais duomenimis, įtariamasis leidimą ginklui turėjo. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Žurnalistams nuvykus į pastarojo įvykio vietą, kaimynai pasakojo girdėję didelį garsą. Tačiau nieko daugiau pasakyti negalėjo. Vidiniame daugiabučio kieme buvo matyti aptverti keturi automobiliai. Vienas jų, tikėtina, priklausė šauliui.

Astos Aleksėjūnaitės nuotr.

Uostamiestyje pastaruoju metu gaujų santykių aiškinimosi šūviais viešoje vietoje nebuvo.

Šūviai Klaipėdos pietinio rajono daugiabučių kiemuose aidėjo tik prieš du dešimtmečius.

Socialiniuose tinkluose neatmetama versija, kad žmogžudystė galėjo būti įvykdyta dėl asmeninių santykių ar pavydo.


Šiame straipsnyje: KlaipėdaMogiliovo gatvėnušautas vyrasnužudymaspagalbos tel

NAUJAUSI KOMENTARAI

a

a portretas
Pritariu visiem + vaiams iki 18 reikia gnklu apsiginti nuo 5utino!

Gitanas Nauseda

Gitanas Nauseda portretas
Greiciausiai Putino darbas !

Kada pagaliau ir Lietuvoje bus demokratija ???

Kada pagaliau ir Lietuvoje bus demokratija ??? portretas
Nusipirksiu pistoleta ir varau nusauti viena dideli PADLA. Priejimas prie ginklu PRIVALO buti laisvas ir be apribojimu. Geda pasmirdusiai sovietiniu raugu Lietuvai pries amerikiecius.
VISI KOMENTARAI 39

Galerijos

Daugiau straipsnių