Visiškai girto klaipėdiečio automobilyje – neteisėtas ginklas ir kardas

  • Teksto dydis:

Klaipėdos pareigūnams prie vairo įkliuvo visiškai girtas vairuotojas. Dar daugiau nuostabos sukėlė jo automobilio turinys.

Kaip praneša Policijos departamentas, rugsėjo 30 d. apie 19.50 val. Klaipėdos r., Derceklių k., vyro (gim. 1987 m.) automobilyje „Alfa Romeo“ rastas ir paimtas neteisėtai laikomas dujinis pistoletas „Red Alert RD-Compact“ ir metalinis kardas.

Įtariamasis neblaivus (3,33 prom.) uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Dar vienas girtas vairuotojas nustatytas Klaipėdoje šeštadienį 21.30 val.

Patikrinimas vyko Baltijos prospekte.

Paaiškėjo, kad krovininio automobilio „Volvo“ vairuotojui, gimusiam 1990 m., nustatytas 2,56 prom. neblaivumas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.NAUJAUSI KOMENTARAI

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Kad neblaivus vairuoja tai labai blogai, o šauninkas dujinis ir kardą gali laikyti namuose ar vežioti - teisėta.

> Juokinga

> Juokinga portretas
Kas kas tau niekas negresia...tik pamiršai dar kibiriuka darzely, o taip ramiai kapstytis smelio dezej, nes tik tam tau proto ir teuztenka

Juokinga

Juokinga portretas
Aš mašinoje vežiojuos du kastuvus ir laužtuvą. Kastuvai aštresni už tą kardą. O laužtuvas pavojingesnis už kardą visais aspektais. Tai kas man gresia?
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių