Siaubingas savaitgalis: atskleidė daugiau detalių apie apsinuodijusius paauglius ir jaunuolio mirtį

  • Teksto dydis:

Šis savaitgalis – siaubingas: medikai gaivino alkoholiu ir kvaišalais apsinuodijusius paauglius. Vienas paauglys aptiktas bute Marijampolėje jau be gyvybės ženklų. Plačiau apie šiurpius įvykius – LNK reportaže.

Naktis iš šeštadienio į sekmadienį. Maždaug 2 valanda. Policijai pranešta, kad Marijampolėje, bute, rastas 17-mečio vaikino kūnas.

„Įvykio vietoje buvo atvykusi greitoji medicinos pagalba, kuri bandė gaivinti asmenį, tačiau atgaivinti jo nepavyko ir buvo konstatuota mirtis“, – teigė Marijampolės apskrities policijos atstovė Gintarė Navickaitė.

Incidentas įvyko Beržų gatvėje. Apie tragediją tarnyboms pranešė kartu bute buvę žmonės.

Ar jie – šeimos nariai ir kas galėjo nutikti nepilnamečiui?

„Greitajai medicinos pagalbai pranešė bute buvę kiti asmenys, o, pirminiais duomenimis, miręs asmuo vartojo neaiškias medžiagas, galimai narkotines ar psichotropines medžiagas“, – teigė policijos atstovė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Visas reportažas – LNK vaizdo įraše:

 

 

Tas pats miestas ir ta pati Beržų gatvė. Apie 21.45 val. į Marijampolės ligoninę iš Beržų gatvės pristatyta ir dėl apsinuodijimo galimai alkoholiu paguldyta 13-metė.

„Pirminiais duomenimis, nepilnametė buvo rasta prie daugiabučio namo laiptinės. Ją rado ten gyvenantys asmenys“, – sakė Marijampolės apskrities policijos atstovė.

Ar abu paaugliai galėjo būti vieno vakarėlio dalyviai?

„Šie abu įvykiai tarpusavyje nėra susiję“, – teigė G. Navickaitė.

Kur abiem atvejais buvo suaugusieji ar paauglių tėvai? Policija to neatskleidžia.

O alkoholio ragauta ir Vilkaviškio rajone. Apie 19.30 val. į Vilkaviškio ligoninę iš Kybartų pristatytas ir dėl apsinuodijimo alkoholiu (1,41 prom.) paguldytas 13-metis.

Policijos suvestinėse figūruoja ir įvykis sostinėje. Į Vilniaus ligoninę penktadienio vakarą pristatyta galimai narkotinėmis medžiagomis apsinuodijusi 17-metė.Paauglė atvežta iš Pylimo gatvės.

Policija primena, kad už vaiko įtraukimą girtauti numatoma baudžiamoji atsakomybė, už kurią numatomi viešieji darbai, laisvės apribojimas ar net laisvės atėmimas iki dviejų metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ona

Ona portretas
Marijampolės valdžia ne vieni metai sėdi savivaldybėje. Tie patys visada. Sukišę savo žmonas ,meilužes ,sugyventines į visas miesto šiltas vieteles...Korupcija aplink. Vienas darbas šaligatviai ir gėlytės ,visa lita neįdomu. Atrofo ,kad tų sušiktų gėlyčių suvažiuos visas pasaulis žiūrėt. Policija buvo tik per pandemiją ,gaudė visus net jeigu ir kaukė ne taip uždėta. Ieškojo prie ko prisikabint ,kad tik pinigų užsidirbt. Vaikai ,moksleiviai čia neįdomūs, Korupcija ir dar dukį korupcija.

Trumpa: TS konservatorių ir krikčionių demokratų 3 m. veikla

Trumpa: TS konservatorių ir krikčionių demokratų 3 m. veikla portretas
Pagal mitalą ir morganą reikia įrengti kambarius narkotikų vartojimui, jų susileidimui. O štai raskevičius bendrus tualetus pasiūlė įrengti, armonaitė reikalauja vienalyčių civilinės sajungos įstatymo, jų vedybų legalizavimo, nes sekančiam etape LGBT politikos vykdytojai reikalaus-vaikų. Oralinio ir analinio sekso pradmenų pamokų pravedimo su švietimo ministerijos palaiminimu pavadintu "gyvenimo įgudžių programa" galimai laukia nesulaukia PIŠ.

//////????????

//////???????? portretas
Reikėtų prisiminti tai ,kad dabartinių vaikų tėveliai augo išlaisvintoje LIETUVOJE ,KUR TUO LAIKU PRADĖJO SIAUTĖTI BANDITIZMAS ir didelė ,baisi bedarbystė ,nes TS- LKD valdantieji vokdami krovėsi turtus. Plėšė viską iš eilės .Nekilnojamas turtas net įgavo kojas ir tapo kilnojamu turtu ....Nesistebiu ,kad dabar atiminėja rusų mašinas ir daiktus ....Tiek tada tiek dabar jų vaikai elgiasi kaip plėšikai ,pamynę žmogiškus dalykus--- garbę ,savigarbą , savo vertę...Kaip tie padarai elgtusi ,jei karas būtų ,trūktų maisto...Pralenktų turbūt rusus.....
VISI KOMENTARAI 39

Galerijos

Daugiau straipsnių