Magistralėje – prieš eismą: kaip tas kamikadzė čia atsidūrė?

  • Teksto dydis:

Netikėtos situacijos keliuose priverčia išsitraukti telefoną ir įamžinti vaizdelius.

Netikėtos situacijos keliuose neretai gali lemti ir tragedijas.

Vieną tokių užfiksavęs portalo kauno.diena.lt skaitytojas pasidalijo su redakcija.

„Kamikadzė. Autostradoje Vilnius-Kaunas, netoli Elektrėnų. 44-47 kilometre važiuojant Kauno link“, – nurodė skaitytojas, atsiųsdamas nuotrauką, kurioje – automobilio vairuotojas kažkur skuba prieš eismą.

Magistraliniai keliai iš suprojektuoti taip, kad į juos įvažiuojant dažniausiai ne taip paprasta patekti į priešpriešinio eismo juostą, todėl toks vaizdas dar labiau stebina. Ir šiurpina. Čia leidžiama važiuoti didžiuliu greičiu, todėl susidūrimo pasekmės gali būti labai liūdnos.

Vasarį Lietuvą sukrėtė avarija, kai prieš eismą Kaune, Islandijos plente, lėkęs vyras žuvo pats ir kartu nusinešė kitų dviejų žmonių gyvybes. Dar du žmonės buvo sužaloti. Šio vyro vairuotas automobilis trenkėsi į du kitus automobilius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Werner

Werner portretas
Kai moki,tai netrunki ..Vokietijoje irgi taip būna ...Yra net anekdotas.Per radiją praneša kad vairuotojai būkite atsargūs autobanu važiuoja vienas automobilis prieš eismą ,vairuotojas ,išgirdęs ,apsidairo ir sako: ką čia vienas ,ne vienas o šimtai lekia prieš eismą ..

Aš portretas
Asilo beretė

O as matau

O as matau portretas
Kad filmuotojas vaziuoja priesingos kripties juosta.
VISI KOMENTARAI 14

Galerijos

Daugiau straipsnių