Kėdainių rajone – tragiška BMW ir vilkiko kaktomuša: žuvo 19-metė vairuotoja (papildyta)

Grįžti į straipsnį

BLABLABLA

BLABLABLA portretas
Negaila man jos,nemoki vairuoti-nesėsk už vairo,kaip sakoma nemokin ***t,nereikia list. Vistiek baigtusi tuo,kad susitaškytų kur nors bevairuodama.

bukime atidus ir gailestingi suklydusiam,gelbekime !

bukime atidus ir gailestingi suklydusiam,gelbekime !  portretas
Leisti pradejusiam baigti lenkima ,priesais atvaziuojantis turejo mazinti greiti arba visiskai sustoti,kad neivyktu avarija,saugiai leisti uzbaikti lenkima,nejau negaila jaunos mergaites gyvybes ?

tam brangus mokamas kelias

tam brangus mokamas kelias  portretas
Apart zodziu " baust , bauda " yra ir kitu zodziu Lietuviu kalboj , nieko kito neisgirsi nei ziniasklaidoj nei istatymuose nei ale zinovu komentaruose tik baust , uzdraust , uzdraudus nubaust , o kur tokie zodziai kaip padekot , paskatint , premijuot , pagirt ? Jei kvailas tai nors ir kaip stalo pavirsium keliu vaziuok visvien bus blogai .

Rašo: \\\\\.../////

Rašo:  \\\\\...///// portretas
geltonsnapiams tik 1,5 ltr.galingumo a/m leisti vairuoti,tai nieko neduos,jei proto maža ir su 1 ltr. užsimuš.

brangi kamera, radaras ir mentas trikojis

brangi kamera, radaras ir mentas trikojis portretas
brangus keliu mokestis garantuoja kad asfaltas fus duobetas , kreivai islietas , vezos pilnos vandens , slidzios,pilnos ledo ir akmenukais pabarstytos tik prie seimo nario namu... gerove

brangus , mokamas kelias

brangus , mokamas kelias portretas
negarantuoja kad jus PSD vezdo genamas sugebesit saugiaui nuvaziuot i darba ir atidirbt privalomus mokescius... Transporto priemoniu texnine apziura kontroluoja ir texnini stovi garantuoja TA centrai + sistematiski policijos patikrinimai keliuose... . vairuotoju sveikata tikrina valstybiniai sveikatos prieziuros specialistai ir sistemingi policijos reidai kad sukontroliuot eismo dalyvius.... keliu infrastruktura besinaudojancius eismo dalyviu kultura seka ir stebi kameromis ir radarais ...santikius tarp eismo dalyviu nustate ystaymais ir taisyklemis.... ir vistiek zmones zusta uzsimusineja ir zalojasi... kas cia negerai ? .... galvoju kad problema infrastrukturoje .... butina baust grieztai ir negailestingai netik vairuotojus bet ir tuos kurie administruoja infrastruktura, t.y. tuos kurie gaudami atligi administruoja mokescius ir projektuoja ir priziuri infrastrukturos funkcionavima... kodel mes mokedami didelius mokescius esam priversti naudotis nesaugiais, pavojingais keliais ?

baisu

baisu portretas
Fūros kelyje - tikra dievo bausmė. Na uždarys daugumą kelių į Baltarusiją, tai gal jų sumažės per pusę. Kad tik greičiau.

Diedas

Diedas portretas
Ryškiai kažkas neleido aplenkti. Bet tai ką, policija negali paimti fūros registratorių ir pažiūrėti kas ir kaip buvo? Jau laikas pradėti teisti už tyčinę žmogžudystę tuos vairuotojus, kurie sąmoningai didina greitį, kai kažkas juos lenkia.

Kl

Kl portretas
Tie furistai žiaurūs.. ypač ant Palangos plento.. bl..t norėjau vieną pasivyti ir iš jo snukio paštetą padaryti

Baisu suvokti

Baisu suvokti portretas
Pritariu,fūristai,ne visi ,bet dauguma važiuoja agresyviai,pati mačiau,kai vienam debilavotam fūristui nepatiko per lėtai tipo važiuojanti,tai jis lenkdamas,ją blokavo,išsigandusi moteriškė vos neatsimušė į kelio atitvarus.Arkliagalvis laimingas nuvažiavo.Bet avarinė situacija ,ačiū dievui laimingai baigėsi.

romka

romka  portretas
Norfos furos aiutoregistratorius viska turi parodut ,kas kaltas ir ka ji lenke ?

klevo lapas

klevo lapas portretas
pas ja turejo but ,o jis nurodo kokiu greiciu galima vaziuoti ir kelis metus .

via baltika

via baltika portretas
baikit teko furas lenkt ( žinoma vasara) iskarto 4 nuo Rygos puses ,nes tarp ju net lengva neitilptu ,tad nesakykit kad furistai tvarkingi ? Jie ka nezino kokd atstumas tarp aito turi but ?

