Dėl baisių avarijų kaltina pačius vairuotojus: žmonės įsiveržė į gyvūnų teritoriją

Grįžti į straipsnį

:)))

:))) portretas
o as manau, kad lemia nukvake beretnykai kurie grybaudami gasdina zveris

Ela

Ela portretas
Manau ,jog gyvūnų žūtį lemia per didelis greitis. Vairuotojai turi būti atidūs kelyje ir nelėkti su vėjeliu )!!!

>>>D. \\\\\.../////

>>>D. \\\\\...///// portretas
>Brolau,ką siūlai grįžti į akmens amžių? Aišku kad negerai,bet atsisakyti kelių,mašinų tai irgi ne išeitis.

D.

D. portretas
Na, taip, tvoros, kaip čia vienas rašo... Kaip pasijaustumėt jūs, jei kažkas užsimanytų jūsų sode, darže ar tiesiog kieme imti ir pastatyti aukštą, neperlipamą tvorą ? Tikriausia, kaip koks užspeistas žvėrelis... Taigi, žvėrys taip ir jaučiasi :užspeisti, nes žmonės atėjo į jų namus, priraizgaliojo kelių-kelelių, pristatė namų, pritvėrė tvorų, o žvėrys tai amžių amžius gyveno laisvi savo namuose... Kodėl mes vis rėkiame, kad kažkas bando apriboti mūsų laisvę judėti, o žvėrims mes sukeliame jiems neįveikiamas kliūtis savo beprotiškais sprendimais drausti jiems eiti ten, kur jie įpratę, kur jiems reikia, kur jų namai ?.. Tai mes kalti, kad jie žūsta apakinti mūsų automobilių šviesų, kad mes lekiame kaip akis išdegę , nes "mums reikia", o gal ir jiems REIKIA, nes jie irgi gyvi padarai, jie turi gyventi, maitintis, rūpintis palikuoniais... Jie, kaip ir mes, yra gamtos dalis... Turime rūpintis ne tik savo patogumu, o privalome ir nesukurti nepatogumų kitiems ... ŽMONĖS, BŪKIME ŽMOGIŠKI !

visi susimokedami uz paslaugas norit kokybisku paslaugu...

visi susimokedami uz paslaugas norit kokybisku paslaugu... portretas
einat i maksima perkat duona i reiskiat pretenzijas ka duona nesviezia tikrinat kiek te EEE yra i ziurit galijimo data... a kodel is valstybes pirkdami brangia ir dazniausiai privaloma paslauga nereikalaujat kokybes ? kodel uz issilauzta danti pareiskiat pretenzija duonos gamintojam a niekada valstybei ? kodel uz paslauga naudotis lkelais imami dideli mokesciai (naudojimasis keliais mokestis ikalkuliuotas i kura + draudimai + TA++ papildomi imonems ) a paslaugos lygis toks ka kaip mes supelijusia duona is siukslyno estumem....

Technologijos

Technologijos portretas
kolkas - tik pinigu plovimui. Realiu sprendimu nera ir vargu ar bus,nes valstybe permeta nuostolius ant nukentejusiuju peciu!

Žmonės \\\\\.../////

Žmonės \\\\\...///// portretas
okupantai,žvėrialiams nėra kur dėtis.___O atidumas tai mažai gelbės,nes jie žaibiškai atsiranda kelyje,ypač naktį.___Tik tvotos ir ne dėl akių mulkinimo,o tikros tvoros.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių