Siaubas: per gaisrą Raseinių rajone žuvo 11-metis berniukas

Grįžti į straipsnį

123

123 portretas
Prieš daugelį metų, kai dirbau gaisrininku, teko ant rankų išnešti gaisre žuvusius tris vaikus. Nuo karščio sprogę kaukuolės, plyšę pilvai....ir tas šviežio šašlyko kvapas. Po šiai dienai nemėgstu jų. Kartais pagalvoju- jiems dabar jau būtų po 40-50 metų, tiems vaikams. Va čia tai tikra nelaimė šeimai.

Anonimas

Anonimas portretas
Koks dar ten idiotas klausia, per kiek laiko atvažiavo gaisrininkai ? Per kiek galėjo- per tiek ir atvažiavo.

Tai kur

Tai kur portretas
buvo tevai 20val vakaro kaime gili tamsa?

tai

tai portretas
samoningi ko gero padegineimqai sios parazitynes saikos uzpludusios ir esancios kgb formate nes ju diktatui svieciasi galas ka ir matome dar su ironisku paryskinimu SIAUBAS taip siems sadistam malonu pasikraut ssioje demonsorosineje purviasklaidoje ppp=0

Dūmų detektorius?

Dūmų detektorius? portretas
Prie ko čia tas jūsų dūmų detektorius? Veiksmas 20 val. vakaro. Dviejų aukštų namas, trylika butų. Gaisras pirmame aukšte. Vaikas matyt antrame aukšte. Išsigando gaisro pirmame, jei koridoriuje jau buvo pavojinga tiršti dūmai, o gal ir liepsna, vaikas išsigandęs pasislėpė kur nors antrame aukšte. Kol atvažiavio ugniagesiai, buvo per vėlu. Čia mano asmeninis spėjimas. Dūmų detektorius? Juk tas vaijas nebuvo užmigęs giliu miegu tikiuosi. Būtų naudingiau, kad 11 metų vaikai, mokykloje gautų civilinės saugos pradmenis. O ne lytiškumo pamokas. Paėmei antklodę, pledą, apipylei vandeniu užsimaukšinai kepurę, rankšluostį ant veido ir bėk į lauką. Ką būtų padėjęs dūmų detektorius jei 11metų vaikas neturi žinių kaip elgtis tokioje situacijoje?

Ugniagesiai

Ugniagesiai portretas
Per kokį laiko tarpą atvažiavo???

Geras

Geras portretas
Pastebejimas!!!! Kodel siaubas zurnaliugos jus,skyrkit nelaime,tragedija nuo siaubo!!!!!

Actas

Actas portretas
Nelaimė ar siaubas? Aisku kai uzrasai ,,siaubas,, puse pensininku skuba atidaryti puslapi !

Zurnaliugai

Zurnaliugai portretas
Tai siaubas ar nelaime ?

Pries

Pries portretas
ugni ir vandeni - lygus visi!

Galerijos

Daugiau straipsnių