Prienuose į medį rėžėsi autobusas: dėl avarijos kaltas vabzdys?

Autobuso avarija trečiadienį Prienuose, per kurią buvo sužeista dešimt žmonių, įtariama, įvyko sutrikus vairuotojo sveikatai, skelbia Policijos departamentas.

Apie 19.20 val., Prienuose, Kauno gatvėje, autobusas „Temsa MD 9LE“, vairuojamas 66 metų vyro, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pakelės medį.

Pirminiais duomenimis, Birštono–Prienų–Kauno kryptimi vykusio autobuso 66 metų vairuotojui sutriko sveikata.

Per eismo įvykį sužaloti 78 metų moteris, 80-metė moteris, 50-metis vyras ir autobuso vairuotojas buvo pristatyti į Kauno klinikas.

Kaip portalui kauno.diena.lt teigė „Kautros“ marketingo vadovas Justinas Vadluga, vairuotojas vakar buvo medikų priežiūroje, o šiandien jis jau išleistas namo.

„Šiuo metu turime versiją, jog eismo įvykis galimai įvyko dėl ūmios alerginės reakcijos į vabzdžio įkandimą, sutrikus vairuotojo sveikatai“, – atskleidė įmonės atstovas.

Taip pat sužaloti 59 metų moteris, 45 metų moteris ir 13-metis paauglys buvo  pristatyti į Prienų į ligoninę.

13-kos ir 12-kos metų paauglės bei 11-metis berniukas po suteiktos medicininės pagalbos gydomi ambulatoriškai.

Policija anksčiau skelbė, kad tarp nukentėjusių nepilnamečių yra vaikų iš Ukrainos.

Dėl avarijos pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kauno ugniagesiai gelbėtojai skelbia, kad prispaustų žmonių nebuvo. Gelbėtojai padėta išvesti iš autobuso sužeistus žmones.

Autobusui atjungti akumuliatoriai. Pavojingai pavirtusį medį pašalino bendrovė „Prienų butų ūkis“.

Ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsilieję autobuso eksploataciniai skysčiai. Panaudota apie 20 kilogramų biraus sorbento teršalams surinkti.NAUJAUSI KOMENTARAI

.

. portretas
Matosi, kad cia kai kurie negirdeje apie nosies kraujavima. As buvau sitam autobuse, nukentejau, ir apie saugos dirzus - mano sedyne tiesiog isskrido, todel jeigu ir butu tie saugos dirzai, as buciau i prieki autobuso isskridus.

Likaas

Likaas portretas
Žmogus iš pensijos nepragyvens turi dirbti reik mokesčius mokėti

Nuomonė

Nuomonė portretas
Rašo, kad kraujas veržėsi per autobuso kraštus. Bet nei vieno žuvusio. Matyt, buvo pakankamai turniketų galūnėms užveržti. O gal net ir defibriliatorius autobuse ar pas pilietiską keleivį krepšyje .
VISI KOMENTARAI 45

Galerijos

Daugiau straipsnių