Šimtatūkstantinę sumą pinigų prie kūno apsivyniojusiam rusui – nemalonumai

  • Teksto dydis:

Pasienyje su Rusija, Panemunėje, sulaikytas vyras, bandęs kontrabanda įnešti apie 140 tūkst. eurų.

Kaip penktadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba, pirmadienį Panemunės kelio poste iš Rusijos Kaliningrado srities pėsčiomis atėjęs Izraelio ir Rusijos pilietybes turintis asmuo prie savo kūno maistine plėvele buvo apvyniojęs 136 tūkst. eurų ir 4 tūkst. dolerių banknotais.

Oficialiai vyras deklaravo besinešantis 1 tūkst. eurų ir 1 tūkst. dolerių. Tačiau muitinės pareigūnai patikrinę jo rankinę aptiko dar 1,2 tūkst. eurų.

Anot pranešimo, asmuo buvo agresyvus, elgėsi konfliktiškai, reikalavo atiduoti pinigus.

Pasak Muitinės kriminalinės tarnybos, pradėjus detalią vyro patikrą, aptikta aplink kūną apvyniotų pinigų.

Pažeidėjas buvo sulaikytas, o kitą dieną Klaipėdos apylinkės teismo sprendimu – suimtas trims mėnesiams.NAUJAUSI KOMENTARAI

Gal

Gal portretas
Dvigubos pilietybės "genijus" skubėjo gauti dar ir lietuvišką pasą? O juk galėjo gražiai, be agresijos paaiškinti, kad nori tik aplankyti ponią Fainą, pasiieškoti prie Plungės lietuviškų protėvių šaknų, pasigirti, kad pažįsta ir Abramovičių, ir mūsiškį semūną Zingerį...O dabar- sudie, pinigėliai, nebent "vietiniai" politikai puls gelbėti!

nu ir naglumas to zydelio,

nu ir naglumas to zydelio, portretas
Kaip cia buvo ,kad isdriso ZYDA sulaikyti,po poros zydas issipirks,pades kuklianske faina zydu pirmininke,ir smyl----yte,

siulau

siulau portretas
kofiskuot ir paaukot ukrainai
VISI KOMENTARAI 8

Galerijos

Daugiau straipsnių