Brezgavikas fūristui

Brezgavikas fūristui portretas
Vienas niuansas tavo tekste patiko. "aplenkęs stiklus užneš". Ir jau eilę metų niekaip nesuprantu, kodėl nekenčiamoje TSRS buvo privalomi brezgavikai [guminiai purvasargiai], kurie saugojo nuo priekyje važiuojančios mašinos spjaudomo purvo, o dabar visi plikais ratais švaisto tau į stiklus purvą. Nejaugi todėl, kad daugiau langų ploviklio išpirktume ir taip PVM augintume?

buvęs furistas

buvęs furistas portretas
Man 74 metai,stažas 56.Baikite nesąmones pliurpti,kad furistai kažką gąsdina ar specialiai dar ir mašiną pavaro ant mergų.Gal šiaip kokioje nepavojingoje situacijoje koks irgi ne mažiau priplaukęs ir ,,pakibina'' kokią mergiotę,bet kad va taip kely ant greičio- nesąmonė.Su fūra nepasilankstysi,nes čia ne motociklas ir ,žiūrėkit,ant gazo eina viens į kitą kokiu tai greičiu ir kas ten labai spės įsispoksot į tą sėdintį už vairo,kad imt ir dar pagąsdint jį?Va kad moteriškei ant greičio nepasiduoda lenkiant,tai tokių galvijų ne vieną esu matęs.Tešmenis iš snukio daryt tokiems sutinku.Visame važiavimo procese pavojingiausias ir atsakingiausias manevras yra lenkimas.O ką jaunam vaikeliui daryt,jei jam dar ir maišo?Kaip rašo metereologai,tą rytą dar ir rūkas buvo.Čia gal ne vienas tos nelaimės faktorius yra.O tie neleidžiantys aplenkt yra dviejų kategorijų.Vieni idiotai,o kiti -nemėgstantys ,kad kažkas tai aplenkęs stiklus užneš arba kutens prieky ir jam teks būdraut su stabdžiais.

>Romka

>Romka portretas
Esu ne kartą leidęs lochams mane aplenkti pristabdydamas, nes vos tik pradėjus lenkti mačiau, kad nespės ir susidurs man prieš nosį. Ir ką tu galvoji, kiti vis tiek apsimyždavo, kad nespėja, staiga pisa ant stabdžių ir metasi man per metrą nuo šiknos ir iškart mirksi ilgom "nx aš stabdau ir jam važiuot trukdau". tai tokių lochų yra.

Anonimas

Anonimas portretas
Yra tokia kategorija vairuotojų, kurie tik lenkia...Jie kitaip nemoka važiuoti. Rodau posūkį į kairę, už manęs važiuojančiam reikia į dešinę. Jis geriau mane aplenkia ir suka į dešinę, ...

Uk

Uk portretas
Kas per kurvynas ta Lietuva tokiom snargliam bmw koks draudimas ji turejo bmw bet ne vairuotoja stebuklu šalis ta Lietuva iki demokratijos jums oooooooooooooooo

Užjaučiu

Užjaučiu portretas
Na man virš 70m. ,vairuoju virš 40 metų ir man labai gaila tokios jaunos gyvybės, planavusios gal puikų gyvenimą, Apmaudu , kad gal vairavimo instruktoriai mažai skiria dėmesio tolioms situacijoms kuo aiškiau išdėstyti mūsų jaunimui. Dar teisingai kažkas paminėjo savimylas plevėsas, kurie "ale" principingai nenusileidžia lenkiančiam. Gal tai savimylos "ligoniai", nežinau, bet ar dabar bus laimingesnis tas, kur neleido tai mergaitei aplenkti ???

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Kartais užtenka prosenelių išgerto gurkšnio alaus, kad dingtų sugebėjimas pasirinkti saugų greitį, p pasekmės kaip ant delno.

BLAIVININKAS

BLAIVININKAS portretas
Pagal Jėzaus mokslą vynas yra kraujas (velnias), kuris yra ir šios nelaimės kaltininkas.

Uzuojauta

Uzuojauta portretas
Greitis,protelio neperteklius,, tuscias pasitikejimas- mirtis!

Jean Alesi

 Jean Alesi portretas
Lenkimo manevras tuo ir ypatingas, kad jį gali saugiai įvykdyt tik būdamas/a 100% tikras/a, kad nereikės kažkur įlyst, įsispraust, galbūt kažkas įleis, o gal ne. Jei tikrumo nėra - važiuoji paskui ir lauki tinkamo momento. Prarandi minutę, bet sutaupai gyvenimą

riomka

riomka portretas
ar daznai pasnekine savo galvele.

Romka

Romka portretas
Jei mergina lenkė, o kažkas neleido aplenkti, tai todęl ji ir įsirėžė į furą. Na bet tokie dalykai neįrodomi. Miręs paliūdyti negali, o aplinkiniai nesikiša, dabar lietuviai abejingi. Tas pats furos vairuotojas galėtų paliūdyti kaip ten buvo, jis gi matė. Tokius vairuotojus, kurie neleidžia aplenkti, kai mašina jau viduryje kelio, reikėtų sodinti. O jei dėl to žuvo žmogus - reikėtų teisti kaip už tyčinę žmogžudystę.

Rita

Rita portretas
Mane ne kartą kelyje gąsdino furų vairuotojai, tyčia rodydavo, kad suka man priešpriešiais. O dar būdavo ir taip, kad važiuojantis priekyje staigiai spausdavo ant stabdžių be jokios priežasties, o paskui žvengdavo. Vyrams taip nedaro, nes bijo, kad tie išlips su beisbolke ir ... O kad neleidžia aplenkt ir aplenkus grįžt į pirmą eilę, tai taip daro ir merginoms ir vakinams. Dar gazo prideda, kad tik tu negalėtum grįžti į pirmą juostą. Taip jau ne vienas vairuotojas yra žuvęs.

Vair.

Vair. portretas
Vilkikų vairuotojai kelyje sąmoningai pamatę moterį už vairo važiuoja prieš eismą ir gąsdina priešais atvažiuojačia,ne vieną karta teko pristabdyti mašiną ir trauktis i šoną..Neišsigandau, bet daviau kelią durniui..O šita matomai ėjo kaip erelis ir tokiu būdu vienas kitam rodė savo didvyriškumą.Ir baigėsi labai blogai.

Anonimas

Anonimas portretas
Užuojauta.

rex

rex portretas
o gal vilkikas kaltas,isvaziavo i kita juosta?

joooo

joooo portretas
as irgi vakystej skraidydavau po garliavos zvyrkelius ant 130-daugiau netempdavo-treciukas

kada

kada portretas
įveskit pagaliau normalų draudimą besmegeniams ereliams, Vakarų šalyse snargliai su supuvusiais bmw neskraido, nes draudimas 2 ...3 tūkst. eur.

Kindziulis

Kindziulis portretas
Kodel durni tevai perka savo jauniem mazvaikiam bmw? Jie gresia aplinkiniams. Pirkit ford Fiesta.

Egis

Egis portretas
REIKIA ĮSTATYMO ,KAD JAUNI VAIRUOTOJAI ,NEGALĖTŲ ĮSIGYTI IR VAŽIUOTI GALINGOMIS MAŠINOMIS ,PROTELIS TURI SUBRĘSTI KIEK GALIMA IR KUR SPAUSTI ANT PEDALO ,KIEKVIENAS SNARGLYS TIK GAVES TEISES PERKA AR TĖVAI NUPERKA BMB ,O PASKUI VERKIA KAI REIKIA UŽDEKTI ŽVAKUTES VAIKAMS

bmw

bmw portretas
kas dave bezdzionei granata ??? tokios ir pasekmes

jk

jk portretas
kam spresti kas kaltasnežinant aplinkybių

Visai

Visai portretas
Jauna mergaitė.....

visada bus tokios pasekmes

visada bus tokios pasekmes portretas
kai vairuotojo protelis niekaip nepasiveja vairuotojo kelyje.

kaltas kas

kaltas kas  portretas
nupirko jei ta ubage gal kokiu 10 -15 lupena , bet vistiek norejo buti mandra , o siaip gaila

Ir vėl

Ir vėl portretas
2004 m. gimimo, tai 19-20 metelių. Nepatyrusi vairuotoja, bet jau su BMW. Kada gi pagaliau įves kokius nors apribojimus, kad žali vairuotojai tegalėtų tik max 1,5 litro automobiliukais važinėt? Nes tokiam jaunimui galva dar gerai neveikia, o jų tėvams, matyt, arba jau nebeveikia, arba išvis niekada ir nepradėjo veikt...

išsižudysim

išsižudysim portretas
patys,nereikės ir karo

o siaube

o siaube portretas
o varge,kazkuris labai paskubejo i mirti.....

Galerijos

Daugiau straipsnių